Rhodolfo

Wszystko o transferach Juventusu, wasze przewidywania, opinie, najnowsze informacje.
Zablokowany
Pluto

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 października 2002
Posty: 2693
Rejestracja: 17 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 20:58

O tych naszych skautach to powinni dowcipy ukladac. O tym jak zaobserwowali Melo na PK, Vidala i Estigarribie na CA, Martineza w meczu z Interem... to sa wszystko transfery, ktora sprawiaja wrazenie robionych pod wplywem impulsu, bez zadnego przemyslenia.


Maly

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 7315
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 21:01

nie wiem co masz do loanu kolesia który dobrze wypadł na takim turnieju za 0.5mln... jakbyśmy Melo pożyczyli za 2mln każdy by się cieszył... ale Secco wolał go kupić za 25 ;]


Kto ma rację dzień wcześniej od innych, ten przez dobę uchodzi za idiotę.

magica Juve vinci

A nie mówiłem?
jakku1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2010
Posty: 4455
Rejestracja: 29 maja 2010

Nieprzeczytany post 29 sierpnia 2011, 23:45

Podobno zlozylismy kolejna oferte za Rhodolfo. Brazylijczycy sie zastanawiaja. Innymi kandydatami na srodek obrony sa rzekomo: Astori i (o zgrozo) Gastaldello. Ale tak mowi Di Marzio, wiec nalezy brac na to poprawke, bo czasami zdarza mu sie plesc bzdury.


Nevermind

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 czerwca 2008
Posty: 1133
Rejestracja: 20 czerwca 2008

Nieprzeczytany post 30 sierpnia 2011, 03:24

jakku1 pisze:Podobno zlozylismy kolejna oferte za Rhodolfo. Brazylijczycy sie zastanawiaja. Innymi kandydatami na srodek obrony sa rzekomo: Astori i (o zgrozo) Gastaldello. Ale tak mowi Di Marzio, wiec nalezy brac na to poprawke, bo czasami zdarza mu sie plesc bzdury.
Ani jeden, ani drugi nie będzie istotnym wzmocnieniem, a jedynie uzupełnieniem kadry. Moim subiektywnym zdaniem Barzagli oraz Bonucci prezentują podobny lub większy poziom sportowy niż wspomniany przez Ciebie duet. Gwarancją jakości byłby Lugano, Alex i Bruno Alves, jednak żaden defensor z tej trójki nie zasili nas w tym okienku transferowym. Osobiście rozgrywkami w Brazylii się kompletnie nie interesuję, jednak w restauracji pracuje z dwoma fanami Sao Paulo, więc korzystając z okazji zapytałem się kolegów na temat gry Rhodolfo. Jeden z nich w sposób wyczerpujący przedstawił mi wady oraz zalety tego kanarka. Jak wspominał jest wysoki i świetnie czuje się w pojedynkach powietrznych, a przy tym jest ogromnie niebezpieczny jeżeli chodzi o stałe fragmenty gry. Z drugiej strony jego wzrost ma skutki w dynamice, bo sprinterem nigdy nie będzie. Wspominał o tym, że Liga Brazylijska rządzi się swoimi prawami i miał wątpliwości, czy Rhodolfo już teraz przestawiłby się na bardziej dynamiczny i zdyscyplinowany taktycznie futbol. MÓGŁBY okazać się drugim Silvą lub pozyskanym swego czasu z Cruzeiro Gladstone. Wielkie ryzyko za całkiem spore pieniądze...


Emcef

Juventino
Juventino
Rejestracja: 02 października 2011
Posty: 8
Rejestracja: 02 października 2011

Nieprzeczytany post 02 października 2011, 16:43

Rodolpho to może być alke może tez nie byc drugi Lucio. W wieku 25 lat juz powinien zaistnieć w Europie. Mam wątpliwości, ale czasem pozory myla. Kupiłbym go, ale maksymalnie za 6 mln euro. Poczekajmy do końca kontraktu. Będzie wraz z Bonuccim dobrym zmiennikiem.

Na tę chwilę nie widzę sensu w kupowaniu obrońcy. Chiellini z Barzaglim to świetny duet. Jak już to Holger Badstuber lub Mats Hummels.


Zablokowany