Totti chce Cassano, wchodzi Di Vaio

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2003, 16:21

Mimo poparcia udzielonego wschodzącej gwieździe włoskiego futbolu Antonio Cassano przez Francesco Tottiego, w składzie na najbliższe europejskie finały znajdzie się prawdopodobnie Marco Di Vaio.

Cassano pokazał swoje umiejętności w czasie towarzyskiego spotkania reprezentacji Włoch i Polski, w którym strzelił swojego debiutanckiego gola i w niedzielnym meczu przeciwko Rumunii, w którym to jednak Di Vaio zdobył decydującą bramkę po podaniu Tottiego.
Lojalność wobec kolegów i tarcia pomiędzy Romą i Juventusem nadal mają swoje odbicie w kadrze narodowej. "Wolałbym asystować Antonio niż Di Vaio" - stwierdził po meczu Totti. Rzymski gracz nie ukrywa, że chętniej widziałby Cassano w reprezentacji na Mistrzostwa Europy. Di Vaio uważa, iż, wbrew pozorom, jego współpraca z Tottim układa się pomyślnie. Obie strzelone do tej pory bramki w barwach Włoch były po części zasługą właśnie Tottiego.
Di Vaio jest zadowolony ze swojej obecnej formy i kontynuuje swoją passę.
Źródło: juventus.wz.cz

Ten Totti juz niech nie gada głupot, to Di Vaio jest w wielkiej formie i pokazał w meczu z Rumunią że nalerzy mu się miejsce w reprezentacji.
No ale on wstawia się za przyjacielem i nie mam mu tego za złe.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
nookie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 820
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 17 listopada 2003, 16:43

a ja mam mu za złe..bo nawet jesli to bylby jego brat to on nie pwinien kierowac sie osobistymi odczuciami tylko dobrem druzyny..a chyba wszyscy wiemy ze Marco jest w lepszej formie od Cassano..a to ze on gra w jednej druzynie z Tottim to nie powinno miec zadnego wplywu na decyzje Trapattoniego i mam nadzieje ze nie bedzie mialo...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 17 listopada 2003, 17:36

On se może wolić, tego mu nie zabronimy. Ale to i tak Trap powołuje a nie on :wink: Mam nadzieje że powoła Di Vaio :P


Bobryt

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 czerwca 2003
Posty: 216
Rejestracja: 20 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 listopada 2003, 18:43

niestety, totti musi poczekać kinkanaście lat, może wtedy zostanie jakimś trenerem i wtedy niech se marzenia spełnia, a póki co to niech lepiej gra a nie marudzi...
w składnie będą najlepsi, czyli tak 7 z juve :D


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 22:09

no przecież ostatnio to Di Vaio strzela cząściej i więcej goli w lidze od Cassano, no to nad czym sie zastanawiać, Di Vaio jedzie i koniec.


swiergot

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 czerwca 2003
Posty: 3134
Rejestracja: 22 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 22:12

Cóż, są tacy piłkarze, którzy nie mają za grosz godności. I niestety Totti się do nich zalicza.


Obrazek
Yari

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 czerwca 2003
Posty: 1601
Rejestracja: 13 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 19 listopada 2003, 22:26

wiadomo , nie przystoi Tottiemu mówić inaczej , w końcu Cassano to kumpel z Romy. Ale Totti powinien patrzeć trzeźwiej na sprawe, Cassano jeszcze nie dorasta do Di Vaio mimo że ma naprawde olbrzymi talent. ( kórde to prze niego zremisowałem z romą 2-2 w fife 2004:)P):):)).


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 09:08

Dla mnei to ten Cassano ...... nic wielkiego nei pokazal w meczu z Polską Di Vaio jest o wiele lepszy nie mam wątpliwości kto powinien jechać na Mistrzostwa Europy 8)


Zawsze Wierni ! ! !
TottiGol

Romanista
Romanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2003
Posty: 136
Rejestracja: 25 września 2003

Nieprzeczytany post 20 listopada 2003, 15:37

A moim zdaniem Di Vaio talentem i mozliwosciami nawet nie dorownuje Cassano. Oczywiscie Di Vaio jest w swietnej dyspozycji i moim zdaniem obecnie jest najlepszym napastnikiem Juventusu, ale Cassano to geniusz. W rozwoj jego talentu tak jak w przypadku Malysza nie nalezy zbytnio ingerowac, bo niewiele to po prostu da. Na dzien dziesiejszy Cassano moze nie jest gotowy na wyzwanie jakim sa ME, ale w czerwcu 2004 w Portugalii go na pewno nie zabraknie. Di Vaio zreszta tez nie


Forza Roma
Eryk Anonim FCI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 listopada 2003
Posty: 51
Rejestracja: 23 listopada 2003

Nieprzeczytany post 28 listopada 2003, 21:57

Ten Totti "wozi się na całego", jak to mówią dresiarze, subkultura mająca najwięcej w klacie, najmniej... mniejsza z tym. Jeśli on tak dalej będzie filozofował, to niech rozpocznie karierę trenera...


Tak, kibic Interu Mediolan. Tak, na forum Juventusu... spokojnie, bez bluzgów :) Mam nadzieję na budujące dyskusje
Desperado---ALEX

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 403
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 07 grudnia 2003, 13:27

Ja mysle ze Totti dlatego tak powiedział bo Cassano to jego przyjaciel z druzyny :!: Owszem Cassano jest dobrym zawodnikeim ale lepszym jak na ten czas jest Di Vaio :!:


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2003, 12:46

Totti powiedział tylko z kim ewentualnie wolał by grać.Nie sie co dziwić,że Totti wypowiedział te słowa w końcu obaj doskonale znaja sie z Romy.Rywalizacja Cassano-Di Vaio chyba nie będzie miała miejsca bo z tego co wiem młody napastnik Romy o miejsce w kadrze rywalizował bedzie z innym piłkarzem Juventusu-Fabrizio Miccolim.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2003, 13:04

Co tu duzo Mówic....
Totti ma po niekąd racje bo kto by nie chcial grac Z ziomkiem z jednej druzyny w reprezentacji Narodowej???

P.S Tak samo mówi RAsiak o Niedzielanie ze woli mu asystowac niz ZUrawskiemu :D


- "Dziadku byłeś bohaterem na Wojnie ?"
- "Nie... ale służyłem w kompani Bohaterów "

WSZYSTKO I NIC O Amaurim i innych Drewnianych Graczach !
JuveQL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 marca 2003
Posty: 539
Rejestracja: 10 marca 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2003, 13:47

To chyba logiczne, ze poparł swojego klubowego kolegę, z ktorym zna sie bardzo dobrze...przeciez grając w Romie razem z Cassano nie powie: "wolalbym asystowac Di Vaio niz Cassano"
Co do talentu Cassano, to moze i on go posiada, byc moze jest nawet wiekszy niz talent Di Vaio, ale talent trzeba wykorzystac, ale jak na razie to lepiej wykorzystuje go Di Vaio.


Baszka

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 33
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 14 grudnia 2003, 14:05

1. Di Vaio jest w swietnej formie i trzeba to wykorzystac.
2. Faktem jest, ze Cassano talentu nie brakuje, ale ma jeszcze sporo czasu.


Kiedy już rozszyfrujesz kim są Oni, nie musisz już wydawać na psychiatrę.
ODPOWIEDZ