zakup biletów na mecz Juve

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
elkanguro

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 listopada 2004
Posty: 25
Rejestracja: 15 listopada 2004

Nieprzeczytany post 19 września 2011, 11:30

A czy bilety na "normalne" ligowe mecze można zwyczajnie kupić w kasie tuż przed meczem?


Adrian27th

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 sierpnia 2011
Posty: 4000
Rejestracja: 14 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2011, 22:43

Minimum kilka godzin przed meczem.. Ją stałem pod stadionem na Juve Bol i nie było w ogóle.. To co się tam działo jest nie do opisania.. Nasz stadion to cudo.


forzajuveooo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 września 2011
Posty: 38
Rejestracja: 11 września 2011

Nieprzeczytany post 24 września 2011, 23:28

iltalismano pisze:Minimum kilka godzin przed meczem.. Ją stałem pod stadionem na Juve Bol i nie było w ogóle.. To co się tam działo jest nie do opisania.. Nasz stadion to cudo.
Sory, ale tak napisałeś, ze nie wiadomo o co chodzi. To w koncu na ile przed meczem mozna kupic bilet?


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 24 września 2011, 23:58

elkanguro pisze:A czy bilety na "normalne" ligowe mecze można zwyczajnie kupić w kasie tuż przed meczem?
iltalismano pisze:Minimum kilka godzin przed meczem.. Ją stałem pod stadionem na Juve Bol i nie było w ogóle.. To co się tam działo jest nie do opisania.. Nasz stadion to cudo.
:prochno:


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
ODPOWIEDZ