Przeciwko korupcji w sporcie

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
Zablokowany
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 19:48

A moim zdaniem temat nie jest głupi, tylko <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> nazwany... :wink:
Barcelona gra, bardzo ładną, widowiskową piłkę. Denerwuje (to raczej mało powiedziane) mnie tylko to, że tak często symulują, a ja lubię, męską, twardą grę - dlatego oglądam tylko Serie A i Premiership :prochno:

... i nie nazwałbym faktu, że sędziowie tak często odgwizdują im faule korupcją.


samy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2005
Posty: 265
Rejestracja: 17 września 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 20:05

juventini22 pisze:Co niektorzy pisza chyba bo nie maja co robic, czy ja kaze tym co nie maja co do powiedzenia wypowiadac sie na tym temacie????/ A ty kapusiu co chcesz zeby uwage zwrocili na to moderatorzy pytam sie na co/?????? Przeklinam tu??/ Nie, wyzywam cie???? Nie, klamie?? Nie wiec o co chodzi???
Tylko kłamiesz. W znacznej części kłamiesz. I to w pierwszym poście. Wystarczy ?


k_mat

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 sierpnia 2011
Posty: 21
Rejestracja: 20 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 20:07

pan Zambrotta pisze:
k_mat pisze:Juventus pięć lat temu skopałby tyłki dzisiejszym dziewczynom z Barcy. Pozdro.
5 lat temu to był sezon 2005-2006, gdzie nie mogliśmy sprostać Arsenalowi, grajac wielką padakę. o czm Ty dziecko mówisz?

PS. na jp wyrosło wielu hejterów Barcelony. Jeden z randomów (nie pamietam który) przeszedł samego siebie i nazwał ich grę "dziewczęcą" :smile: to już trzeba mieć nasrane w głowie nieźle.
Przeczytaj co napisałem jeszcze raz. Taki duży, a taki ...


Piotr Juvefan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 kwietnia 2008
Posty: 1611
Rejestracja: 12 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 20:33

Kłócicie się jakby drugi z was kibicował Interowi,wiem coś o tym :D

Czy się temat komu podoba czy nie jest demokracja :P ja osobiście wkleiłbym to wszystko do wątku o Barcy/sie bo tutaj tylko o Barcelonie jest nawijka a moglibyśmy poruszyć temat skorumpowanej ligi tureckiej, co pozwolę sobie zacząć...

Korupcja jest rzeczą złą,więc Turcy nie idźcie tą drogą :D
PS: Tam przynajmniej mistrza nie zdegradowali...


k_mat

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 sierpnia 2011
Posty: 21
Rejestracja: 20 sierpnia 2011

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2011, 22:17

No to może ma ktoś jakieś nieoficjalne chociaż info nt. farsopoli. Jak idzie Agnelli'emu, kiedy oddadzą nam tytuły i wyczyszczą puchar po brudnych łapach morattiego? Być może jest na to jakiś temat, sam nie wiem, bo zwykle tylko główną stronę przeglądam.


zippo01

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 sierpnia 2010
Posty: 248
Rejestracja: 01 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2011, 00:28

Moim zdaniem mówienie że Barca jest zamieszana w korupcje jest nie na miejscu. Ja sam nie przepadam od ostatniego czasu za Barceloną a to dlatego że strasznie symulują i każde kopnięcie reżyserują tak jak by im nogi połamało ;) Ale to nie jest powód aby uważać że są zamieszani w korupcje. a i jeszcze jedno zanim oczernicie jakiś klub o korupcje to pomyślcie że Nas to dotknęło i nie jest to zbyt miłe :/


Zablokowany