Juvetus 4:1 Udinese

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 19:51

Juverulez! pisze:
Dionizos pisze: Nigdy sie nie przeliczyl? A to ciekawe. Widze, że nigdy nie ogladales meczu druzyny o nazwie Juventus Turyn! Mimo wszystko mam jednak nadzieje, że Alex wroci do formy i nadal bedzie przydatny druzynie. A jezeli poczules sie urażonym nazwą 'idiota' to z gory przepraszam. A skoro dziwi Cię, dlaczego sie smialem, to chyba juz powinnismy zakonczyc dyskusje, bo jest ona dla Ciebie za trudna.
LOL. Po co mnie przepraszasz jak na koniec mnie obrażasz ["jest dla Ciebie trudna'']?! Sądze że oglądałem spoooooorooooo meczów Juve i dzięki temu że DP nie raz kaszanił, to w meczach typu Real rutyna i ogranie oraz w głownej mierze [nazwijmy reczy po imieniu] geniusz [strategiczny i piłkarski] pokazały że Lippi dając po kontuzjach czas Dp zeby sie rozegrał nigdy nie tracił! To sie nazywa myślenie przyszłościowe!!! :twisted:
Z ciekawoscią obserwuje waszą dyskusję i staje w tym sporze po stronie Juverulez.Zauważyłem Dionizos że masz straszną manie wywyższania się nad kazdym.Nie chodzi mi już o ten post ,ale tez o inne.Mam takie wrażenie że robisz z siebie jakiegoś magisterka co fantastycznie zna się na wszystkim (szczególnie hostorii) a moim zdaniem dużo Ci jeszce do niego brakuje bo często twoje wypowiedzi zakrawają tylko na śmiech i politowanie. Dlatego spuść z siebie to powietrze bo zaniedługo możesz pęknąć.


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
adinockm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 118
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 20:14

Brawo Di Vaio, kolejny raz pokazał, że jest wartościowym zawodnikiem, pokazuje ze ma najwyższą formę w tym sezonie wraz z Nedved w zespole Juve. Szkoda niewykorzystanego karnego Alex, ale najlepszym się to zdarza, patrząc na fakt, że wrocił po kontuzji.
JUVE FOREVER :D


Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 10 listopada 2003, 20:14

juve20 pisze:
Juverulez! pisze:
Dionizos pisze: Nigdy sie nie przeliczyl? A to ciekawe. Widze, że nigdy nie ogladales meczu druzyny o nazwie Juventus Turyn! Mimo wszystko mam jednak nadzieje, że Alex wroci do formy i nadal bedzie przydatny druzynie. A jezeli poczules sie urażonym nazwą 'idiota' to z gory przepraszam. A skoro dziwi Cię, dlaczego sie smialem, to chyba juz powinnismy zakonczyc dyskusje, bo jest ona dla Ciebie za trudna.
LOL. Po co mnie przepraszasz jak na koniec mnie obrażasz ["jest dla Ciebie trudna'']?! Sądze że oglądałem spoooooorooooo meczów Juve i dzięki temu że DP nie raz kaszanił, to w meczach typu Real rutyna i ogranie oraz w głownej mierze [nazwijmy reczy po imieniu] geniusz [strategiczny i piłkarski] pokazały że Lippi dając po kontuzjach czas Dp zeby sie rozegrał nigdy nie tracił! To sie nazywa myślenie przyszłościowe!!! :twisted:
Z ciekawoscią obserwuje waszą dyskusję i staje w tym sporze po stronie Juverulez.Zauważyłem Dionizos że masz straszną manie wywyższania się nad kazdym.Nie chodzi mi już o ten post ,ale tez o inne.Mam takie wrażenie że robisz z siebie jakiegoś magisterka co fantastycznie zna się na wszystkim (szczególnie hostorii) a moim zdaniem dużo Ci jeszce do niego brakuje bo często twoje wypowiedzi zakrawają tylko na śmiech i politowanie. Dlatego spuść z siebie to powietrze bo zaniedługo możesz pęknąć.
Staram sie pisac to co mysle, jeżeli Ciebie to smieszy to jest juz tylko i wylacznie twoja sprawa. Masz racje czasem troche przeginam, ale to tylko dlatego, że nie moge zniesc niektorych durniow. Od ktorych, tutaj moge byc pewien 8) , znam sie na wielu rzeczach lepiej.


Huciak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 46
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2003, 11:28

W tamtym sezonie Aleź po powrocie po kontuzji nie strzelił żadnej bramki :( Ale potem chłopak się rozstrzelał. I tym razem będzie tak samo.


Jestem fanem Juve od 1996 roku. Wtedy byłem zafascynowany Ravanellim. A terez jestem zakochany w Juve!
JUVE ALE!!!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2003, 11:33

Di Vaio powinien grac w wyjściowej jedynastce za Trezeguet a Del Piero na ofensywnego pomocnika !!! :-D


ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2003, 11:50

Uwarzam że Alex, David i Marco muszą grać w podstawowym składzie. A pozatym można było się spodziewać że Alex nie będzie od razu we wspaniałej formie, w końcu nie grał przez miesiąc w końcu wróci do wysokiej formy i pokaże że w spółce z Di Vaio i Trezeguetem bendą nie do powstrzymania. Uwarzam że Del Piero powinien być trochę z tyłu ze Di Vaio i Trezeguetem.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2003, 12:31

Tak czytam i dochodze do wniosku, ze coniektorzy wiedza jak grac lepiej od Lippiego 8)


srali muszki będzie wiosna
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 11 listopada 2003, 12:48

Dionizos pisze:[...] Zupelnym kretynizmem byloby wpuszczenie Alexa na nastepny mecz.
Absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Właśnie teraz Alex powinien grać jak najwięcej! Jeżeli będzie siedział na ławie, to osiągnie szczytowej formy. Lippi powinien zrobić podobnie jak było w sezonie 99/00. Alex grał słabo, strzelał bramki tylko z rzutów karnych, ale Lippi konsekwentnie na niego stawiał - za co Alex odwdzięczył mu się już w następnym sezonie.


Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2003, 15:10

Dionizos pisze: Staram sie pisac to co mysle, jeżeli Ciebie to smieszy to jest juz tylko i wylacznie twoja sprawa. Masz racje czasem troche przeginam, ale to tylko dlatego, że nie moge zniesc niektorych durniow. Od ktorych, tutaj moge byc pewien 8) , znam sie na wielu rzeczach lepiej.
I broń Boże nie jest to aluzja do mnie..... i się WCALE nie wywyższasz!!! Bo po co?
Juventinho pisze:
Dionizos pisze:[...] Zupelnym kretynizmem byloby wpuszczenie Alexa na nastepny mecz.
Absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Właśnie teraz Alex powinien grać jak najwięcej! Jeżeli będzie siedział na ławie, to osiągnie szczytowej formy. Lippi powinien zrobić podobnie jak było w sezonie 99/00. Alex grał słabo, strzelał bramki tylko z rzutów karnych, ale Lippi konsekwentnie na niego stawiał - za co Alex odwdzięczył mu się już w następnym sezonie.
ciesze się, ze ktoś myśli tak jak ja. Dionizos, nie wiem od kiedy kibicujesz Juve, ale wspominając te lata wymienione przez Juventinho można orzec, że Lippi napewno wystawaic bęzdie DP w najważniejszych meczach i jak zwykle tego nie pożałuje.... :wink:


Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2003, 18:25

Juventinho pisze:
Dionizos pisze:[...] Zupelnym kretynizmem byloby wpuszczenie Alexa na nastepny mecz.
Absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Właśnie teraz Alex powinien grać jak najwięcej! Jeżeli będzie siedział na ławie, to osiągnie szczytowej formy. Lippi powinien zrobić podobnie jak było w sezonie 99/00. Alex grał słabo, strzelał bramki tylko z rzutów karnych, ale Lippi konsekwentnie na niego stawiał - za co Alex odwdzięczył mu się już w następnym sezonie.
No pewno przeca jeden nie strzelony karny nie czyni z niego kompletnego nieudacznika Wręcz przeciwnie niech gra gra gra ile wlezie jego postawa na boisku buduje wszystkich zawodników jak sami się wypowiadają Alex to prawdziwy kapitan którego wszyscy szanują!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 listopada 2003, 19:08

Dobra, dobra nie mam ochoty sie z Wami klocic. Jestem obecnie w Nirvanie, dostalem autograf od samego, wielkiego, Marco Di Vaio :twisted: :twisted: .


Jasiek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2003
Posty: 652
Rejestracja: 01 listopada 2003

Nieprzeczytany post 15 listopada 2003, 17:16

Tak dalej! Chciałbym aby JUVE w tym sezonie nie poniosło porażki. Bardzo piękne, ale czy prawdziwe? :?: Zobaczymy. :idea: :D :D :D :D :D :D :D :D


Zablokowany