Serie A 2011/2012 promo

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 01:27

Odin91 pisze:pisałem wcześniej, że nie ma nigdzie ładnego klipu podczas wznoszenia pucharu mistrzostwa włoch przez AC Milan z tego sezonu, więc użyłem zamiennika.
... którym jest puchar interkontynentalny wznoszony przez INTER, bravo!
Odin91 pisze:Ale podoba mi się entuzjazm panujący na tym forum, pełno ludzi się udziela, wszyscy coś piszą. Zachęca to, do wykonania kiedyś pracy związanej z Juventusem ;) Pomyślę nad tym w przyszłości.
Nie wiem czy znajdziesz wystarczająco dużo materiału w wystarczająco dobrej jakości. Niemniej jednak żaden z nas nie będzie miał nic przeciwko jeśli użyjesz zamiennika.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 08:43

Odin91 pisze: pomysł powiązania szachów z innym sportem niż koszykówka, bo w moim odczuciu lepiej ona pasuje do piłki nożnej, gdzie pełno taktyki

offtopic alert
śmiesz żartować?
w baskecie nawet wprowadzenia piłki do gry są taktycznie rozgrywane. milion pięćset zagrywek dla każdej z pięciu pozycji . taktykę trójkątów pomijam bo to taktyczna kopalnia
więc synek jeżeli jezeli chodzi o taktykę to nfl>basket>piłka kopana

sorry ale dla mnie to plagiat


Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 13:53

szczypek pisze:
Odin91 pisze:pisałem wcześniej, że nie ma nigdzie ładnego klipu podczas wznoszenia pucharu mistrzostwa włoch przez AC Milan z tego sezonu, więc użyłem zamiennika.
... którym jest puchar interkontynentalny wznoszony przez INTER, bravo!
Którym jest puchar CL Milanu. Chciałem tam nawet dać jakieś trofeum Juve, ale nie ma nigdzie niczego w zadowalającej jakości.
więc synek jeżeli jezeli chodzi o taktykę to nfl>basket>piłka kopana
Nie, nie zgadzam się, 'synek'. Nie wiem jak jest z nfl, ale taktyki jest dużo więcej w piłce nożnej niż w koszykówce. Zarówno w ataku, jak i w obronie, sposobie odbierania piłki, dobierania pressingu, wyprowadzania kontrataków, lub gry piłką a'la Barcelona, eliminowanie zagrożenia poprzez wyłączanie pojedynczych zawodników, gra w powietrzu, gra skrzydłami, środkiem pola, MILIONY zagrywek z rzutów rożnych i sto razy więcej z rzutów wolnych z różnych odległości, ba, nawet z autów, stosowanie pułapek ofsajdowych, obrona częstochowy, zabieganie rywala, gra na czas, różne ustawienia formacji - wszystko to co wymieniłem z marszu i wiele, wiele więcej przebijają koszykówkę o głowę. Nie ma tam takiego wachlarza rozwiązań, przemyśl to.


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 16:28

Odin91 pisze:
szczypek pisze:
Odin91 pisze:pisałem wcześniej, że nie ma nigdzie ładnego klipu podczas wznoszenia pucharu mistrzostwa włoch przez AC Milan z tego sezonu, więc użyłem zamiennika.
... którym jest puchar interkontynentalny wznoszony przez INTER, bravo!
Którym jest puchar CL Milanu. Chciałem tam nawet dać jakieś trofeum Juve, ale nie ma nigdzie niczego w zadowalającej jakości.
Mówisz o tym?
Obrazek

Rzeczywiście, w tym fragmencie widać puchar CL, ale za nic w świecie ja nie widzę, że to Milan go wznosi? Widzę chwile później Inter z pucharem interkontynentalnym, a chwilę wcześniej również Inter z pucharem CL. Nie zasłaniaj się brakiem materiału w zadowalającej jakości, po prostu tak chciałeś zrobić i zrobiłeś. Nikt tu nie jest aż tak głupi.


Prokson

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 września 2008
Posty: 282
Rejestracja: 24 września 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 17:03

Odin91 pisze:[
Nie, nie zgadzam się, 'synek'. Nie wiem jak jest z nfl, ale taktyki jest dużo więcej w piłce nożnej niż w koszykówce. Zarówno w ataku, jak i w obronie, sposobie odbierania piłki, dobierania pressingu, wyprowadzania kontrataków, lub gry piłką a'la Barcelona, eliminowanie zagrożenia poprzez wyłączanie pojedynczych zawodników, gra w powietrzu, gra skrzydłami, środkiem pola, MILIONY zagrywek z rzutów rożnych i sto razy więcej z rzutów wolnych z różnych odległości, ba, nawet z autów, stosowanie pułapek ofsajdowych, obrona częstochowy, zabieganie rywala, gra na czas, różne ustawienia formacji - wszystko to co wymieniłem z marszu i wiele, wiele więcej przebijają koszykówkę o głowę. Nie ma tam takiego wachlarza rozwiązań, przemyśl to.
zmarnowałem właśnie pół minuty życia na czytanie argumentów anusa, dzięki
aka bredzisz


kształć sie nawet jak masz wakacje
zapomniałem dodać że hokej też rozgniata taktycznie soccer


madas

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 3
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 17:29

http://www.bragafut.com/artigos/art18.pdf ogarnij to, a może prędzej ogarnij sam siebie. No i również polecam kształcenie się mimo, że mamy wakacje


Odin91

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2011
Posty: 20
Rejestracja: 26 lipca 2011

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 17:53

@Szczypek, przecież puchar jest "ubrany" w barwy Milanu, jakim cudem mogłeś się nie kapnąć, że to Milaniści go wznoszą ? Poza tym, co by mi dało gloryfikowanie Nerazzurrich po słabym sezonie ? Chciałem dać jak najwięcej innych klubów, taki był cel, o Interze zrobiłem bardzo dużo filmików, nie muszę ich "wkręcać" gdzie popadnie ;)

@Prokson, akurat tak się zdarzyło, że grywałem w różnych drużynach koszykówki, piłki nożnej na jedenastkach i piłki halowej. Na tym poziomie gry w moim odczuciu piłka halowa i koszykówka stały w tym samym miejscu, a wysoko nad nimi była piłka nożna na trawie. Link od Madasa tylko potwierdza moje słowa, zakładam, że nie grałeś nigdy w żadnej drużynie piłkarskiej, więc po prostu nie wiesz ile jest tam taktyki. W koszykówce są oczywiście same schematy na zdobywanie punktów, ale to nie jest to samo co taktyka w piłce nożnej.

Oglądasz Juventus od święta, czy jak ?


meda11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1280
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 18:53

Panie Odin, Pan się zwyczajnie mylisz. Koszykówka jest sportem dużo bardziej dynamicznym, a to w porównaniu z jego złożonością powoduje, że jest dużo bardziej skomplikowany. Kilka miesięcy temu zabierałem głos w dyskusji noga vs. kosz i przytaczałem m.in. słowa Gortata. Marcin porównując NBA do europejskiej koszykówki mówił o ok. 110 wariantach ustawienia/krycia/ataku/przejmowania zawodników w zależności co robi w danej chwili przeciwnik. I Ci zawodnicy mają to wykute na blache, przystosowują się w ciągu kilku sekund, odpowiadają na zagrywke przeciwnika, a nie tak jak w piłce kopanej. Ile zmian ustawienia formacji/koncepcji grania jednej drużyny widzisz w trakcie jednego spotkania? Raz, dwa? Jak trzy i więcej to tylko dlatego, bo trzeba strzelić 2 bramki w 10 minut/trzeba bronić prowadzenia grając np. w 10. Zmiany powrotne w koszykówce/hokeju/futbolu amerykańskim, nałożone ograniczenia czasowe powodują, że trener, rozgrywający i reszta drużyny muszą reagować non stop, a nie tak jak trener piłkarski - siedzi na ławce przez 45 min. robi ewentualnie notatki i wprowadza zmiany po pierwszej połowie. No i taki bonusik ode mnie. Koszykówka nawet w Polsce, a w szczególności w latach 50-80 była sportem elitarnym - uprawiana przez akademików i dla inteligencji. Piłka kopana była dla reszty. Większość piłkarzy była <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, chadzała do "wsiuńskich" dyskotek i zaliczała podpite panienki. Koszykarze w tym czasie chodzili do klubów w najlepszych/najdroższych hoteli w kraju i zabawili się z babeczkami pierwsza klasa. Z własnego doświadczenia wiem (a znam wielu wychowanków piłkarskiego Zawiszy i koszykarskiej Astorii), że dzisiejsi piłkarze to płytkie wyżelowane plejasy, a koszykarze to goście z klasą.

........................................................................................................

Twoja kompilka - motyw zerżnięty żywcem z mojej ukochanej ligi NBA. TNT?


Obrazek
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 27 lipca 2011, 19:42

Hej Odin :!:
Odin91 pisze:Chciałem tam nawet dać jakieś trofeum Juve, ale nie ma nigdzie niczego w zadowalającej jakości.
Służę uprzejmie.

klik #1

czy ta jakość wystarczy? W razie czego mam też zdjęcie (całkiem dobrej jakości) wykonane tuż po zdobyciu przez Inter tego samego trofeum:

klik #2

i sądzę, że
Odin91 pisze:przesłanie płynące z ich treści jest niezwykle ważne.
Ponadto zerżnięty z reklamy NBA motyw szachów jak ulał pasuje do zaproponowanego przeze mnie wyżej stolika, który kibicom niektórych klubów może kojarzyć się z sukcesem znacznie bardziej niż murawa boiska. Znacznie wygodniej wygrywać przy stoliku. W szachy. No, w przypadku ligi włoskiej nie możemy również zapominać o wspaniałej historii tych rozgrywek:

klik #3

przy kompilacji w stylu retro będzie jak znalazł :) Powodzenia, wpadaj częściej :ok:

PS Załączam pozdrowienia od sąsiada z góry :ball:


Tata

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2006
Posty: 155
Rejestracja: 08 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2011, 21:35

Film całkiem dobry zwłaszcza jakość i te szachy pasują do calcio tyle że fanów innych lig ten filmik nie przekona do Serie A


ODPOWIEDZ