Terminarz Serie A 2011/2012

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Giovani

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 grudnia 2009
Posty: 715
Rejestracja: 04 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 17:32

Myślę, że nie odczujemy tak bardzo tych meczy między 8 a 13 kolejką, bo nie gramy w pucharach. Paradoksalnie, terminarz oceniam na całkiem niezły dla nas, mimo wszystko.


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 28 lipca 2011, 22:27

Wkurzamy się na tę serię, lecz czymże ona jest wobec napoli i bulwersu ich prezydenta ?
newsmen na polskiej stronie o napoli pisze: Wczoraj odbyło się losowanie terminarza Serie A na sezon 2011/12. W trakcie uroczystości nie wytrzymał patron Napoli, Aurelio De Laurentiis, który rozjuszony, z obelgami na ustach opuścił salę.

"Jesteście do dupy. Wolałbym już wrócić do poprzedniego zajęcia i robić filmy." - wykrzyczał prezydent Napoli w kierunku prezesa Cagliari, Massimo Cellino, który wybiegł z sali za nim, by go uspokoić.

Złość impulsywnego De Laurentiisa wzięła się stąd, że w szóstej kolejce los skonfrontował jego Napoli z Interem Mediolan, zaraz po pojedynku Azzurrich w Lidze Mistrzów.

"Wstydzę się tego, że jestem Włochem. Chyba muszę zmienić kraj i swoje obywatelstwo - rzucił kilka minut później, po czym zatrzymał przypadkowego nastolatka na skuterze i uciekł dziennikarzom."
Podoba mi się fragment o skuterze. Zarąbisty przypadek :roll:


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
pikaczu

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 marca 2011
Posty: 5
Rejestracja: 11 marca 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 02:36

Czy ktoś orientuje się w jakich godzinach rozgrywane będą mecze Juventusu? Interesuje mnie szczególnie mecz Juventus - Bologna (21.09), gdyż planuję wycieczkę do Turynu w tym okresie i chciałbym przy okazji wybrać się na mecz.


Qrczak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 marca 2010
Posty: 844
Rejestracja: 26 marca 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 09:16

pikaczu pisze:Czy ktoś orientuje się w jakich godzinach rozgrywane będą mecze Juventusu? Interesuje mnie szczególnie mecz Juventus - Bologna (21.09), gdyż planuję wycieczkę do Turynu w tym okresie i chciałbym przy okazji wybrać się na mecz.
Nie wiem jak z tym ,ale zazwyczaj mecze były rozgrywane ok 20, ale bywało ,że takżę ok. 14...


hinx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2011
Posty: 149
Rejestracja: 01 lipca 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 09:20

Tak w ogole to typowałem 4 zespoły na 1 kolejke.. w tym Udine :D


ewerthon

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 marca 2008
Posty: 4280
Rejestracja: 03 marca 2008

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 09:21

Qrczak pisze:
Nie wiem jak z tym ,ale zazwyczaj mecze były rozgrywane ok 20, ale bywało ,że takżę ok. 14...
W poprzednim sezonie nie było żadnego meczu o 14.

Większość spotkań (jeśli nie wszystkie) było rozgrywanych o godzinach:
12:30, 15:00, 18:00, 20:45


[quote=pumex latem 2019 o Lukaku]
Jestem przekonany, że Belg okaże się flopem, biorąc pod uwagę absurdalnie dużą kwotę, którą trzeba za niego zapłacić [...]Nawet za połowę tej kwoty niechętnie widziałbym tego drewniaka u nas.
Arty83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 maja 2011
Posty: 261
Rejestracja: 21 maja 2011

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 11:05

krystiank pisze:Daje rade terminarz ;) Nie będizemy marudzić jak prezesik Napoli :D
Właśnie nie ma co narzekać, prawda jest taka, że nieważne jaki by był ten terminarz, jeśli chce się coś osiągnąć to trzeba dać z siebie 100% albo więcej w każdym meczu...


juventini22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 lutego 2010
Posty: 415
Rejestracja: 21 lutego 2010

Nieprzeczytany post 29 lipca 2011, 23:49

Zaczynamy bardzo ceirzko bo w udinese zawsze nam sie latwo nie gralo, ale jest szansa, bo udine nie ma juz sancheza , inlera i kogos tam jeszzce tak ze sie oslabili ale znowu my jestesmy na ten moment niewiadoma zupelna


Pan Mietek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 sierpnia 2009
Posty: 3897
Rejestracja: 29 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 30 lipca 2011, 09:11

juventini22 pisze:Zaczynamy bardzo ceirzko bo w udinese zawsze nam sie latwo nie gralo, ale jest szansa, bo udine nie ma juz sancheza , inlera i kogos tam jeszzce tak ze sie oslabili ale znowu my jestesmy na ten moment niewiadoma zupelna
Ale będą mieli Borysiuka :P
Udinese na początku sezonu to dobrze wylosowany rywal bo zanim oni się na nowo zgrają to trochę czasu minie. Powtórki sprzed roku bym się nie spodziewał ale sądzę, że ich pokonamy.


hinx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2011
Posty: 149
Rejestracja: 01 lipca 2011

Nieprzeczytany post 30 lipca 2011, 09:50

Mietson pisze:
juventini22 pisze:Zaczynamy bardzo ceirzko bo w udinese zawsze nam sie latwo nie gralo, ale jest szansa, bo udine nie ma juz sancheza , inlera i kogos tam jeszzce tak ze sie oslabili ale znowu my jestesmy na ten moment niewiadoma zupelna
Ale będą mieli Borysiuka :P
Udinese na początku sezonu to dobrze wylosowany rywal bo zanim oni się na nowo zgrają to trochę czasu minie. Powtórki sprzed roku bym się nie spodziewał ale sądzę, że ich pokonamy.

Stracili Zapate,Inlera i Sancheza. Powinnismy ich dziabnąć.


ODPOWIEDZ