Ranking UEFA 2011

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
LordRahl

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 czerwca 2010
Posty: 692
Rejestracja: 10 czerwca 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 20:45

Mietson pisze:
juveman7 pisze:
Antichrist pisze:Jak Boga nie kocham, nie pamiętam tak niskiego miejsca w rankingu UEFA. I jeszcze HSV, Braga, PSG, Fenerbahce i Kopenhaga przed nami. :O
"Jak Boga nie kocham" :shock: :rotfl:
Czlowieku daj spokoj. Nazywasz sie antychristem i kpisz sobie z religii. Po co to robisz ? Co chcesz udowodnic ? Masz 12 lat ? Bawi Cie to ?
Zalosne.
No i co z tego? Nie ogarniam tego. W Polsce panuje przeświadczenie, że ateista jest złym człowiekiem i dlatego wszyscy się uważają za katolików. A jak się coś powie nie tak o Bogu to wszyscy się czują urażeni. A śmiać się można ze wszystkiego (ja się nie śmieję tylko z ludzkich tragedii i ze zmarłych) - Antichrist w końcu nic takiego nie powiedział, chamskie to nie było na pewno :)

Dodam jeszcze, odnośnie rankingu, że na przykładzie Tottenhamu widać, że można szybko poczynić ogromny progres więc nie ma się co martwić :)
Macie rację z tym ateizmem, lecz jeden szkopuł ateista to raczej osoba, która szanuje religię innych ( nie mówie ze Wy tego nie robicie) i na dodatek ateiści odrzucają całkowicie istnienie Sił Nadprzyrodzonych.
Oczywiście szanuję poglądy każdego.

Co do rankingu, wypadałoby się w końcu zacząc odbijać od dna.


Michał123456

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 marca 2011
Posty: 4
Rejestracja: 21 marca 2011

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 21:53

a w przyszłym sezonie będzie jeszcze trudniej o LM ponieważ Włochy bedą mogły wystawic tylko 3 Drużyny w LM :/


lenor

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 sierpnia 2010
Posty: 1035
Rejestracja: 26 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 20 maja 2011, 21:56

Michał123456 pisze:a w przyszłym sezonie będzie jeszcze trudniej o LM ponieważ Włochy bedą mogły wystawić tylko 3 Drużyny w LM :/
Nie chcę źle prorokować ale z Conte Liga mistrzów jest raczej nieosiągalna. Nie wiem co o ni w nim widzą takiego. W Atalancie sobie nie poradził a u nas ma sobie dać rade?


ODPOWIEDZ