Praca licencjacka o Starej Damie

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2011, 19:56

Witam, potrzebuję Waszej pomocy! ;)

Zbieram materiały - artykuły, komentarze, felietony, informacje itd. - z czasopism sportowych na temat sytuacji Juventusu po roku 2006. Być może ktoś jest w posiadaniu tych, jakże antycznych, numerów.

Czasopisma, które mnie najbardziej interesują:
- Przegląd Sportowy
- Piłka Nożna
- Tygodnik Kibica
- Tylko Piłka

Oczywiście nie pogardzę innymi niszowymi tytułami czy nawet Bravo Sport, jeśli ktoś będzie w ich posiadaniu.

Jak wiadomo ww. czasopisma bardziej skupiają się na rozgrywkach międzynarodowych, kadrze polski czy naszej lidze, dlatego też moje zadanie nie jest łatwe i proszę Was o pomoc.

Każda pomoc się przyda ;)


Ouh_yeah

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 sierpnia 2010
Posty: 7749
Rejestracja: 06 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2011, 23:36

typkens pisze:Oczywiście nie pogardzę innymi niszowymi tytułami czy nawet Bravo Sport
Chcesz w pracy licencjackiej opierać się o coś takiego jak Bravo Sport? Bez jaj :D


Asta#8

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lutego 2004
Posty: 789
Rejestracja: 29 lutego 2004

Nieprzeczytany post 05 kwietnia 2011, 23:41

typkens pisze:Witam, potrzebuję Waszej pomocy! ;)

Zbieram materiały - artykuły, komentarze, felietony, informacje itd. - z czasopism sportowych na temat sytuacji Juventusu po roku 2006. Być może ktoś jest w posiadaniu tych, jakże antycznych, numerów.

Czasopisma, które mnie najbardziej interesują:
- Przegląd Sportowy
- Piłka Nożna
- Tygodnik Kibica
- Tylko Piłka

Oczywiście nie pogardzę innymi niszowymi tytułami czy nawet Bravo Sport, jeśli ktoś będzie w ich posiadaniu.

Jak wiadomo ww. czasopisma bardziej skupiają się na rozgrywkach międzynarodowych, kadrze polski czy naszej lidze, dlatego też moje zadanie nie jest łatwe i proszę Was o pomoc.

Każda pomoc się przyda ;)
Może napisz jaki jest temat Twojej pracy i wtedy wszystkim będzie zdecydowanie łatwiej Tobie pomóc. ;)


typkens

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2004
Posty: 259
Rejestracja: 07 maja 2004

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 00:26

Ta praca to jeszcze nic pewnego. Tematem ma być obraz Juve w polskich czasopismach sportowych po Aferze Calciopoli - porównanie, analiza itp.


mixery

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 stycznia 2009
Posty: 295
Rejestracja: 23 stycznia 2009

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 00:27

W tym temacie jest wiele skanów/zdjęć - http://www.forum.juvepoland.com/viewtop ... &start=855 .

Chociaż podejrzewam że już patrzałeś...


CzarnyZkultury

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 sierpnia 2006
Posty: 1011
Rejestracja: 28 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 21:30

studiujesz historię? 8)

to tak, przegląd sportowy i piłkę nożna możesz spokojnie kupić na allegro.
btw Przegląd Sportowy z lat 1921-1939 i 1945-1954 jest dostępny w wersji cyfrowej w bibliotece narodowej online :dance:
możesz też sprawdzić na miejscu bibliotekę narodową, powinni posiadać te czasopisma. skanować czy zdjęcia gazet i git ;)

myślę, że jeżeli byś dostał od promotora kwit na rozpoczęcie badań archiwalnych to w jakiejś centrali Przeglądu i innych wydawnictw powinni Ci udostępnić archiwalne numery.

edit
Przegląd Sportowy
Piłka Nożna
Tylko Piłka
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2011, 23:13 przez CzarnyZkultury, łącznie zmieniany 2 razy.


białas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2004
Posty: 2025
Rejestracja: 29 września 2004

Nieprzeczytany post 06 kwietnia 2011, 22:10

odnośnie PN, to mogę przejrzeć swoje zbiory i ewentualnie wrzucić, ale to nie wcześniej niż w przyszłym tygodniu.


ODPOWIEDZ