Zalegalizować?

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ

Czy w Polsce uprawa, posiadanie i palenie marihuany powinno być legalne?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 10:10

Jedwabiste porównanie z tymi ogórkami nie ma co. Natomiast chodziło mi nie tylko o to czym są podlewane te rośliny podczas swojego dojrzewania, tylko podczas tego jak się już zetnie, ususzy. Wiesz że to jest m.im muchozol ? ;) Taki popularny środek na muchy. W obecnych czasach w marihuanie bardziej Cię ukopci ten środek chemiczny niż moc zielonego liścia. I skończ porównywać to do samochodu. Wg danych więcej osób jeździ po narkotykach niż po pijanemu. Więc lepiej uważaj na drodze, bo taki ukopcony kierowca ma zaburzenia świadomości pozwalające na to że zamiast Ciebie zobaczy prostą drogę.


Boksic9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 kwietnia 2006
Posty: 98
Rejestracja: 04 kwietnia 2006

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 10:48

ja ? a Tobie widze nudzi sie o 3:00 w nocy :P i do obiadu o 2 w nocy ciekawe ....


Ty pajacyku i menago twoj Jacykow
Tede Jakuza , LUKS WGS trzech przestrzelonych typów
oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 08 marca 2010, 13:54

paku pisze:Jedwabiste porównanie z tymi ogórkami nie ma co. Natomiast chodziło mi nie tylko o to czym są podlewane te rośliny podczas swojego dojrzewania, tylko podczas tego jak się już zetnie, ususzy. Wiesz że to jest m.im muchozol ? ;) Taki popularny środek na muchy. W obecnych czasach w marihuanie bardziej Cię ukopci ten środek chemiczny niż moc zielonego liścia. I skończ porównywać to do samochodu. Wg danych więcej osób jeździ po narkotykach niż po pijanemu. Więc lepiej uważaj na drodze, bo taki ukopcony kierowca ma zaburzenia świadomości pozwalające na to że zamiast Ciebie zobaczy prostą drogę.

A czy ja gdzieś napisałem żeby po upaleniu czy spożyciu alkoholu wsiadać za kierownice?? Vesper, napisał, że palenie zabija, a ja go chciałem uświadomić, że wszystko zabija, czasami dużo częściej i ludzie się tym nie przejmują. Co do tego muchozola to jest tylko i wyłącznie mój problem czy chce to palić czy chcę poszukać czegoś lepszego. Na dzień dzisiejszy wybieram drugą opcję i nie pisz mi, że w każdym jest muchozol. Z resztą legalizacja wymusiła by pojawienie się na rynku czegoś lepszego.
Boksic9 pisze:ja ? a Tobie widze nudzi sie o 3:00 w nocy :P i do obiadu o 2 w nocy ciekawe ....
Nie no wniosłeś tyle do rozmowy, że nie wiedziałem za co się zabrać. 3 w nocy hm :think: , no fakt trochę mi się nudziło, ale taka praca


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 00:25

oliver pisze:
paku pisze:Jedwabiste porównanie z tymi ogórkami nie ma co. Natomiast chodziło mi nie tylko o to czym są podlewane te rośliny podczas swojego dojrzewania, tylko podczas tego jak się już zetnie, ususzy. Wiesz że to jest m.im muchozol ? ;) Taki popularny środek na muchy. W obecnych czasach w marihuanie bardziej Cię ukopci ten środek chemiczny niż moc zielonego liścia. I skończ porównywać to do samochodu. Wg danych więcej osób jeździ po narkotykach niż po pijanemu. Więc lepiej uważaj na drodze, bo taki ukopcony kierowca ma zaburzenia świadomości pozwalające na to że zamiast Ciebie zobaczy prostą drogę.

A czy ja gdzieś napisałem żeby po upaleniu czy spożyciu alkoholu wsiadać za kierownice?? Vesper, napisał, że palenie zabija, a ja go chciałem uświadomić, że wszystko zabija, czasami dużo częściej i ludzie się tym nie przejmują. Co do tego muchozola to jest tylko i wyłącznie mój problem czy chce to palić czy chcę poszukać czegoś lepszego. Na dzień dzisiejszy wybieram drugą opcję i nie pisz mi, że w każdym jest muchozol. Z resztą legalizacja wymusiła by pojawienie się na rynku czegoś lepszego.
Boksic9 pisze:ja ? a Tobie widze nudzi sie o 3:00 w nocy :P i do obiadu o 2 w nocy ciekawe ....
Nie no wniosłeś tyle do rozmowy, że nie wiedziałem za co się zabrać. 3 w nocy hm :think: , no fakt trochę mi się nudziło, ale taka praca
Lepszego=droższego ;)
A ja Ci chłopie nie pisze co Ty masz robić. Dla mnie a za mnie to Ty możesz jarać nawet suszone liście dębu, pomidora, czy inne roślinki.
A że thc jest szkodliwe, to ja wiem. A wy nie chcecie tego wiedzieć.
EOT.


oliver

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 maja 2008
Posty: 1124
Rejestracja: 11 maja 2008

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 00:35

paku pisze:
oliver pisze:
paku pisze:Jedwabiste porównanie z tymi ogórkami nie ma co. Natomiast chodziło mi nie tylko o to czym są podlewane te rośliny podczas swojego dojrzewania, tylko podczas tego jak się już zetnie, ususzy. Wiesz że to jest m.im muchozol ? ;) Taki popularny środek na muchy. W obecnych czasach w marihuanie bardziej Cię ukopci ten środek chemiczny niż moc zielonego liścia. I skończ porównywać to do samochodu. Wg danych więcej osób jeździ po narkotykach niż po pijanemu. Więc lepiej uważaj na drodze, bo taki ukopcony kierowca ma zaburzenia świadomości pozwalające na to że zamiast Ciebie zobaczy prostą drogę.

A czy ja gdzieś napisałem żeby po upaleniu czy spożyciu alkoholu wsiadać za kierownice?? Vesper, napisał, że palenie zabija, a ja go chciałem uświadomić, że wszystko zabija, czasami dużo częściej i ludzie się tym nie przejmują. Co do tego muchozola to jest tylko i wyłącznie mój problem czy chce to palić czy chcę poszukać czegoś lepszego. Na dzień dzisiejszy wybieram drugą opcję i nie pisz mi, że w każdym jest muchozol. Z resztą legalizacja wymusiła by pojawienie się na rynku czegoś lepszego.
Boksic9 pisze:ja ? a Tobie widze nudzi sie o 3:00 w nocy :P i do obiadu o 2 w nocy ciekawe ....
Nie no wniosłeś tyle do rozmowy, że nie wiedziałem za co się zabrać. 3 w nocy hm :think: , no fakt trochę mi się nudziło, ale taka praca
Lepszego=droższego ;)
A ja Ci chłopie nie pisze co Ty masz robić. Dla mnie a za mnie to Ty możesz jarać nawet suszone liście dębu, pomidora, czy inne roślinki.
A że thc jest szkodliwe, to ja wiem. A wy nie chcecie tego wiedzieć.
EOT.
Pijesz piwo w większych ilościach? Też jest szkodliwe. Wódka już w ogóle.
Za jakość trzeba płacić. Z resztą dla mnie może być droższe żeby było lepsze.


Dla 39 kibiców, mecz finałowy pomiędzy Liverpoolem a Juventusem był ostatnim, w jakim mogli wziąć udział. Kibice Bianconerich nigdy nie zapomną o tamtych wydarzeniach. Heysel 29 maj 1985r.

koniec iti
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 11:21

Nie piję od 14 miesięcy żadnego alkoholu. :wink:


bblackk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 października 2003
Posty: 2099
Rejestracja: 27 października 2003

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 13:17

Nie wiedziałem, że grę Wisły da się oglądać na trzeźwo :prochno:

Co do tej zacnej dyskusji, to Kazik śpiewał, że kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak. Świadomie uszczuplającym dochody państwa – bezideowcem.


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 09 marca 2010, 13:26

Boksic9 pisze:ja krece ale Ty Oliver skoncz juz rapowac ok ? !!! sadzić ,palić , zalegalizować....

Tiaa... Biegać, skakać, latać, pływać...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 00:17

bblackk pisze:Nie wiedziałem, że grę Wisły da się oglądać na trzeźwo :prochno:
Mało brakowało a wypił bym zdrowie Mauro Cantoro. :wink:


krokodylek22

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 grudnia 2009
Posty: 8
Rejestracja: 09 grudnia 2009

Nieprzeczytany post 10 marca 2010, 15:52

panie Pako a co jeśli hoduje się samemu? Też powiesz, że to nie czysta roślina? Większość palaczy starszego pokolenia nie bawi się w kupowanie towaru na ulicy od dilerka.


paku

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 czerwca 2003
Posty: 1183
Rejestracja: 11 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 marca 2010, 11:53

A czy aby na pewno taka roślina zapewni wam to czego oczekujecie?;)


Antichrist

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2010
Posty: 2146
Rejestracja: 19 sierpnia 2010

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 19:47

paku pisze:Więc lepiej uważaj na drodze, bo taki ukopcony kierowca ma zaburzenia świadomości pozwalające na to że zamiast Ciebie zobaczy prostą drogę.
Trochę temat zakurzony już, ale tak może tylko napisać ktoś, kto swoją wiedzę w temacie czerpie z zasłyszanych legend. Moja skromna osoba jest jak najbardziej za legalizacją.


The time has come, it's quite clear, our Antichrist is almost here.
AVE JUVE!!!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 kwietnia 2009
Posty: 221
Rejestracja: 17 kwietnia 2009

Nieprzeczytany post 30 stycznia 2011, 20:24

sadzic , palic , zalegalizowac :D


ODPOWIEDZ