solojuve.com

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
kedzier

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2005
Posty: 605
Rejestracja: 12 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 sierpnia 2010, 21:44

markam79 pisze:Kurcze dziś się dowiedziałem, że istnieje coś takiego jak: www.solojuve.com, wiem może troche zacofany jestem ale zawsze wchodziłem tylko na JUVE POLAND. Czy dobrze rozumiem że jest to konkurencja, a czy nikt nie rozmawiał z nimi żeby połączyć siły?
Popraw proszę link w swoim poście, bo nieopatrznie 'wkradł się' przecinek na końcu i nie można przejść do strony :wink:
Simi pisze:SoloJuve istnieje od 4-5 lat chyba.
To prawda, w internecie od wakacji 2006, pamiętnych z oczywistych względów.
deszczowy pisze:Z tego, co się orientuję, to sporo tam chyba członków dawnej bandy JuvePoland, także.... Wink
Dawna banda JP, jak to określiłeś to już praktycznie przeszłość. Ostało się tylko dwóch - Lucid i Rasi - spośród których tylko ten drugi pełnił oficjalne funkcje na JuvePoland. Z osób wypowiadających się ongiś na forum JP są także Ironek, Venomik i ja. Zresztą, do tej pory więcej postów mam tutaj, niż na stronie, którą mam przyjemność obecnie współtworzyć. I chociaż wynika to z zaprzestania udzielania się na jakichkolwiek forach, to na mecze w pubach (dobra, wiem, zeszły sezon miałem kiepski - pozdrowienia dla Warszawy) umawiam się tutaj :P
Pluto pisze:Jezus Maria, czlowieku... nikt ci nie mowil, ze na tej stronie S***J*** to jest zakazane słowo? Jak myslisz, dlaczego nie dowiedziales sie tutaj o tej stronie? Jak na moje, to temat zostanie usuniety a ty dostaniesz rocznego bana zeby nie rozpowszechniac tych informacji. Evil Smile
No bez przesady... Del Piero też byłby zbanowany - >link<? :P
pan Zambrotta pisze:solojuve jeszcze istnieje?

JuvePoland nie ma zbyt poważnej konkurencji, są oczywiście jakieś stronki robione przez zagorzałych fanów, jakieś blogaski ale nie ma tego dużo.
Istnieje i ma się dobrze :) Ale drugie zdanie jest już, według mnie, sporo krzywdzące, chociaż szanuję i takie opinie.
Vimes pisze: Zabrzmiało jakbyś odkrył nieznanego brata bliźniaka JuvePoland
Możnaby się kłócić czy młodszy brat już trochę nie podrósł... ale po co :P
*Ki$iEL* pisze:A tak poważnie jak dla mnie SoloJuve jest dobrym uzupełnieniem JuvePoland Smile Są tam ciekawe rzeczy jak np Historia stroju
Z mojej perspektywy jako świetnie uzupełnienie w kwestii informacji traktowane może być właśnie czasami JuvePoland, ale to kwestia gustu. Sam traktuję obydwie strony zamiennie, jako równorzędne źródła informacji, od nich zaczynam dzień.
preclix pisze:I czasami mają fajne, szybsze newsy Surprised Ale tylko czasami Very Happy
Tristan pisze:szata graficzna dużo lepsza od JP
lenor pisze:I newsami ostatnio oni nas wyprzedzają. Trza to zmienić!
Dzięki za miłe słowa, staramy się :P Zapraszam :wink:


Obrazek
piter_b

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 listopada 2006
Posty: 720
Rejestracja: 18 listopada 2006

Nieprzeczytany post 28 sierpnia 2010, 03:43

kedzier pisze: I chociaż wynika to z zaprzestania udzielania się na jakichkolwiek forach, to na mecze w pubach (dobra, wiem, zeszły sezon miałem kiepski - pozdrowienia dla Warszawy) umawiam się tutaj :P

oj podpadles w zeszlym sezonie :)


seba290382

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 września 2010
Posty: 1
Rejestracja: 24 września 2010

Nieprzeczytany post 25 września 2010, 19:04

dziwne przeciez to obie strony o juve po co konkurowac??? dobry fan i tu i tu zerknie


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2010, 19:20

LOL :prochno:
Ja tam nic do SoloJuve nie mam bo tam nie zaglądam, ale przekształcając Twoje pytanie:


Renault i Fiat- obie firmy produkują samochody. Więc po co konkurować? Kierowca tym i tamtym pojedzie...


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2010, 19:28

Z tym, że Renault i Fiat Stasiu istnieją po to, by robić pieniądze. Solojuve i Juvepoland z założenia istnieją po to, by wzmacniać więzi międzykibicowskie czy też poszerzać wiedzę, udostępniać informacje. To znacząca różnica ;)


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 25 września 2010, 19:41

JuvePoland ma tę przewagę, że na tym forum udziela się moja skromna osoba. A to robi różnicę.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Donnie

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2006
Posty: 688
Rejestracja: 17 września 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2010, 17:11

SoloJuve odkryłem już ładnych parę lat temu, ale jakoś wcześniej tam nie zaglądałem. Od pewnego czasu jednak goszczę tam coraz częściej, a to z tego względu, że NEWSY POJAWIAJĄ SIĘ TAM Z KILKUGODZINNYM DO KILKUDNIOWYM WYPRZEDZENIEM NIŻ NA JUVEPOLAND :-D

Ale jako, że to na JuvePoland jestem zarejestrowany a nie na SoloJuve, to JP na 100% :-D


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 17:18

Z ciekawości wszedłem podczas mojej 'banicji' na solojuve.com, na pierwszy rzut oka trafiło mi się to:
Dyskutując z wrogiem

Za dużo lukru. Dosłownie i w przenośni.

:lol:


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 17:23

Czytałem. Z JP nie wyszło, to Luker szuka kumpli na innych stronach :>


szczypek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2007
Posty: 6204
Rejestracja: 18 marca 2007

Nieprzeczytany post 20 października 2010, 17:34

Padłem.

Nie ogarniam.

Dobrze, że chłopcy na koniec nie zaczęli się <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>, bo cała rozmowa aż kipi wazeliną, a to ułatwia zbliżenie.


aras191

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 października 2006
Posty: 214
Rejestracja: 05 października 2006

Nieprzeczytany post 21 października 2010, 00:40

na SJ newsy są duzo , dużo predzej fajna stronka


ODPOWIEDZ