JuvePoland - Bramka sezonu 2009/10

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
16Maciek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2006
Posty: 66
Rejestracja: 07 lipca 2006

Nieprzeczytany post 09 sierpnia 2010, 17:51

świetna robota! W pewnych momentach ciarki przechodzą mnie po plecach, najwięcej radości dała mi bramka Marchisio w meczu z Interem. Szkoda że takich chwil w poprzednim sezonie nie przeżywaliśmy dużo...


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2010, 00:48

Kompilacja kapitalna! Obejrzałem ją już kilkadziesiąt razy i za każdym razem robi na mnie niesamowite wrażenie. Wiedziałem, że idealnie wpasujesz się w tą muzykę i się nie myliłem. Wycisnąłeś z tego utworu całkowicie maksimum. Wstawki z cieszynkami, motyw z podłamanymi przeciwnikami, oryginalny początek i mocne zakończenie, wszystko świetne zgrane i dobrane. Jednym słowem majsterszyk :bravo:

Przy okazji zachęcam pozostałych forumowiczów do zapoznania się z innymi produkcjami mnowo, bo naprawdę warto. Wystarczy kliknąć TUTAJ :wink:


Obrazek
@Maras@

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 stycznia 2005
Posty: 1260
Rejestracja: 31 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 10 sierpnia 2010, 01:33

Kompilacja na prawde swietna. Szacun...

Jesli chodzi o bramke to moim zdaniem wygrywa gol Marchisio z Interem. Po pierwsze, swietnie minal przeciwnikow i przelobowal Cesara, po drugie, kazdy wie jak wazna to byla bramka ...


FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2010, 15:44

Jak większość najpierw napiszę, że wyszła z tego świetna kompilacja która idealnie współgra z muzyką. Gdy się to ogląda przechodzą dreszcze (przynajmniej mnie). Co do najładniejszej bramki ciężko wybrać ponieważ każda z bramek była najwyższych lotów mój głos wahał się pomiędzy pierwszą bramką Diego a bramką Melo wybrałem tego drugiego i jego "huknięcie" sprzed szesnastego metra przeciwko Atalancie.


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
KondzioJuveFans

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2009
Posty: 783
Rejestracja: 23 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 12 sierpnia 2010, 16:38

świetnie to zrobiłeś ;) a co do tematu najładniejsza bramka to Felipe Melo z Atalantą.


Fino Alla Fine Forza Juventus!
ODPOWIEDZ