Heineken Open'er Festival 2010 !

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 12 marca 2009, 19:48

KU-bra pisze:Wie ktoś do kiedy mają być ogłoszeni wszyscy artyści? Bo jak narazie lipaaa... :/
Co tydzień, aż zabraknie czwartków, Z tego co wiem to jeszcze raz tyle artystów zagranicznych oraz ok 100 Polskich. W czerwcu skład powinien być domknięty


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 02 lipca 2009, 14:02

no sie zaczelo :), jak wkoncu z obecnoscia? u mnie nastapily pewne komplikacje ze wzgeldu, ze jutro mam obrone pracy magisterskiej :prochno: i ze tak powiem wypadalo by zebym wpadl :), na openera wybieram sie tylko w ostatni dzien glownie ze wzgledu na Prodigy


Moonk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 listopada 2005
Posty: 861
Rejestracja: 01 listopada 2005

Nieprzeczytany post 11 lipca 2009, 17:09

Byłem Byłem Byłem...na finale, jak dla mnie MIAZGA!! zwłaszcza PRODIGY rozniosło wszystko...mimo, ze ich nie słucham/nie słuchałem wcześniej, to bawiłem się przy nich najlepiej, ich muzyka dała mi niesamowitego kopa, jeszcze kilka dni po miałem cały ich koncert w głowie :D :D
co do reszty wykonawców tego dnia, no akurat na Placebo chciałem najbardziej jechać, ale jak dla mnie poprawie zagrali nie było źle, KOL, którzy mi jakoś nie pasują też fajnie. Lily Allen, zbyt słodka na taki koncert, zamiast niej mogli zorganizować by PRODIGY grało dłużej :-D
O.S.T.R. też dał radę, jako, że z mojej Łodzi to sentyment jest :)
Ogólnie wrażenia są zajefajnie pozytywne, jednak jeden dzień to dla mnie za mało, dlatego liczę, że w przyszłym roku pojawię się w Gdyni na trochę dłużej.
wogóle co mi się tak średnio podobało to brak sektorów dla "fanów"
stałem dokladnie w drugim rzędzie przed barierką i się nie dało wytrzymać tego naporu, ludzie to z stamtąd uciekali, ja wytrzymałem tylko do połowy KOL, dlatego bo nie szło nawet podskoczyć, a były momenty, że ręce które utknęły mi w tłumie widziałem po kilku minutach... :D :D
P.S Tym fajfusom z dworca co sprzedawali jadło na dworcu musiałem wybulić za zapiekanka 10 zł :/ ładnie na nas zarobili :P

hmm...tak mi się spodobały takei festivale to może na woodstock pojadę:)


MarioG

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 marca 2005
Posty: 112
Rejestracja: 07 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 lipca 2009, 11:20

jak juz wczesniej pisalem tez bylem tylko na ostatnim dniu i tak reasumujac wrazenia to bylo poprstu <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)> :!: Koncert glowny nie do opisania, wkorzalo mnie tylko to ze Maxim byl siwiece przekonany ze jest w gdansku a nie w Gdyni :prochno: no i hit wieczoru - dmuchana lala :) a ludzie tak sie bawili ze jeszcze po zakonczonym koncercie pod scena tak to wygladalo :)

Od siebie jeszcze dodam ze bardzo duze wraznie zrobil na mnie koncert The Ting Tings na scenie namiotowej


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2009, 13:53

No i mamy już dwie gwiazdy tegorocznego Open'era. Jak narazie jestem zachwycony obsadą.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 14 lutego 2010, 11:03

The Hives oraz Gorillaz Sound System, nowo ogłoszeni artyści. Hives świetna energiczna grupa, Gorillaz też wiadomo klasa, lecz nie wiem w jakiej formie to będzie, bo coś organizator gadał że to występ multimedialny.


Bobeknaklo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lutego 2007
Posty: 1010
Rejestracja: 11 lutego 2007

Nieprzeczytany post 18 czerwca 2010, 18:50

Line-up się powoli domyka. Do Open'era zostały nie całe dwa tygodnie.
http://opener.pl/gfx/pion_running_HOF_10.gif tutaj graficzne przedstawienie rozkładu jazdy. Wczoraj doszły nowe kapele, nie uwzględnione jeszcze na tym obrazku, ale ciekawi sobie znajdą. Wszystko zaczyna mieć kształt. Odliczanie rozpoczęte


ODPOWIEDZ