LEGIA - JUVE!!!

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Hotbe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 stycznia 2003
Posty: 119
Rejestracja: 14 stycznia 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 09:15

Widzę, że przez niektórych przemawia zazdrość. Czy ktoś tu powiedział, że ta zgoda już weszła w życie? Padła po prostu idea nawiązania kontaktu z kibicami JUVE za pośrednictwem naszych przyjaciół z DEN HAAG. Nie mówimy tu o współpracy między klubami! Skąd wiecie że jakaś grupka FIGHTERS z Delle Alpi nie zawitałaby na Łazienkowską, skoro zrobili to kibice z Hagi? Prawda jest jedna kibice Legii, Pogoni czy Zagłebia są dużo bliżej takiej możliwości niż jakakolwiek TRIADA czy Wisła z Jagą!!! Co według was jest mało realne? Myślicie, że we Włoszech są inni kibice niż tu? Jasne że kibice z Tyrynu mogliby nas olać, ale podajcie jakiś racjonalny powód dla którego mieliby to zrobić? Dlaczego fanclub JUVE miałby odrzucić taką propozycję? Dlaczego niemieliby mieć wsparcia gdyby wybrali się na mecz wyjazdowy JUVE, załóżmy z Wisłą Kraków w Ch-League, albo gdyby Legia zawitała kiedyś w pucharach do słonecznej Italii? Spróbować nawiązać kontakt zawsze można i My to zrobimy.


juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 26 sierpnia 2003, 09:33

3andit pisze:Było by wręcz wywaliscie jak by JUVE z Legią trzymały oficialną sztame. Może dozekamy że będę miał jeden szalik z dwoma ulubionymi klubami ?! :shock:
Kurde to brzmi jak coś nierelanego i SF ale gdyby tak było to chyba oszalałbym ze szczęścia:D:D:D


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Maradona

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 października 2003
Posty: 1
Rejestracja: 06 października 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 11:12

witam wszystkich tak czytam te wasze odpowiedzi na ten temat i az plakac sie chce jak wiekszosc twierdzi ze kibole Juve olali by Legie bo jest malo znana to powiem wam ze we Wloszech Legie znaja sa kibole Neapoli ktorzy bywaja na Legii a co do zgody Juve i Den Haag to mozna ja porownac Legii z Pogonia i Zaglebiem jak byscie zobaczyli fanow z Haagi i byli na ich stadionie to wiele byscie zrozumiele szale flagi koszulki a co najbardziej mnie zadziwilo wiekszosc ma tatu z Juve i bardzo czesto sa u nich na meczach kibole z Juve a Den Haag jest o wiele mniej znana firma pilkarska niz Legia wiec nie gadajcie glupot ze by odrazu olali bo nie wiecie a gadacie a ta mala flaga Juve na Legii to nie jedyne ich plutno jakie maja a by was pozostawic w dobrych nastrojach to powiem wam ze gdy tylko kibole z Den Haag beda na meczu Juve wywiesza flage Legii a ci co maja jakies jeszcze watpliwosci niech wejda na forum Den Haag i sobie pogadaja na ten temat pozdro dla ludzi bez kompleksu Warszawskiego ps. Legia ma juz zgode z taka firma jak Man Utd wiec pomyslcie troszke Legia-Zaglebie-Pogon-Den Haag-Olimpia Elblag-Juve(juz wkrotce) -4ever !!!!


Rybeq

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lutego 2003
Posty: 597
Rejestracja: 20 lutego 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 16:08

Maradona pisze:Legia-Zaglebie-Pogon-Den Haag-Olimpia Elblag-Juve(juz wkrotce) -4ever !!!!
Ślązacy do tego nigdy nie dopuszczą !!! :twisted:


[']rybeq[']
20.II.2003-3.III.2005
cos sie konczy, cos sie zaczyna.
ADAMJUVENTUSPL

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 1328
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:17

Je jestem kibicem Legii i byłoby super gdyby Juve i Legia trzymały sztamę, A pozatym wielu jak widzę gada że Legia to za słaby klub żeby trzymać z Juve, ale przecież Juve trzyma tylko ze słabeuszami, Den Haag nie gra nwet w 1 lidze ligi Holenderskiej, we Włoszech trzymają z Piacenzą która także gra w serie B, więc wszystko możliwe.
A może mały turniej towarzyski w Warszawie:
-Juventus
-Legia
-Den Haag
-Piacenza
To by było super.


Są trzy rzeczy które kocham Rodzina,Bóg oraz Juventus

"Łatwej jest wygrać drużynie zgranej, choć bez gwiazd, niż jedenastu niezgranym z sobą megapiłkarzom"
Alessandro Del Piero
Hybryd

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 września 2003
Posty: 372
Rejestracja: 13 września 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 19:35

jezeli Juve zalozy sztame z Legia to swietnie bo wtedy kibice Zagłebia Sosnowiec byloby w sztamie a to sa dwa Polskie kluby ktorym kibicuje


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 06 października 2003, 22:26

ADAMJUVENTUSPL pisze:Je jestem kibicem Legii i byłoby super gdyby Juve i Legia trzymały sztamę, A pozatym wielu jak widzę gada że Legia to za słaby klub żeby trzymać z Juve, ale przecież Juve trzyma tylko ze słabeuszami, Den Haag nie gra nwet w 1 lidze ligi Holenderskiej, we Włoszech trzymają z Piacenzą która także gra w serie B, więc wszystko możliwe.
A może mały turniej towarzyski w Warszawie:
-Juventus
-Legia
-Den Haag
-Piacenza
To by było super.
Hehe. Akurat w tym sezonie Den Haag gra w 1 lidze holenderskiej :wink:. Przynajmniej mam komu tam kibicowac :-D


srali muszki będzie wiosna
BVB

Dortmundczyk
Dortmundczyk
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 września 2003
Posty: 295
Rejestracja: 05 września 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2003, 00:03

Nigdy nie lubiłem Legii .. Szamotulski :twisted: niegdyż, teraz już nie wiem kto, Mięciel, w ktorym sie laski kochały :D itp ...


azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2003, 07:21

A mnie to wszystko jedno z kim Juve będzie w zgodzie...
Ale gratuluję tego tematu, już dawno się tak nie śmiałam czytając posty na forum.


Andryk

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 lipca 2003
Posty: 1360
Rejestracja: 08 lipca 2003

Nieprzeczytany post 07 października 2003, 08:36

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
tylko nie to legia nie może mieć układów z juve

FORZA JUVE


ODPOWIEDZ