Olimpiakos 1- 2 JUVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
miloo7

Juventino
Juventino
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 185
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 15:15

Oj coś zle widze te mecze z sociedadem stawiam na della alpi 1-1 a na wyjezdzie kleska juve 2-3, 1-2]


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 15:17

swiergot pisze:A już druga bramka to była klasa sama dla siebie. W studiu siedział taki miły łysy pan :-D chyba z Piłki Nożnej, fajnie to podsumował: Nedved jest obecnie najlepszym piłkarzem na świecie i (tu trochę przekręcę jego słowa, ale jestem pewien że właśnie to chciał powiedzieć, tylko mu nie wypadało w telewizji takich słów używać :lol: ) niech ich wszyscy diabli wezmą jeżeli on nie dostanie wszystkich możliwych nagród, na czele ze Złotą Piłką. :-D
Hhehe właśnie chciałem o tym napisać :) Ten pan to Leszek Orłowski z piłki nożenj. Naprawdę powiedział piękne słowa pod adresem Pavla. Coś takiego ,, Nedved to obecnie najlepszy zawodnik na ŚWIECIE, tylko on zasługuje na ngrodę France Fotball, jeśli tak sie niestanie będzie to straszne chyba powiedział pokrzywdzenie Nedveda'' :twisted: Zgadzam się z nim :twisted:
Martin pisze:A zgadnijcie co powiedzial Pavel po meczu. Mianowicie rzekl, ze nie jest zadowolony ze swojej postayw i musi jeszcze duzo nad soba pracowac. Ha! To sie nazywa profesjonalizm.
Ohhoho :D No proszę, nikt na świecie niedoruwnuje mu w skromności :) Ale spoko, jeśli mówił , że zagrał słabo strzelając 2 piękne gole dające 3pkt. to co będzie jak zagra najlepiej jak może :shock: :wink:

Jeszcze co do skrótów. Głupio stracony gol, błąd Legrottaglie niedoskoczył do rywala. Natępnie kilka malych błędów w obronie JUVE. Potem, poprzeczka Appiaha, a komentator pomylił Appiaha z Thuramem :D Następnie piękna akcja JUVE po, której Trezeguet stzrelił gola niestety ze spalonego :? Piękna poprzeczka Miccoliego, techniczny lob i minimalnie 8) 1 bramka Nedveda, no comments, 2 gola Nedveda skomentuję to tak :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Niewiem jak te siatki w Pireusie wytrzymały :D A teraz to co cieszy, 2 bardzo efektowne akcje Davidsa, piękny drybling i wspanaiłe wyprowadzenie piłki pod pole karne rywala, tak dalej Davids!


Obrazek
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 15:27

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Potem, poprzeczka Appiaha, a komentator pomylił Appiaha z Thuramem :D [/i][/b]
Mnie najbardziej rozwalil gosciu w TVP1, ktory na Miccolego powiedzial -> MICOLI. Tak tak, zamiast "k" powiedział "c". Co za lamerstwo. JEszcze niepoprawne wymawianie Legrottaglie potrafie im wybaczyc bo sam nie czasami sie zastanwaiam jak to powiedziec, ale jesli mowia [Micoli] zamiast [Mikkoli]. Juz nawet nie wspomnie o sławetnym już [Del Pierro].
Ehhh.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 15:31

Hahahahaha. Tez to zauwazylem Martin :lol: :lol: :lol:. Normalnie jeden wielki LLLLOOOOLLLL. A te bramki Nedveda cudnej urody i chyba nie bedzie watpliwosci na najladniejsza bramke tej kolejki LM :wink:. Choc przy drugiej, bramkarz Olimpiakosu popelnil blad. Ale i tak piekna bramka. Przez te skroty spalem tylko 5.30 godz, ale warto bylo 8).


srali muszki będzie wiosna
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 15:35

Kiedy Juventus wylosował Olimpiakos i Galatasaray niektórzy uważali,że Włosi mieli szczęście,ale ja pamietałem ciężkie przeprawy z tymi właśnie klubami.Wczoraj Juventus miał bardzo ciężkie zadanie grając z Olimpiakosem na ich "gorącym" stadionie.Sytuacja była tym bardziej ciężka,że gralismy bez Del Piero,ale na szczęście mamy w składzie niezawodnego Nedveda,który strzelił dwa piekne gole.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 15:45

Wazne ze sa 3 punkty. Ale z taka gra to my nic nie zdzialamy. Zagrali po prosty tragicznie. Jedyny zawodnik w Juve ktorego nie mozna o nic winic to Pavel. Bo ja mam male zarzuty i do Buffona. Niby Legro powinien wybic pilke przy bramce dla Olipmiakosu, ale Buffon chcial wyjsc do tego dosrodkowania zrobil krok w przod i sie cofnal(klasowy bramkarz nie powinien tak robic) bedac na wykroku nie mial szans na odpowienie odbicie sie i wybicie pilki. No ale co zrobic. Dobrze ze jednak udalo sie wygrac. Licze na poprawe naszej gry bo narazie jest bardzo slaba


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
JUVEJAH90

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 czerwca 2003
Posty: 121
Rejestracja: 23 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 16:23

Póki co dobrze by było wygywać w lepszym stylu. I Wyżej.No bo nie oszukujmy sie że Olimpiakos to wyżyny nie są. Cieszą mnie jednak te 3 punkty, bo potem nikt o stylu pamiętać nie będzie.Punkty będą najważniejsze!!


Czy jestem prawdziwym kibicem? Trudne pytanie...Myślę że niedokońca:(
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8860
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 16:50

RadeKas pisze:Hahahahaha. Tez to zauwazylem Martin :lol: :lol: :lol:. Normalnie jeden wielki LLLLOOOOLLLL. A te bramki Nedveda cudnej urody i chyba nie bedzie watpliwosci na najladniejsza bramke tej kolejki LM :wink:. Choc przy drugiej, bramkarz Olimpiakosu popelnil blad. Ale i tak piekna bramka. Przez te skroty spalem tylko 5.30 godz, ale warto bylo 8).
No tak wymawianie nazwisk piłkarzy to powszechny problem naszych komentatorów :? Ale już do przesady! Żeby mylić nazwiska najlepszych piłkarzy na świecie i samych piłkarzy to już lekka przesada :evil:
A co do godziny skrótu jak wspomniał RadeKas. JUVE jak zwykle dali na końcu o ...1.30 :evil: Ale nawet przez chwilę się niezawachałem, żeby obejrzeć :D A rano na 7.30 do szkoły i pobódka 6.30 tylko kilka godzin snu. Ale dla takich bramek spokojnie zaerwałbym całą noc! 8)


Obrazek
Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 16:51

Cieszę się ze zwycięstwa no ale marwi mnie ten Socjedad........ kurdę mysimy porwać Kowacza :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 16:54

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:No tak wymawianie nazwisk piłkarzy to powszechny problem naszych komentatorów :? Ale już do przesady! Żeby mylić nazwiska najlepszych piłkarzy na świecie i samych piłkarzy to już lekka przesada :evil:
A co do godziny skrótu jak wspomniał RadeKas. JUVE jak zwykle dali na końcu o ...1.30 :evil: Ale nawet przez chwilę się niezawachałem, żeby obejrzeć :D A rano na 7.30 do szkoły i pobódka 6.30 tylko kilka godzin snu. Ale dla takich bramek spokojnie zaerwałbym całą noc! 8)
Mysle ze Juve daja na koncu poniewaz jest w grupie D, ktora jest ostatnia :?. No coz takie szczescie. Ja tez sie nie wahalem, choc mialem na 7,30 i zaraz na poczatku sprawdzian z francuza. Ehhhhhhh. Co ten Juve robi z czlowiekiem :D :D :D :D :D :D


srali muszki będzie wiosna
ToMeK

Juventino
Juventino
Rejestracja: 14 grudnia 2002
Posty: 804
Rejestracja: 14 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 17:26

Najwazniejsze 3 pkt .... dziekujemy Pavel ... Forza Juve


Mnich87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2003
Posty: 120
Rejestracja: 10 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 17:31

Było trochę nerwówki ale po raz kolejny Pavel rozwiał wszystkie wątpliwości.Genialny jest ten gość, kiedy trzeba pracować na innych to po cichu robi swoje, a kiedy trzeba wziąć na siebie ciężar to wymiata. No a sam mecz dobry i dobrze nas ustawia w grupie.


Now known as DonMenello
juve21

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 czerwca 2003
Posty: 599
Rejestracja: 26 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 17:31

Oglądałem dziś rano powtórke i byłem pod wielkim wrażeniem gry Czecha. A jkego druga bramka to coś przepięknego. To niesamowity gracz i jeśli nie dostanie złotej pilki to znaczy że tam rządzi MAfia Berlusconiego :D


Zawsze i wszędzie Juve w moim sercu będzie
Peja48

Juventino
Juventino
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 575
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 01 października 2003, 19:09

Ale miałem fuksa jeżdżę po cyfrze i szukam patrze mozajka na jakimś Francuskim patrzę a tu Nedved się grzeje i Davids za chwilę Karambe zdębnialem pisało że mecz jest na Francuskim Kanale Sport + szukam jest ale......... zakodowany przełanczam satelitę na numer 1 i jest mecz bardzo się cieszyłem no i zaczeli 11 min i bramka dla Olimpiakosu trudno ale myśle damy radę za chwile 1-1!!!!!!!!!! atomowy stzał Nedveda z wolnego Juve w pierwszej połowie nie istniał 2 strzały na bramkę z czego 1 w światło(gol) a w drugiej połowie nie ten Juventus no i 2 gol Nedveda przypiękny strzał z 22metrów otworzyłe Juventusowi droge po 3 punkty no i sędzia dolicza 4 minuty i próba neróww i koniec wielka radosć z mojej strony i odrazu poszedłem sprawdzić wynik Realu Sociedat no i niestety 2-1 wygrali


Solo Grazie Grande Forza Juve :D :8
Zablokowany