www.bet365.com

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Railis

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lutego 2006
Posty: 1489
Rejestracja: 01 lutego 2006

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 18:30

Pomyślcie, że jakbyście zwiększyli to nie było by już takiej super jakości jak w telewizji.


Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 18:34

Railis pisze:Pomyślcie, że jakbyście zwiększyli to nie było by już takiej super jakości jak w telewizji.
To oczywiste. Jednak przy niewielkim powiększeniu jakość i tak byłaby lepsza od meczów na sopcascie czy czyś innym. Nie da się ? Szkoda, zadowolmy sie tym co jest ;)


Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 19:11

Kędzior pisze:Czy ekraniku na bet365 nie da sie powiekszyc ? Moze znacie jakies sztuczki ? Bo troche oczy bola od tego malego ekraniku...
To jest mały ekranik? Chyba trochę przesadzasz... Najważniejsze, że można oglądać praktycznie wszystkie mecze Juve w tym sezonie i to za darmo, w świetnej jakości.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 19:25

Nie opowiadajcie głupot, że nie można! 5 minut pobytu na Google nie boli :doh:
Ściągamy Sobie programik Magical Glass. Dla Szymka, Conrada JUVE i reszty googlowych leniuchów mam specjalny link.
Odpalamy program, klikamy ppm na ikonce która wyświetla się przy zegarze. Wchodzimy w "settings" ->magnifier size i kreślimy sobie full screen. Klikamy w "show/hide" i gotowe. Spadek jakości jest niewielki.
W ramach wdzięczności pocałujcie mnie wszyscy w (_|_)


Kędzior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 stycznia 2007
Posty: 251
Rejestracja: 05 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 19:28

Szymek pisze:
Kędzior pisze:Czy ekraniku na bet365 nie da sie powiekszyc ? Moze znacie jakies sztuczki ? Bo troche oczy bola od tego malego ekraniku...
To jest mały ekranik? Chyba trochę przesadzasz... Najważniejsze, że można oglądać praktycznie wszystkie mecze Juve w tym sezonie i to za darmo, w świetnej jakości.
Szymek jak to zrobiłeś ? Ja mam o wiele mniejszy ekranik. Co trzeba zrobić ?

Szymek - dzięki za pomoc, sprawdzę na najbliższym meczu. :ok:
Ostatnio zmieniony 10 lutego 2008, 19:56 przez Kędzior, łącznie zmieniany 1 raz.


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 19:37

pan Zambrotta pisze:Nie opowiadajcie głupot, że nie można! 5 minut pobytu na Google nie boli :doh:
Ściągamy Sobie programik Magical Glass. Dla Szymka, Conrada JUVE i reszty googlowych leniuchów mam specjalny link.
Odpalamy program, klikamy ppm na ikonce która wyświetla się przy zegarze. Wchodzimy w "settings" ->magnifier size i kreślimy sobie full screen. Klikamy w "show/hide" i gotowe. Spadek jakości jest niewielki.
W ramach wdzięczności pocałujcie mnie wszyscy w (_|_)
zrob screena z twoich ustawien i wrzuc go tutaj bo w moim przypadku jakos obrazu ulegla znacznemu pogorszeniu...


Obrazek
Szymek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2004
Posty: 1406
Rejestracja: 19 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 19:49

Kędzior pisze:Szymek jak to zrobiłeś ? Ja mam o wiele mniejszy ekranik. Co trzeba zrobić ?
Po zalogowaniu przejdź na stronę główną i kliknij na żółty napis "Przekaz na żywo" w górnym menu. Otworzy Ci się strona z listą meczów i ekranem. Wybierasz tam odpowiedni mecz i oglądasz. Jak będziesz miał jakieś problemy to pisz na PW.
pan Zambrtotta pisze:Dla Szymka, Conrada JUVE i reszty googlowych leniuchów mam specjalny link.
Nigdzie nie narzekałem na wielkość obrazu. :wink: Mi taki jak dałem na screenie odpowiada. Ale Twój sposób wypróbuję, mam nadzieję, że jakość nie ulegnie pogorszeniu.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 10 lutego 2008, 20:13

http://www.wgraj.net/img.php?mode=full&file=7573

HD to to nie jest, ale jak się zgasi światło i obejrzy z pewnej odległości, to da się oglądać :P


Juventini2007

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2006
Posty: 80
Rejestracja: 08 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 lutego 2008, 21:30

No dobra już wiem jak przedstawia się sytuacja na bet365. A napiszcie jak to wygląda na bwin.com czy tam się płaci za rejestrację bądź oglądanie meczów?


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 14 lutego 2008, 22:38

żeby oglądać mecze musisz mieć kase na koncie. Ale tak swoją drogą oglądanie na bwin.com się nie opłaca, bo jest za mały ekranik. Tu nawet magical glass nie pomoże.


jacojaco

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2008
Posty: 70
Rejestracja: 13 października 2008

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 21:01

bardzo fajny patencik z magic glassem. dzieki!!


Molek big fun juve

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 maja 2003
Posty: 584
Rejestracja: 30 maja 2003

Nieprzeczytany post 31 stycznia 2010, 23:06

Panowie wystarczy mozzila ogladając na bet365 i magiczne przyciski ctrl+"+" i zwiększacie obraz , jeszcze tylko F5 na odświeżenie i obraz się dopasuje do rozmiarów. :)


Czy wygrywasz czy nie i tak kocham Cię , Juve w mym sercu na dobre i złe
Obrazek
ODPOWIEDZ