Wrestling

Wszystko co nie związane z Juventusem i sportem. Aktualne wydarzenia ze świata polityki, muzyki i kina.
ODPOWIEDZ
Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2010, 10:57

Witam chciałem trochę powiedziec o wrestlingu. Wrestlingu jest reżyserowany i nic oprócz bólu zawodników nie jest prawdziwe. Najbardziej znaną federacją jest World Wrestling Entertaiment, która jest podzielona na trzy brandy Raw, Smackdown i ECW. Gale WWE można oglądać także w polsce na Extreme Sports Channel lecz jest to z miesięcznym opóźnieniem. Zawodnicy walcza o pasy jest ich w WWE: 5 singlowych, jeden drużynowy i dwa pasy kobiet. Walki o pasy sa organizowane najczęściej podczas gal PPV, których w 2010 w WWE 10. Najważniejsza gala PPV WWE to Wrestlemania odbywająca się w marcu. W tym roku będzie już 26 wrestlemania. Zawodnikom sa przypisane gimmicki czyli to jak się zachowują i co mówią. Dlatego jest wiele barwnych gimmicku na przykład The Undertaker, który kreowany jest na człowieka śmierci jego wejście na ring budzi strach. Ale sa też tacy jak The Miz czyli pyszałkowaci wychwalający się ponad życie. Gimmicki moga być facowe i heelowe. Heelowy gimmick oznacza, że wrestler gra tego złego i tego którego publiczność wygwizduje. A face broni honoru i publicznosć go kocha. Jednak mówiąc o WWE, że jest najbardziej znana federacją to nie mówiłem, że najlepsza. Panuje tam obecnie polityka zwana WWE4Kids czyli WWE dla dzieci. Spowodowane jest to brakiem krwi, dziecinne gimmicki, facowie nie do ruszenia czyli nic im się stać nie może. O pas WWE Championship przez rok walczyło 6 osób podczas pare lat wcześniej pas w jednym roku trzymało nawet 15 różnych wrestlerów. I dlatego ja i wiele osób zamiast WWE wolimy TNA, RoH, Dragon gate, AAA, CMLL i inne. Obecnie najwiecej zarabia WWE ale ostatnio TNA zaczęło rosnąc w siłe i powoli zbliża się do WWE i to może być dobre. W polsce obecnie nie ma chyba forum dla mądrych ludzi, którzy chcą zacząć przygodę z wrestlingiem. Bo istnieją trzy liczące się: BGZ gdzie jest napływ dzieci i forum pod koniec 2009 roku straciło wszystkich wartościowych userów, WF czyli forum gdzie jeśli powiesz, że lubisz Cene zostaniesz zjedzony, chociaż się poprawia, bo jesli napiszesz to mądrze z argumentami to może ktoś zacznie dyskusje na poziomie zamiast wyzywać no i jest attitude ale tam trzeba oglądac 1000000 federacij i nie wolno popełnić żadnego błędu ortograficznego bo cię zbanują.

Zapraszam do dyskusij. Wymieniajcie tu swoich ulubionych wrestlerów i piszcie swoje opinie na temat wrestlingu.


juveman7

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2005
Posty: 643
Rejestracja: 13 października 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2010, 13:11

Raz na jakis czas można sobie obejrzeć walke wrestlingu ale tylko z udziałem najlepszych zawodników. Walki drugorzędnych zawodników są żenujące.
Najbardziej znani wrestlerzy potrafią odegrac swoją walkę tak ze nie widac w tym wszystkim całego teatrzyku.
Najlepszym zawodnikiem moim zdaniem jest Randy Orton.


...kiedyś przyjdzie prawdziwy deszcz i zmyje cały ten gnój...
Vimes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 maja 2003
Posty: 7235
Rejestracja: 06 maja 2003

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2010, 13:50

Boogey96, jeżeli chciałeś nam zareklamować wrestling, to źle podszedłeś do tematu. Musisz nam pokazać jego atuty. Trzeba było zacząć mniej więcej tak:

1) To jest zawodniczka WWE o uroczej ksywce Melina:

Obrazek

2) To jest zawodniczka WWE Alicia Fox:

Obrazek

3) A to jest walka pomiędzy nimi: http://www.youtube.com/watch?v=EPsD2th0LdI

Osobiście dodałbym tylko kisiel, budyń, błocko czy coś w tym stylu :prochno:.


Obrazek
rezal

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 czerwca 2009
Posty: 70
Rejestracja: 21 czerwca 2009

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2010, 14:38

cała prawda o wrestlingu :
Obrazek
:rotfl:


Sajan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 marca 2005
Posty: 402
Rejestracja: 04 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2010, 18:20

Osobiście lubię wrestling jestem w miarę na czasie z tym tematem. Z mojej strony wygląda to tak że nie udawane a wyćwiczone są triki i zagrania czy tez uderzenia.Na pewno zaplanowane i wyreżyserowane jest mniej wiecej kto wygra i w jaki sposób no ale tego nikt nie wie wcześniej co jest i tak jakąś ciekawostką. Ktoś kto ma zamiar to krytykować według mnie powinien sobie darować jakichkolwiek wypowiedzi nie ogląda albo nie lubi to sie nie wypowiada :lol:


"Wyobraź sobie worek, w worku bilon, worek ze trzy metry i wazy ze sto kilo. Wyobraź sobie worek, w worku banknoty, a teraz spójrz na tych co sprzedali się za pięć złotych"
Boogey96

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 stycznia 2010
Posty: 181
Rejestracja: 23 stycznia 2010

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2010, 18:58

rezal takie rzeczy się zdarzają ale powiedz sam czy gdybyś był fanem na trybunach czy zauważył byś to? Widac to tylko w powtórkach telewizyjnych. Ja osobiście jestem na bieżąco z 10 federacjami. WWE oglądam dla show ale lubie sobie obejrzeć wspaniałe walki, a to tylko w federacjach takich jak RoH, Dragon Gate czy PWG.


ODPOWIEDZ