zażalenie do Polsatu Sport

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
Ironek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 880
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 września 2003, 21:02

odpisał komuś te za...ny polsat????????? bo mi jak narazie nie.


Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 09:35

kouba pisze: Postaw sie teraz w miejscu kibiców Bayernu i Celticu, przecież oni wtedy sie musieli cieszyć że ich drużyny będą pokazywane :!:
A pomysl sobie o tych kibicach Bayernu i Celticu, ktorzy zaplanowali sobie wieczor inaczej. I wrocili do domu dajmy na to na skroty, albo wogole nie ogladali. Wychodza gdzies z domku w przeswiadczeniu ze bedzie lecial Juve a tu bum! Celtic bum! Bayern. I co teraz??? Szok. Zmiana planow? A tam biedna dziewczyna czeka! Trza isc... Ale wtedy caly wieczor <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>..... Jeszcze jak dziewczyna wyrozumiala to pol biedy... ale w wiekszosci nie sa wyrozumiale.
Trza sprawe postawic jasno. Polsat dal ciala! Tak sie nie robi. Mogli chociaz w necie zmienic. A tam do samego konca Juve - Galata. I to jest profesjonalizm??

PS. Hmmm cos mi sie wydaje ze te maile zostaly wydrukowane i przekazane babci klozetowej. Wg ostatnich doniesien skonczyly sie fundusze na papier toaletowy i polshit przekazuje wszelkie maile od kibicow do toalety 8) :D :D


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
azzurra

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 lipca 2003
Posty: 213
Rejestracja: 02 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 września 2003, 10:18

Polsat Polsatem, nie wszyscy go maja. Moim zdaniem większym problemem jest nasza kochan TVP, która ma chyba alergię na Juve. Bez względu na to, z kim Juve gra, to i tak komentatorzy są tak stronniczy i faworyzują przeciwników Juve, że czasami mam ochote wyrzucić telewizor za okno. Nawet w zapowiedziach LM w TVP wymieniano niby najlepsze kluby europejskie, które w tych rozgrywkach biora udział. Nie wymieniono Juventusu. Ciekawe, kiedy TVP pokaże jakiś mecz Juve? Ja obstawiam, że nie wcześniej jak w 1/4 finału i to pod warunkiem, że grać będziemy z Realem albo MU.


DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 26 września 2003, 21:37

Jedyną odpowiedzią na nasze meile jest chyba tylko to, że na antenie Polshitu Sport nie zobaczymy nawet retransmisji meczu Olympiakos - Juventus.... dnooo :evil:


ODPOWIEDZ