Alessio "Powershot" Tacchinardi by Lord_ Juve!

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 02 września 2006, 19:45

Hmm.. Twoje kompilacje nie są może wybitne technicznie, ale mają 'to coś', co sprawia, że z zaciekwieniem i uwagą się je ogląda. Nie inaczej było i tym razem. Piosenka, która mi się podoba, sprawiła, że przyjemnie oglądało mi się atomowe uderzenia Alessio. No i te materiały na pewno nie były łatwe do znalezienia. Scenka z Del Piero przy radyjku po prostu wymiata.

5/6


LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 03 października 2006, 12:52

Witam,

Odnawiam temat z wielka prosba do was userzy JP. Jesli ktos ma upload na poziomie(nie to co ja... :angry: ) to bardzo prosilbym o uplad mojej pracy na serwer youtube, gdyby ktos mogl to jestem bardzo zobowiazany.

Z gory dziekuje.

EDIT
Już nie ważna prosba. Zachecam do komentowania mojej pracy tych, ktorzy jeszcze tego nie zrobili.


Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 21:45

A więc tak.
Kompilacja skupjająca się na 1 zawodniku (to już jakiś punkt zaczepienia) +
Muzyka którą bardzo lubie i nawet ładnie pasowała +
Wiadomo dużo materiałów filmowych (fajny ten urywek pod koniec)(troche smutne zakończenie)+
Długość jest długi to też dobrze bo trzeba się troche napracować +

Niezła kompilka ;)


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2006, 22:09

Łezka mi się w oku zakręciła po obejrzeniu tej kompilacji. Szkoda, że nie jest on zawodnikiem Juve.
Muzyka jak w poprzedniej kompilacji dobrana wzorowo. Jakość przeciętna ale ważne, że da się obejrzeć.Kompilacja jest długa ( to wielki plus). Tacchi pokazany bardzo fajnie. Nawet nie wiedziałem, że chłopak ma taką "petardę" w nogach. Kompilacja od 1-6 oceniam na 6. Ogólnie to również wielki plus za temat.


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2009, 14:48

jeśli ktoś posiada tę kompilację na dysku i mógłby ją gdzieś wrzucić: błagam! Już nawet na YT nie ma a jestem od niej uzależniona.


'this crazy shine it never lets you die'
JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2009, 16:18

NeBu pisze:jeśli ktoś posiada tę kompilację na dysku i mógłby ją gdzieś wrzucić: błagam! Już nawet na YT nie ma a jestem od niej uzależniona.
No proszę, ja tej kompilacji jeszcze nawet nie widziałem. Tak więc chętnie nadrobię zaległości :D


NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 16 listopada 2009, 23:30

czekając niecierpliwie na dobrodzieja, ku mojemu zdziwieniu (przetrząsałam niegdyś internet długie noce długich miesięcy xD) znalazłam coś, czego jeszcze nie widziałam. Więc się dziele xD http://www.paolo65.com/scorer/tacchinardi.htm
eh, jak miło móc przeczytać w tegorocznym wywiadzie:

-Alessio, tu sei sempre stato juventino, vero?
-Naturalmente.

PS. wciąż czekam na upload ;]


'this crazy shine it never lets you die'
gawron

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2008
Posty: 748
Rejestracja: 01 marca 2008

Nieprzeczytany post 17 listopada 2009, 00:02

NeBu pisze:jeśli ktoś posiada tę kompilację na dysku i mógłby ją gdzieś wrzucić: błagam! Już nawet na YT nie ma a jestem od niej uzależniona.
Długo się nie naszukałem: http://www.youtube.com/watch?v=Pw2QAQ6JD7c
Niestety YouTube'owcy wyłączyli dźwięk w filmiku. Mimo wszystko miło było odnaleźć chociaż kapkę Twego "narkotyku". :wink:


juverm

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 listopada 2005
Posty: 792
Rejestracja: 05 listopada 2005

Nieprzeczytany post 17 listopada 2009, 00:45

NeBu pisze:jeśli ktoś posiada tę kompilację na dysku i mógłby ją gdzieś wrzucić: błagam! Już nawet na YT nie ma a jestem od niej uzależniona.
Dla koleżanki (z miasta, w którym spędziłem pierwsze pięć lat swojego życia) wszystko 8) - http://www.sendspace.pl/file/e225dbd02f2a5ca9becb850 (z dźwiękiem)


Obrazek
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 listopada 2009, 08:57

NeBu pisze:czekając niecierpliwie na dobrodzieja, ku mojemu zdziwieniu (przetrząsałam niegdyś internet długie noce długich miesięcy xD) znalazłam coś, czego jeszcze nie widziałam. Więc się dziele xD http://www.paolo65.com/scorer/tacchinardi.htm
eh, jak miło móc przeczytać w tegorocznym wywiadzie:

-Alessio, tu sei sempre stato juventino, vero?
-Naturalmente.
Dzięki za tę kompilację, nie widziałem jej.

I jak tu nie tęsknić za Alessio?

PS. Tamto Juve było doskonałe.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2009, 14:51

dzięki wielkie juverm.
gawron pisze:Długo się nie naszukałem:
miesiące przeżyłam na tej upośledzonej wersji (testowana była opcja puszczania równolegle z kompilacją odpowiednich utworów, ale jakoś nie udawało mi się ich zgrać nigdy ze sobą :D ) ale zdecydowanie przestało mi to wystarczać. Na szczęście te złe chwile już za mną :-D


'this crazy shine it never lets you die'
FalsoVero

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 maja 2008
Posty: 1230
Rejestracja: 17 maja 2008

Nieprzeczytany post 17 listopada 2009, 15:38

Kompila naprawdę super. Rzadko w ogóle udzielam się w tym temacie ale gdy zobaczyłem nazwę od razu chciałem zobaczyć ten projekt. Wielki plus za temat ! Oglądając łezka w oku się kręci, można było sobie przypomnieć stare Juve które wspominamy dobrze do dziś. Szkoda jakości ale ważne, że da się oglądnąć co jest najważniejsze. Muzyka fajnie dobrana i teraz własnie co do muzyki w napisać końcowych mogliśmy przeczytać "second song is unknown" drodzy użytkownicy czy ktoś zna ten utwór jeżeli tak bardzo by mi zależało byście podali tytuł bądź zarzucili linkiem na YT .

Lord Juve BRAWO !


"A ten muchy łapał ten Badstuber hehehe"-Jacek Gmoch 28.06.2012
NeBu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 grudnia 2006
Posty: 289
Rejestracja: 15 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 17 listopada 2009, 15:55

jest to jakaś wariacja na bazie soundtracku Ostatniego Mohikanina Clannad- I will find you
od razu: http://w773.wrzuta.pl/audio/a4JimtlhhK2 ... l_find_you


'this crazy shine it never lets you die'
ODPOWIEDZ