Kompilacja: Juventus Top 20 Goals - 2008/2009 by Reg

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 14:18

Chciałbym zaprezentować Wam moją nową kompilację. Przedstawiłem w niej 20 najładniejszych, moim zdaniem, bramek Juventusu z sezonu 2008/2009. Zapraszam do oglądania i komentowania.

Czas trwania: 9:17
Rozmiar: 167 MB
Muzyka ( w kolejności wystąpienia): Slippery When Wet- Commodores, Rock You Like A Hurricane - Scorpions, Walter Reed - Michael Penn, Poison - Alice Cooper, Sweet Home Alabama - Lynyrd Skynyrd, Santa Monica - Theory Of a Dead Man, The View From The Afternoon - Arctic Monkeys, The Unforgiven II - Metallica, Viva La Vida - Coldplay, Numb - Linkin Park, Land Of Confusion - Disturbed, No One Like You - Scorpions, Passing Afternoon - Iron&Wine

Pobierz: Megaupload
Obejrzyj: DailyMotion

Daje linka do DailyMotion, bo na YouTube usunęli mi dźwięk (prawa autorskie). Jakość pozostawia nieco do życzenia. Dla najlepszego efektu trzeba kliknąć na prostokąt z napisem "SD", na dolnym pasku pod oknem odtwarzania i zmienić na "HQ". Później, jeszcze bardziej po prawej kliknąć "Menu" i wybrać "oryginalna wielkość". A najlepiej pobrać plik na dysk ;)
Ostatnio zmieniony 18 sierpnia 2009, 17:00 przez Reg, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Kostek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 kwietnia 2003
Posty: 118
Rejestracja: 20 kwietnia 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2009, 14:46

Bardzo ładna kompilacja musze przyznać :) aż się łezka w oku kręci jak sie przypomina te mecze w których nasi ładowali takie piękne bramki :) co do wyboru konkretnych bramek myślę że ok no chyba że bramek Amauriego z Milanem zamieniłbym na tą drugą po super wrzutce De Ceglie :) chyba była jednak ładniejsza od tej którą dodałeś ale ogólnie bardzo fajna praca


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 15:54

Nom, bramki ładne, kompilacja również dobrze ułożona co do kolejności bramek. Oby tak dalej.


Pajo1906

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2007
Posty: 349
Rejestracja: 23 maja 2007

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 16:21

Wg Mnie troszkę dziwne rozstawienie tych bramek ( od 15 do 11 bardziej mi się podobają niż niektóre sklasyfikowane wyżej ) ale każdy ma inny gust, praca bardzo dobra, polecam każdemu oglądnąć :)


Obrazek
AmericanPsycho

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 kwietnia 2005
Posty: 402
Rejestracja: 28 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 16:47

Bardzo przyjemna kompilacja.
Oglądając ją prawie zapomniałem jak bardzo irytujący był to sezon.
Bramki niczym z reklamówek Joga Bonito, jedynie ta bodaj 11-ta - Nedveda, bez szału raczej i powinna się znaleźć znacznie niżej o ile w ogóle, chociażby na korzyść gola Giovinco z ... z fałsza ;]

I świetna ścieżka dźwiękowa, chociaż Scorpions' mogliby pograć dłużej...
Super!


Platon mawiał: Szlachetną rzeczą jest wybaczać, ale nigdy nie płać za spóźnioną pizzę.
jsduga

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2009
Posty: 467
Rejestracja: 04 sierpnia 2009

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 20:04

Świetna kompilacja. :ok: Moim zdaniem wszystkie gole są w odpowiedniej kolejności.Brawo :bravo: .Oby nowy sezon przyniósł jeszcze piękniejsze :D


„Będąc na początku sezonu czwartą-piątą siłą tej ligi, udało nam się zdobyć mistrzostwo. Gdybym mógł, podpisałbym je własną krwią." - Gigi Buffon
Buzol

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 listopada 2003
Posty: 313
Rejestracja: 03 listopada 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 21:24

Kompilacja bardzo fajna, miło się ogląda, a częsta zmiana utworów nie męczy ucha :-D wprawdzie jak dla mnie, niektóre utworki nie pasują, ale to moje osobiste odczucie. Dobra robota, więcej takich.

A poza tym? W czym to robiłeś? SonyVegas?


Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 21:28

Buzol pisze:A poza tym? W czym to robiłeś? SonyVegas?
Tak, konkretnie w Sony Vegas 7.0

Poza tym dzięki za wszystkie komentarze.


Obrazek
JuveCracow

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 343
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 22:33

Cześć! Pobrałem i obejrzałem Twoją kompilację, fajnie się ogląda takie bramkowe podsumowanie sezonu. Wizualnie jak dla mnie bomba. A ścieżka dźwiękowa momentami mnie rozwalała- wstęp robi wrażenie, hehe, nie ma to jak srogie :lol: rytmy na otwarcie gol parady, szczególnie Poisooooon genialnie pasuje do strzałów Niedźwiedzia, hehehe. Żebyś widział minę przedstawicielki płci pięknej, która razem ze mną obejrzała piękne gole Juve- Pavel leci z piłką, kopie w swoim stylu a w tle Alice Cooper w najlepsze o truciznach śpiewa :C albo Sweet Home Alabama i Mrówka, a potem Kielon strzelają bramki, genialnie to wyszło :wink: Jeśli miało być śmiesznie, to jak najbardziej się udało. Nedved strzela Cagliari- ktoś śpiewa o Santa Monica. Hm :lol: A z kolei do gola Sissoko utwór świetnie pasuje :D Ale powolny Coldplay i niesamowity kop z pierwszej piłki Nedveda? No jak to? Tu aż się prosi jakaś muzyczna bomba :happy: Coś jak mój ryk po tym, jak nasz nieodżałowany Pavel wszedł na zmianę z Romą, kopnął z pierwszej piłki i to wpadło, wpadło :!: Jeeest :happy:

Tak ogólnie, to moim zdaniem spokojne kawałki nie komponują się najlepiej z efektownymi- i co najważniejsze celnymi :) uderzeniami. Bieg z piłką- potrzebne szybkie tempo grania, obojętnie jaki rodzaj muzyki, byle żywsza była, bo niezbyt zgrywa się radość ze strzelonej bramki z balladowym czy ogólnie powolnym rytmem. Uderzenie, siła strzału, piłka łopocze wesoło w zdobytej właśnie bramce, więc i takich momentów jak np. Rock You Like A Hurricane w podkładzie pod bramkową kompilację powinno być jak najwięcej. Dobór trafień to rzecz gustu, zdecydowana większość to są również moim zdaniem piękne gole. Gatunków wybranej muzyki się nie czepiam, bo to też przecież kwestia własnych upodobań. Po prostu do bramek pasuje mi coś radosnego, bardziej wariackiego (jak fryzura Nedveda w przed- i pobramkowym biegu :prochno: ) i przede wszystkim dynamiczniejszego niż większość wybranych przez Ciebie utworów. A moje 3 ulubione bramki to chyba klepka Treze z Iaquintą i gol tego drugiego w meczu z Chelsea, fenomenalny strzał Alexa Del Piero- ten pierwszy gol na Bernabeu no i niesamowita bomba Czeskiej Furii z Romą, oczywiście :smile: Pozdrawiam :P


Brutalo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 grudnia 2006
Posty: 2663
Rejestracja: 19 grudnia 2006

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 23:02

Na temat wyboru poszczególnych pozycji w kompilacji można by dyskutować, ale generalnie zawarłeś w niej wszystkie najlepsze bramki (choć jak ktoś słusznie przypomniał "wcisnął bym" gdzieś pierwszą bramkę główką Amauriego z Milanem. Generalnie schludnie wykonane zestawienie bramek z tego sezonu. Bez jakiś fajerwerków z efektami, choć przy bramce Del Piero z Romą Muzyka idealnie zgrała się ze strzałem :C Generalnie pozytywnie i dziękuję, bo pewnie jeszcze nie raz wrócę do tej kompilacji.


Obrazek
WWW.PAJACYK.PL <-- KLIKNIJ
Bob

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2004
Posty: 635
Rejestracja: 09 lutego 2004

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2009, 23:30

bardzo orginalny pomysł i wszystkie najlepsze bramki są ;) widze ,ze fachowiec z Ciebie następną Kompilację proponuje Diego w Juve napewno bedzie co oglądać , i jeszcze raz co do tej kompilacji to kawał świetnej robooty ;)


http://yanosik.org/nieoznakowani - niedajcie sie Tajniakom - Wszystkie nieoznakowane pojazdy Policyjne w Polsce ( o których wiadomo).
http://alkomaty.biz/wirtualny_alkomat/
Reg

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 370
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2009, 00:29

JuveCracow pisze:Cześć! Pobrałem i obejrzałem Twoją kompilację, fajnie się ogląda takie bramkowe podsumowanie sezonu. Wizualnie jak dla mnie bomba. A ścieżka dźwiękowa momentami mnie rozwalała- wstęp robi wrażenie, hehe, nie ma to jak srogie :lol: rytmy na otwarcie gol parady, szczególnie Poisooooon genialnie pasuje do strzałów Niedźwiedzia, hehehe. Żebyś widział minę przedstawicielki płci pięknej, która razem ze mną obejrzała piękne gole Juve- Pavel leci z piłką, kopie w swoim stylu a w tle Alice Cooper w najlepsze o truciznach śpiewa :C albo Sweet Home Alabama i Mrówka, a potem Kielon strzelają bramki, genialnie to wyszło :wink: Jeśli miało być śmiesznie, to jak najbardziej się udało. Nedved strzela Cagliari- ktoś śpiewa o Santa Monica. Hm :lol: A z kolei do gola Sissoko utwór świetnie pasuje :D Ale powolny Coldplay i niesamowity kop z pierwszej piłki Nedveda? No jak to? Tu aż się prosi jakaś muzyczna bomba :happy: Coś jak mój ryk po tym, jak nasz nieodżałowany Pavel wszedł na zmianę z Romą, kopnął z pierwszej piłki i to wpadło, wpadło :!: Jeeest :happy:

Tak ogólnie, to moim zdaniem spokojne kawałki nie komponują się najlepiej z efektownymi- i co najważniejsze celnymi :) uderzeniami. Bieg z piłką- potrzebne szybkie tempo grania, obojętnie jaki rodzaj muzyki, byle żywsza była, bo niezbyt zgrywa się radość ze strzelonej bramki z balladowym czy ogólnie powolnym rytmem. Uderzenie, siła strzału, piłka łopocze wesoło w zdobytej właśnie bramce, więc i takich momentów jak np. Rock You Like A Hurricane w podkładzie pod bramkową kompilację powinno być jak najwięcej. Dobór trafień to rzecz gustu, zdecydowana większość to są również moim zdaniem piękne gole. Gatunków wybranej muzyki się nie czepiam, bo to też przecież kwestia własnych upodobań. Po prostu do bramek pasuje mi coś radosnego, bardziej wariackiego (jak fryzura Nedveda w przed- i pobramkowym biegu :prochno: ) i przede wszystkim dynamiczniejszego niż większość wybranych przez Ciebie utworów. A moje 3 ulubione bramki to chyba klepka Treze z Iaquintą i gol tego drugiego w meczu z Chelsea, fenomenalny strzał Alexa Del Piero- ten pierwszy gol na Bernabeu no i niesamowita bomba Czeskiej Furii z Romą, oczywiście :smile: Pozdrawiam :P
Wiesz, nie dobierałem utworów pod względem tekstu, bo wtedy poza piosenkami związanymi z Juve niewiele by zostało. Miałem dać hymn Juve (który zresztą jest spokojny) albo jeden z kilku oklepanych utworów o Bianconerich? ;) Tak samo nie starałem się jakoś szczególnie synchronizować obrazu z dźwiękiem. To nie miała być jedna z tych dynamicznych kompilacji z super trikami, gdzie każde dotknięcie piłki i ruch noga jest perfekcyjnie dopasowane do rytmu, a ilość efektów i błysków jest tak duża tak, że nie bardzo widać co się dzieje na ekranie. Starałem się po prostu schludnie przedstawić gole z fajną (moim zdaniem) muzyką w tle. Ale ogólnie wiem o co Ci chodzi i dzięki za opinię.
Bob Sapp pisze:bardzo orginalny pomysł i wszystkie najlepsze bramki są Wink widze ,ze fachowiec z Ciebie następną Kompilację proponuje Diego w Juve napewno bedzie co oglądać , i jeszcze raz co do tej kompilacji to kawał świetnej robooty Wink
Nie uważam się za fachowca i nie jestem etatowym kompilatorem, więc raczej nie ma się co spodziewać czegoś nowego w najbliższym czasie. Może kiedyś...na razie nic nie planuję, ale tez nie wykluczam.


Obrazek
ODPOWIEDZ