Trap : jeszcze niczego nie dokonaliśmy

Serie A, Premier League, La Liga, Bundesliga, Liga Mistrzów, a nawet Ekstraklasa!
ODPOWIEDZ
Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 19:11

Trener reprezentacji Włoch jest niezwykle rad z postawy w swoich zawodników w wygranym 4-0 pojedynku z Walią. Na każdym kroku przypomina jednak Del Piero i spółce, iż awans do Euro2004 nie został jeszcze wywalczony.

“Chwaliłem moich podopiecznych po spotkaniu z Brytyjczykami dodając mimo to, iż jak na razie niczego wielkiego nie dokonaliśmy” - powiedział popularny “Trap”, który po raz pierwszy od wielu miesięcy może nie martwić się o swoją posadę.

“Nie ulegało wątpliwości iż po Mistrzostwach Światach trzeba było kilku dowodów na poprawę formy. Myślę jednak, że zasłużenie nie odbierano mi stanowiska selekcjonera. Teraz nasza gra cieszy ludzi”.

Jak mówi były szkoleniowiec Fiorentiny i monachijskiego Bayernu – środowy mecz z Jugosłowią będzie bardziej pojedynkiem na technikę niż na siłę fizyczną. Cel pozostaje zawsze ten sam – wygrana i awans do przyszłorocznego czempionatu.

Wiadomość znalazłem hattrick.pl

Trap jest taki skromny.Według mnie awans jest już nasz.Ale piłka to sport nie przewidywalny więc zobaczymy.. ale i tak wygramy :D


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
zagroo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 301
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 19:18

no i co z tego jezu wazne ze wygrali i juz


BianconeriFan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 340
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 20:03

Neibiezpiecznie było o jego posadę - prawie go wylali, to teraz sie cieszy z każdego zwyciestwa...


kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 20:07

dobra będzie sie cieszył jak awansują na razie jeszcze tego nie zrobili!!


Alex

Juventino
Juventino
Rejestracja: 23 listopada 2002
Posty: 81
Rejestracja: 23 listopada 2002

Nieprzeczytany post 08 września 2003, 20:11

Jeżeli włosi utrzymają formę to są głównymi faworytami do zdobycia Euro 2004. Przeszkodzić im mogą jedynie Czesi z PAVLEM NEDVEDEM na czele!!!!!!!


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2003, 13:52

No po tym meczu ni musi martwić się o posadę ale piłka w grze. Cieszy dobra postawa Włochów ale faktycznie jeszcze wszystko się może zdażyć.........Finał Włochy- Czechy i co my wtedy zrobimy??? :D


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 09 września 2003, 15:35

Obecnie Wloch sa w wspanialem formie. Pokazali ze wpadka na MŚ(w duzej mierze spowodowana przez sedziego) to juz przeszlosc. Sadze ze powinni sobie poradzic jutro z Serbia. Zwlaszcze ze ona zagra bez Stankovica. Trapattoni nareszcie prowadzi kadre ja trzeba byle tak dalej


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Seiru

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 czerwca 2003
Posty: 554
Rejestracja: 05 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 września 2003, 20:49

Maggie Del Piero pisze:No po tym meczu ni musi martwić się o posadę ale piłka w grze. Cieszy dobra postawa Włochów ale faktycznie jeszcze wszystko się może zdażyć.........Finał Włochy- Czechy i co my wtedy zrobimy??? :D
Szczerze to wolałbym finał Polska-Włochy i wtedy dopiero nie wiedziałbym co robić


non mollare mai
ODPOWIEDZ