Wycinanie grafiki flash

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
GrandeAle

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 listopada 2008
Posty: 38
Rejestracja: 22 listopada 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 10:23

Witam.
Ma ktoś może pojęcie jak można wyciąc grafikę flashową ze stron www? Naszukałem się pół nocy, znalazłem różne flash grabbery, etc ale żaden nie spełnił swojej funkcji. Chciałbym powycinac zdjęcia z fotogalerii na stronie Juve http://juventus.it/site/ita/NEWS_photog ... ages_gid_5(zwłaszcza to z Canna i Diego wygląda fajnie). Niestety nie potrafię tego zrobic. Byłbym wdzięczny za pomoc.


Mati1990

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2004
Posty: 1767
Rejestracja: 17 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 10:30

Obrazek

Proszę bardzo.


b-glider

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 marca 2005
Posty: 146
Rejestracja: 21 marca 2005

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 10:30

printscreen i do painta ;)


GrandeAle

Juventino
Juventino
Rejestracja: 22 listopada 2008
Posty: 38
Rejestracja: 22 listopada 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 10:32

Bardzo dziękuję :) A jakbyś mógł zdradzic mi ową tajemną sztukę ;) Bo nie chciałbym za każdym razem pisac jak będę fotki potrzebował.

b-glider --> Printscreenem to wiem, że się da, ale nie wiem czy na jakości fotki nie tracą w ten sposób :)


alek-x

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 32
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 11:03

Grafiki nie tracą na jakości. Ale na pewno nie radzę używać ich do materiałów reklamowych (prawa własności)
Jeśli chcesz poprać taką grafikę to najprościej albo znaleźć odpowiedni program albo kliknąć na klawiaturze przycisk PRINT SCREEN (WINDOWS) lub CMD+3 (APPLE). Następnie otwieramy program PAINT. PO otwarciu programu klikamy CTRL+V. Program wkleja nam zdjęcie pulpitu komputera. Klikamy na funkcję kadrowanie w PAINT. Kadrujemy i zapisujemy plik na np. pulpicie.
GOTOWE


Locke

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 listopada 2008
Posty: 151
Rejestracja: 19 listopada 2008

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 11:12

Hłe, hłe, hłe nie ma to jak Windows 7, tam nie trzeba robić print screena, wystarczy użyć narzędzia wycinanie :smile: .


Obrazek
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 12:16

Widzicie chłopaki, wy przynajmniej możecie sobie zrobić tego print screena bez problemu. Ja wciskam prt sc po czym próbuje wkleić do Painta a tu niiiic.

Też sobie czasami chce 'zrobić' zdjęcie, ale muszę się obejść smakiem. Nie pogardzę, jak by mi ktoś powiedział, czy da się cosik z tym zrobić.


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
luks_wgs

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lutego 2006
Posty: 194
Rejestracja: 22 lutego 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 12:32

przecież są do tego programy, kurr.., panowie google....

ps. sam używam Snagit-a


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 14:47

Makoto pisze:Widzicie chłopaki, wy przynajmniej możecie sobie zrobić tego print screena bez problemu. Ja wciskam prt sc po czym próbuje wkleić do Painta a tu niiiic.

Też sobie czasami chce 'zrobić' zdjęcie, ale muszę się obejść smakiem. Nie pogardzę, jak by mi ktoś powiedział, czy da się cosik z tym zrobić.
W przypadku laptopów proponuję jednocześnie wcisnąć klawisz FN (obok lewego ctrl) + PRT SC. Później CTRL+V w paincie i włala :D


Obrazek
Makoto

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 sierpnia 2006
Posty: 388
Rejestracja: 23 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 17 lipca 2009, 19:15

-Lucas- pisze:
Makoto pisze:Widzicie chłopaki, wy przynajmniej możecie sobie zrobić tego print screena bez problemu. Ja wciskam prt sc po czym próbuje wkleić do Painta a tu niiiic.

Też sobie czasami chce 'zrobić' zdjęcie, ale muszę się obejść smakiem. Nie pogardzę, jak by mi ktoś powiedział, czy da się cosik z tym zrobić.
W przypadku laptopów proponuję jednocześnie wcisnąć klawisz FN (obok lewego ctrl) + PRT SC. Później CTRL+V w paincie i włala :D
Miło i skutecznie, dziekuję Panu :)


C'è una stella in cielo che indica il cammino.. forza Juve vincere è il tuo destino!
ODPOWIEDZ