Penalty Fever

Podyskutuj na temat najnowszych gier, poradź się innych w temacie zakupu nowego komputera czy poproś o pomoc, jeśli masz jakiś problem z nim związany.
ODPOWIEDZ
D-Rose

Juventino
Juventino
Rejestracja: 01 stycznia 2007
Posty: 1863
Rejestracja: 01 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2009, 19:39

Zalozylem oddzielny temacik na temat tej gry.

Gierka naprawde wciaga. Tutaj podam tylko link do wloskiej edycji tej gry(jest tez europejska i brazylijska).

http://www.flashfooty.com/igre/penalty_fever/pf_it.php

A tutaj krotka instrukcja z zaprzyjaźnionego forum:
Gra polega na strzelaniu karnych swoim ukochanym klubem czyli Legią . Punkty zdobywa się do rankingu tygodniowego (This week ranking), którego zwycięzca zdobywa mistrzostwo. Ile mistrzostw ma drużyna widzimy w rankingu wszechczasów (All time ranking).

Punktacja wygląda następująco:
1 miejsce - 15 pkt
2 miejsce - 5 pkt
porażka w półfinale - 1 pkt

Zaczynamy od 1/16 finału, więc żeby zdobyć 1 punkt trzeba wygrać 3 mecze, 5 punktów - 4 mecze, 15 punktów - 5 meczów. Z każdym kolejnym meczem poziom trudności rośnie. Żeby punkty się zapisały, po zajęciu punktowanego miejsca należy kliknąć przycisk Submit!

Jak się gra by Snoopy:

"Pierwszy klik jest nieważny zbytnio (z mojego doświadczenia: dobrze jesli jest albo skrajnie w lewo albo skrajnie w prawo) a drugi klik jest kluczowy, musi być po pierwsze w okolicach środka (powiedzmy środkowe 50% bramki) a po drugie kliknięte baaardzo szybko bo jak za długo to leci ponad poprzeczkę/obok słupka. Przy naszym strzale bramkarz pokazuje gdzie się rzuci ale to jest jednak dla prosów - ja i tak strzelam tam gdzie chcę byle precyzyjnie to dochodzę przeciętnie do półfinałów."

Jak się gra by Numer: (prawidłowo oddane strzały - przykład)
http://img152.imageshack.us/my.php?image=dpkz3.jpg

Jak należy bronić - klikając w czerwony punkcik. Często piłka leci nie w sam punkt, lecz tuż obok więc nie każdego karnego obronimy.

Nie wolno się zrażać początkowymi niepowodzeniami - każdy prędzej czy później załapie o co w tej grze chodzi a wtedy już po nim Najważniejsza jest koncentracja. No i nie ukrywajmy - wygrać w finale jest ekstremalnie trudno, ale da się. Najważniejsze to dochodzić do finału i zgarniać 5 punktów dla Legii, to już takie trudne nie jest.

Idziemy na pierwszego mistrza!

PS Dodam, ze w ostatnim tygodniu zajęliśmy 3 miejsce pod koniec ładnie goniąc prowadzącą Barcelonę i Manchester.
PS2 Nie ma ankiety
PS3 Żeby wyciszyć dźwięk w gierce (i wszystkich innych gierkach Flash) potrzebny jest programik FlashMute, do pobrania stąd:
http://www.tweaks.pl/FlashMute,947.html
Program uruchamia się w trayu. Dodatkowo na prawym przycisku w zakładce settings zaznaczyć "Mute whole browser"

Zawsze mozna w wolnej chwili pomoc Juventusowi odzyskać prymat we Wloszech jesli chodzi o tytuły mistrzowskie. 8)


Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 16 stycznia 2009, 21:29

Gierka super, strasznie wciągająca, pisząc tego posta już dużo kapuję, na razie przeszedłem pierwszą rundę, ale zamierzam osiągnąć dzisiaj półfinał, chociażbym musiał siedzieć do 2 w nocy :lol: :lol:


juveninhoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2008
Posty: 145
Rejestracja: 29 grudnia 2008

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2009, 00:57

wciąg, ale czasami też irytuje :) tak btw dotarłem dwa razy do finału ale tam trzeba sie rzucać w ciemno, albo mieć diabelny refleks ( póki co go nie mam)i przegrywałem z kretesem :)
PS. tutaj były tutki jak grać z tego co pamiętam- gdzie sie podziały??


"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest"- Kurt Cobain
ODPOWIEDZ