Momo Sissoko by mateelv

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
mateelv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 listopada 2006
Posty: 1512
Rejestracja: 26 listopada 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 11:49

Obrazek
Obrazek
Obrazek



A więc tak. Praca przedstawia zagrania firmowe Momo czyt. wślizgi, błyskotliwe skillsy, walki 1 vs 1. Z racji tego, iż nasz ukochany pomocnik strzelił w ostatnich latach jedynie dwa gole, w tym jeden w Juve, drugi w Liverpoolu, niestety nie miałem się czym bawić. Na znalezienie materiałów poświęciłem trochę czasu, dlatego kompilacja nie rzuca na kolana, chociaż mam nadzieję, że sprawi przyjemność wielu z Was.

Czas: 2:43
Waga: 29mb
Jakość: 1,5 mb/s

DOWNLOAD
OGLĄDAJ thx Mateo


Zapraszam do oglądania i oceniania!
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2008, 12:58 przez mateelv, łącznie zmieniany 3 razy.


JuveFilip_8_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 marca 2005
Posty: 531
Rejestracja: 01 marca 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 12:06

Wiec tak : )

Muzyczka bardzo fajnie dobrana, tworzy "kimat" i pokazuje charakter Momo : ) Pokazales w kompilacji nie tylko wslizgi i odbiory, ale tez kiwki :) Mogles pokazac kilka wslizgow z roznych ujec, zeby dostrzec je dokladniej, a tu wszystko bylo po razie... Bardzo milo sie ogladalo, az tu nagle... koniec. mogles wydluzyc prace jakims bardziej rozwinietym wstepem i bardziej rozwinietym zakonczeniem, bylby duzo lepszy efekt po obejrzeniu...
Temat pracy co najwazniejsze bardzo oryginalny, bo ciezko robi sie prace o zawodnikach defensywnych :bravo:
Jestem mile zaskoczony, mimu kilku rzeczy ktore moglbyby byc poprawione : )

OCENA: 8,5/10
Ostatnio zmieniony 27 grudnia 2008, 12:24 przez JuveFilip_8_, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 12:33

No to moze zaczne od pozytywów. Muzyka fajna, pasuje podkresla to za co kochamy Momo. Najmocniejsza strona kompilki jest wlasnie pokazanie tych wsizgow, tych kiwek oraz tej nieustepliwosci. Tak jak zauwazyl Filip brak koncowki i to najbardziej razi w oczy :). Btw w koncu porzadna kompilka o Momo :* .

Moja ocena: 9/10

Ps. Im dluzej ogladam ten "faul" z reggina tym bardziej jestem przekonany ze to blad sedziego Momo byl juz w powietrzu skladal sie do wybicia a tu napastnik w niego wbiega.


Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 13:03

Muszę przyznać, że po obejrzeniu pracy jestem zaskoczony. Naprawdę nie spodziewałem się, że nasz czarnoskóry pomocnik potrafi tak mijać rywali :).

Rzadko zdarza sie, że po obejrzeniu kompilacji o Juventusie zdaje sobie sprawę z jakiegoś nowego faktu, więc tu u mnie ogromny plus. Oglądam mecze, widzę te jego zagrania, ale nie sądziłem, że robi to tak dobrze. To pewnie dlatego, że kojarzy mi się tylko z jego wspaniałymi odbiorami.

Oglądając kompilację, od razu miałem przed oczami pierwszy mecz Malijczyka w naszych barwach i stanął mi przed oczami moment jego pierwszego wślizgu u nas. Wtedy aż zadrżałem, teraz to już codzienność. Nie ulega wątpliwościom że to bardzo ważny dla Juve piłkarz, dobrze, że powstała o nim tak dobra praca.

Dobra ale ... przykrótka :). Domyślam się, że ciężko jest zebrać materiały o graczu jak Sissoko, ale jak już koledzy zauważyli, można było co nieco powtórzyć, oraz przede wszystkim dodać zakończenie. Oglądając myślałem, że to jakiś przerywnik, ale ponieważ czarny obraz się nie zmieniał zdałem sobie sprawę, że to już koniec.

Mimo to, pracę oglądałem z ciekawością od początku do końca. Nie nudzi, pokazuje prawdziwe oblicze Momo, gratuluję i oby więcej takich.


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 13:26

Spec od kompilacji ze mnie żaden, ale i tak troche się pomądrzę :D

Kompilacja bardzo mi się spodobala, często oglądam czyjeś prace na youtube, więc sporo widziałem, ale ta mi wpadła w oko. Plus na pewno za zgromadzenie materiałów, co jak co, ale gotowe materiały ze wślizgami hurtowo na necie nie dostaniesz.
Zabrakło mi jedynie ujeć z dalszego planu, tzn z kamery jaką najczęściej oglądamy mecze, a nie powtórki na zwolnionym czasie. Mogłeś trochę więcej ich umieścić. Moim zdaniem tak zaprezentowane wślizgi jeszcze lepiej by oddały nature naszego "przecinaka". A przez to, że wszystkie klipy wyglądały tak samo, video mogło trochę przynudzać.
Mały minus za muzykę, no ale lepsze to, niż poraz kolejny soundtrack z "300" :D


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
krop

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2005
Posty: 439
Rejestracja: 25 maja 2005

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 13:30

Bardzo mi sie podoba, jeden z niewielu ktory ogladalem "wpatrzony jak w obrazek" szczerze mowiac nawet nie wiedzialem ze nasz Momo tak gra, brawa dla Mateelv'a :bravo:


Myzarel

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 maja 2006
Posty: 893
Rejestracja: 25 maja 2006

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 13:46

Świetna kompilacja :D nawet nie wiedziałem że Momo tak kiwać umi :D bo na odbiory jego zawsze uwagę zwracałem. Jak wszyscy wyżej widzę jeden minusik - "krótkość" i brak zakończenia w sumie bo muzyka moim zdaniem pasuje :) chociaż kompletnie się nie znam to ocenię na 9/10 :bravo:


Juve to wiara, którą noszę w sobie. Współczuję tym, którzy kibicują innym barwom, ponieważ wybrali cierpienie. - Giampiero Boniperti
KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 27 grudnia 2008, 16:23

Ogolnie praca bardzo mi sie podobala ale..
1. Nie bardzo mi tutaj pasowalo to Sweet Dreams w wykonaniu Mansona - chyba troche za wolne. Inny utwor(czytaj: dynamiczniejszy) + kilka momentow agresywnych(ktore byly w tej kompilacji jednak brakowalo wlasnie tego podkreslenia) rzeklbym nadaloby wg mnie troche wiecej dynamicznosci i wynioslosci.
2. Rowniez i mnie brakowalo zakonczenia i powtorzen niektorych akcji z innych kamer.
No i szkoda, ze taka krotka ale jak wiadomo ciezko jest znalezc duzo dobrego materialu o Momo.
Koncowa ocena to 8/10. Czekam na kolejne prace:).
Swoja droga tymi dlugimi nogami i tym dryblingiem Momo przypomina mi troche Henry'ego :wink:


Kogut W.

Juventino
Juventino
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 555
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2008, 12:54

Kompilacja bardzo mi się podobała. Jedyne do czego bym się trochę przyczepił, to muzyka i długość. Szkoda, że tak krótko, ale zapewne niełatwo znaleźć materiały o Momo. Muzyka niech pozostanie kwestią gustu, więc oceniłbym całość 9/10. Moim zdaniem dobra robota.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2008, 16:54

Mógłbyś wrzucić na inny serwer, bo sednspace.com wiecznie jest zajęty. Niestety mam neta tylko na kompie, w którym jest zrąbana karta dźwiękowa i muszę se tą kompile zgrać na mojego kompa, żeby zobaczyć obraz w połączeniu z dźwiękiem.

Edit. Ściągnąłem z YT i obejrzałem. Wypowiem się krutko i konkretnie. Montaż świetny. Muzyka weług mnie za bardzo zmulająca. Ogólnie fajnie, ale byłoby dużo lepiej jakby ta kompila była bardziej dynamiczna, a nie taka powolna.


Obrazek
ODPOWIEDZ