Alessandro Del Piero, nowa kompilacja

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Chuchu

Interista
Interista
Rejestracja: 11 października 2008
Posty: 62
Rejestracja: 11 października 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 17:10

http://www.mediafire.com/?jznmbt2m0x1
http://www.sendspace.pl/file/ZHMATKSd/

tutaj możecie pobrać moją najnowszą kompilację o Alessandro Del Piero. Nie jest to co prawda moja pierwsza praca, ale nigdy wcześniej nie robiłem kompili o zawodniku Juve ;) dane pliku:

Rozmiar: 82 MB
Długość: 3:41
Program: Sony Vegas 8
Muzyka: Limp Bizkit - My Generation

mam nadzieję, że się Wam spodoba i chętnie będziecie pobierać moją pracę gdyż bardzo się przy niej napracowałem :)

PS. dodałem linka z sendspace.pl żeby nie było narzekania że na mediafire zamula :)
Ostatnio zmieniony 03 listopada 2008, 20:52 przez Chuchu, łącznie zmieniany 1 raz.


Il Storico

Juventino
Juventino
Rejestracja: 11 listopada 2007
Posty: 639
Rejestracja: 11 listopada 2007

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 17:20

Świetna :bravo: Cieszę się iż nie tylko Juventini robią kompilę o naszym Capitano :wink: Naprawdę muzyka fajna,efekty też;D Sam tworze kompilacje,ale takiego dzieła nie udało mi się wytrzasnąć :lol: :-D .Pozdrawiam


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 17:29

No już zacząłem pobieranie, ale narazie idzie jak krew z nosa :/ przydałby się link na rapidshare lub sendscpace
Zaraz po obejrzeniu zdam relację :D

EDIT:
Co ja tu będę sporo pisał: kompilacja super! :ok: Znawcą co prawda nie jestem ale bardzo fajnie się ją oglądało ;)
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2008, 20:17 przez JuveR, łącznie zmieniany 1 raz.


Chuchu

Interista
Interista
Rejestracja: 11 października 2008
Posty: 62
Rejestracja: 11 października 2008

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 20:06



dla tych co są na tyle leniwi,że nie chce im się ściągać :P prosze Was o ustawienie wysokiej rozdzielczości bo wtedy znacznie lepiej wygląda :)


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 listopada 2008, 20:28

Ładna, estetyczna kompilacja. Bardzo ciekawie i pomysłowo przedstawiona gra naszego kapitana- nie tylko bramki ale równiez bardzo dużo trików, zwodów, dryblingów i ciekawych zagrań. Do tego należy dodać bramki, które oprocz tych powszechnie znanych (z Realem, z krzyżaka itd) są też te które przynajmniej mi mniej zapadły w pamięci. Del piero ukazany jest jako piłkarz, dogrywający, strzelający ale tez piłkarz który potrafi znaleźć się metr od bramki we właściwym czasie, co w kompilacjach o nim nie często jest przedstawiane, może ze względu na słabszą efektowność, ale nie efektywność Alexa.

Na minus dałbym muze, która mi jakos nie pasuje do akcji, strzałów i stylu gry Alexa. Ale to kwestia gustu, nie każdemu wszystko sie podoba i chyba właśnie muzyka jest rzeczą, z która najturdniej dogodzić wszystkim oglądającym.

Na pewno polecam kompilacje do oglądnięcia bo jest na co popatrzeć ;)


Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 17:04

Fajna kompilacja bardzo mi sie podoba :bravo: tylko nie rozumiem czemu takie małe zainteresowanie wykazujecie ta praca :P


stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 18:58

Myślę, że to z powodu dośc oklepanego tematu Del Piero. Ale czemu nie komentują tej pracy kibice Ju... tfu! Del Piero? :prochno:

Naprawde warto oglądnąć ;)


white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 03 listopada 2008, 23:14

Technicznie moze i calkiem niezle. Fajne efekty, dynamika..


Ale niestety na pierwszy rzut oka widac ze nie robil jej zaden fan Juventusu. Szczegolnie uwidacznia sie to w doborze materialu ktory moim zdaniem jest absolutnie nietrafiony. Momenty sa pomieszane, nie wiadomo co jest motywem przewodnim. Ani te akcje nie sa jakies szczegolne, ani bramki najladniejsze. Tak wiec tu slabo.

No i Limp Bizkit srednio mi tu pasuje.

Naleza sie brawa za podjecie takiego tematu bo ja za Chiny bym sie nie wzial za robienie kompilacji o zawodniku interu...


Push3k

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2006
Posty: 3453
Rejestracja: 24 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 04 listopada 2008, 00:16

Chuchu prosił bym skomentował...

1. Jestem pod wrażeniem, że Interista się wziął za Juve. Wnioskuję, że kompilacji masz więcej na koncie.
2. Jestem pod wrażeniem też samej kompilacji. Świetnie wykonana. Widać tu powiew nowości i kilka perełek z wcześniejszych lat, choć nie najlepszych i najważniejszych - nie jesteś fanem Juve i masz akurat do tego prawo. Film jest dobrej jakości graficznej i muzycznej (ta przy okazji całkiem pomysłowo dobrana). Efekty ciekawe i film dobrze zgrany z muzyką.
3. Jak dla mnie to troszkę za mało dryblingów, ale te w sumie trudniej znaleźć, choć znam takie dwa filmiki co ma ich od cholery.


Chuchu

Interista
Interista
Rejestracja: 11 października 2008
Posty: 62
Rejestracja: 11 października 2008

Nieprzeczytany post 08 grudnia 2008, 17:01

rany.....spodziewałem się szczerze mówiąc większego zainteresowania z Waszej strony :( ale i tak dziekuje za komentarze :) zarówno te dobre jak i te złe. Jak następnym razem coś mi strzeli do głowy żeby zrobić kompile o graczu Juve to umieszczę ją na tej stronce 8)


_Nothing_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 października 2008
Posty: 36
Rejestracja: 31 października 2008

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2008, 03:19

Jestem bardzo zadowolony, że potrawisz docenić zawodnika drużyny przeciwnej, tym bardzie jeśli chodzi o Juve-Inter (ja bym tak niepotrafil)
Jest mi niezmiernie miło postać prawdziwego fana futbolu i Interu :)

Kompilacja 5/5 ;]


Bartek(Juventino)

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 listopada 2005
Posty: 1011
Rejestracja: 27 listopada 2005

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2008, 10:56

Kompilacja mi się nie podoba
Jeden wniosek czemu interista tworzy o zawodniku Juve. inter nie ma mistrzów


Machnes

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 stycznia 2004
Posty: 500
Rejestracja: 24 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 26 grudnia 2008, 11:26

Moim zdaniem kompliacja bardzo spoko :) przyjemnie sie ogląda. Ładnie od strony technicznej, może niektóe materiały nie za dobrze dobrane ale jak dla mnie in plus :) 4/5
Jeden wniosek czemu interista tworzy o zawodniku Juve. inter nie ma mistrzów
bez komentarza :prochno:


ODPOWIEDZ