Kompilacje By Simi93 - "Grande Del Piero"

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 18:12

Sapo_JuveFan pisze:Widać, że Alex w tym sezonie wcale nie jest taki słaby :]
Zapamiętam to zdanie by potem podawac jako przykład w tematach o "super piłkarzach którzy by sie przydali w Juve bo ekstra grali na youtubie" :D

A co kompilacji- wszystko jak się nalezy, ale te paski mogą człowieka wkur.........................zyć


KeRmit19

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 marca 2008
Posty: 577
Rejestracja: 29 marca 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 20:08

Nie oplaca sie zakladac nowego tematu wiec pisze tutaj. Ma ktos moze spolszczenie do Sony Vegasa 7.0 albo 8.0??? Istnieje w ogole;]?


Bukol87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 1253
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 20:54

Było jak do tej pory słodko i z zachwytami, więc przyszedł czas na krytykę (mam nadzieję, że przydatną i konstruktywną). Największe wady kompilacji to według mnie od strony technicznej:
TV Simulator przez cały czas trwania filmiku - naprawdę było to bardzo irytujące
Druga sprawa - na przyszłość staraj się używając Pan Cropa zasłaniać loga stacji telewizyjnych, wówczas praca jest bardziej estetyczna i milej się ją ogląda.

Nie podobały mi się również te timery w rogu ekranu - czemu one miały służyć?

To tyle z uwag technicznych co do ogólnego wrażenia to dla mnie całkiem pozytywne. Kompilacje ogląda się z ciekawością, na pewno plusem było to, że wykorzystałeś najnowsze video. Muza również może się podobać. Podsumowując -7/10
Dobra robota!

@ Kermit O ile się orientuje to do SV nie ma spolszczenia. WIęc pozostaje Ci najpopularniejsza metoda "prób i błędów":)


Posty na tym forum czytam sporadycznie. Nie wiem kim jesteście i mnie to nie interesuje. Jestem tu, bo każdy z was zasługuje by kiedyś przeczytać coś mądrego na temat piłki nożnej.
#TeamBukol
Tasak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 kwietnia 2005
Posty: 435
Rejestracja: 08 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 23:32

Simi93 pisze: Nie będę już jej wrzucał na YT, jeśli ktoś ma szybkiego neta i mógłby to zrobić za mnie...
z góry dziękuje .


Prosze bardzo 8)

PS kompilacja świetna.


Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 13 października 2008, 00:18

Powiedzmy tak , swego czasu tworzyłem kompilacje , ta mi sie bardzo kompilacja podoba , ale irytujące paski , co prawda z tymi paskami kompilacja sprawia wrażenie wyjątkowej, stawiam ocene 9+/10.Musze Cie bardzo pochwalic za koniec , aż mi sie łezka zakręciła :cry: .

P.S. Dwóch Simich ? :smile:


Corcky

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 marca 2005
Posty: 1127
Rejestracja: 09 marca 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2008, 10:03

Świetna kompilka :)
W pewnym stopniu udało ci się ukazać wartość Alexa. Mnie się paski podobają, wyróżniają te kompilę spośród pozostałych.
Ostatnio zmieniony 14 października 2008, 13:05 przez Corcky, łącznie zmieniany 1 raz.


Simi93

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 listopada 2005
Posty: 10
Rejestracja: 16 listopada 2005

Nieprzeczytany post 14 października 2008, 10:05

Było jak do tej pory słodko i z zachwytami, więc przyszedł czas na krytykę (mam nadzieję, że przydatną i konstruktywną). Największe wady kompilacji to według mnie od strony technicznej:
TV Simulator przez cały czas trwania filmiku - naprawdę było to bardzo irytujące
TV Simulator, dodał kompilacji fajnego klimatu, ale zgodzę się że było go za dużo.
Druga sprawa - na przyszłość staraj się używając Pan Cropa zasłaniać loga stacji telewizyjnych, wówczas praca jest bardziej estetyczna i milej się ją ogląda.


Też tak myślę i postaram się zadbać, o ten szczegół w kolejnych kompilacjach.

Nie podobały mi się również te timery w rogu ekranu - czemu one miały służyć?
Właściwie to sam nie wiem... Chciałem sprawdzić jak działa, a później zapomniałem usunąć (?) :?


Prosze bardzo Cool

PS kompilacja świetna.
Jeszcze raz dzięki :wink:
Simi pisze: P.S. Dwóch Simich ? :smile:
Na to wygląda.. :)

PS - Jeśli macie jakieś propozycje na nast. kompilacje, to proszę pisać... Chętnie zrobił bym jeszcze jakąś kompilke, dla tak tłumnie odwiedzanego forum ;)

Pozdrawiam .


ODPOWIEDZ