The Best Italian Players 2007-2008 by Radeek

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 14:22

Radeek czemu sie nie chwalisz swoja nowa kompila :P

Bardzo fajna kompila na SJ.com juz jest :-D

oto dwa linki:
http://www.solojuve.com/index.php?optio ... 207&id=427

http://www.eurogoal.pl/news.php?readmore=2403

Wszystko pokazane w tej kompili co najlepsi piłkarze Serie A z tamtego sezonu mogli zaprezentować :wink:


Tharp

Rejestracja:

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 14:47

Swietna kompilacja. Jest w niej wszystko czego oczekiwalbym po dobrej kompilacji: Swietnie pokazane akcje i bramki, szybkosc i tempo akcji, idealnie dograny podklad muzyczny, sporo materialu. I komentator ktorego co jakis czas slychac w tle... Widac ze autor wiedzial co chce zrobic, wiedzial jak to zrobic, i zna sie na tym. Filmik wyszedl po prostu genialnie.
Ta kompilacja zdmuchnela mnie po prostu z powierzchni ziemi, gdybym mial oceniac to 9+/10.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 14:49

Kompilacja pod względem technicznym i merytorycznym naprawdę kapitalna :D Jedyne czego mi zabrakło to brak najlepszego bramkarza czyli Gigiego :D Uwielbiam Twoje prace Radeek :)

9+/10 (odjąłem właśnie za brak Buffona ;) )
Ostatnio zmieniony 12 października 2008, 14:53 przez Sapo, łącznie zmieniany 1 raz.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 14:51

Kompilacja na najwyższym poziomie. Pod względem technicznym niczego jej nie brakuje ale mam jedno małe pytanie. Mianowicie, czemu nie ma w niej najlepszego bramkarza? Wszystkie pozycje są obsadzone tylko tu jakoś pusto.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 16:15

Też mnie zastanawia, dlaczego nie ma najlepszego bramkarza, ale patrząc z drugiej strony tak czy siak jest to oczywiste :wink:
Praca naprawdę świetna... bardzo przyjemnie mi się ją oglądało :)


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
Simi

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 maja 2006
Posty: 1275
Rejestracja: 07 maja 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 16:42

Hmm , kompilacja bardzo mi sie podoba ,szczególnie muzyka i materiały podłożone pod Antonio Di Natale.Brakuje najlepszego bramkarza jak to ktoś juz wspomniał , to jedyny minus :prochno:


kamilu_87

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 października 2008
Posty: 655
Rejestracja: 03 października 2008

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 16:54

Sapo_JuveFan pisze:
kamilu_87 pisze:Z tego co pamiętam (moge sie mylić) to Julio Cesar został wybrany najlepszym bramkarzem minionego sezonu więc nie dziwcie sie ze nie ma Gigi'ego :prochno:
Ale jak by się przyczepić to kompilacja jest o najlepszych WŁOSKICH zawodnikach a Julio Cesar nie jest Włochem lecz Brazylijczykiem ;)
Sorry Mój bląd :wink: nie wiem czemu, ale pomyliło Mi sie z najlepszymi piłkarzami ubiegłego sezonu.. :prochno:
Ostatnio zmieniony 12 października 2008, 17:04 przez kamilu_87, łącznie zmieniany 1 raz.


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 17:00

kamilu_87 pisze:Z tego co pamiętam (moge sie mylić) to Julio Cesar został wybrany najlepszym bramkarzem minionego sezonu więc nie dziwcie sie ze nie ma Gigi'ego :prochno:
Ale jak by się przyczepić to kompilacja jest o najlepszych WŁOSKICH zawodnikach a Julio Cesar nie jest Włochem lecz Brazylijczykiem ;)


tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 17:10

Sapo_JuveFan pisze:
kamilu_87 pisze:Z tego co pamiętam (moge sie mylić) to Julio Cesar został wybrany najlepszym bramkarzem minionego sezonu więc nie dziwcie sie ze nie ma Gigi'ego :prochno:
Ale jak by się przyczepić to kompilacja jest o najlepszych WŁOSKICH zawodnikach a Julio Cesar nie jest Włochem lecz Brazylijczykiem ;)
można to rozumieć i tak ale to chyba chodzi o piłkarzy grajacych w SerieA
juventinek123 pisze: Wszystko pokazane w tej kompili co najlepsi piłkarze Serie A z tamtego sezonu mogli zaprezentować
zabieram sie do oglądania jak tak polecacie :-D


Obrazek
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 17:54

niesamowita kompilacja :bravo: już dawno nie widziałem tak dobrej u mnie pewne 10/10.


Obrazek
Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 12 października 2008, 17:56

Dla mnie brak Buffona jest całkiem normalny, mało jest efektowności w zwykłej obronie strzału, a takich prawdziwie cudnych to Buffon wiele nie miewa ostatnimi czasy. Dlatego jak dla mnie dzieło całkiem udane, dwa minusy - jeden techniczny minusik - w trackliście na końcu widnieje "unknown", zamiast Metallica - Ecstasy Of Gold jeśli dobrze pamiętam, a drugi to podkład przy Alex'ie, kompletnie mi nie pasuje, zamiast takiej techniawkowej wersji dałbym jakąś zwykłą fajną elektronikę spod znaku Daft Punk chociażby, lub coś bardziej wysublimowanego. Ale tak czy inaczej kompilacja super, i te minusy jak dla mnie nie obniżają oceny nawet o pół punkta - 10/10.


ODPOWIEDZ