The PROfootball by Lord_ Juve and Dragon.

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 10 września 2007, 19:28

Slater pisze:Mógłbys zapodac to na inny server bo chciałbym go miec na twardzielu a z tego sendspace zawsze masm juz limit wykorzystany. Na a z youtube nie da sie:(
Proszę, oto link, mam nadzieje, że ten serwer będzie bardziej pasował a jak nie to zostaje probowanie dalej na SS.

LINK na Uploading.
(dzięki uprzejmości Dragona)


Vincitore

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 września 2004
Posty: 5255
Rejestracja: 25 września 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 00:02

Kapitalna robota, masa materiałów odpowiednio dobrana muzyka, wszystko cacy. Trochę poprzesadzaliście w pewnych miejscach z tymi efektami ;) ale ogólnie spoko. No i jeszcze ten Donadoni ograny przez Fonsecę pod koniec, ahh aż się łezka w oku zakręciła.

P.S: Jak będziecie robić drugą część to proszę, wrzućcie tunel który założył Camor jakiemuś miśkowi z Violi w sezonie 05/06 w meczu wyjazdowym. Na pewno wiecie o co chodzi ;D.


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8861
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 18:18

Pelson pisze: P.S: Jak będziecie robić drugą część to proszę, wrzućcie tunel który założył Camor jakiemuś miśkowi z Violi w sezonie 05/06 w meczu wyjazdowym. Na pewno wiecie o co chodzi ;D.
jasne, że bedzie, nie tylko zrsztą ta siata 8)


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 18:55

No i kiwka Marchisio w polu karnym z poprzedniego sezonu też musowo :)


Nolik

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 87
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 22:02

No kompilacja dosyć ciekawa :). Ten trik Davidsa zrobił na mnie ogromne wrazenie. Nie mniej jednak trochę mnie denerwowało to rozjaśnianie i ściemnianie.... i proszę o podanie tytułów sciezki dzwiekowej :).


Forza BIANCONERI !!
LordJuve

Juventino
Juventino
Rejestracja: 26 maja 2005
Posty: 4162
Rejestracja: 26 maja 2005

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 23:06

Nolik pisze:No kompilacja dosyć ciekawa :). Ten trik Davidsa zrobił na mnie ogromne wrazenie. Nie mniej jednak trochę mnie denerwowało to rozjaśnianie i ściemnianie.... i proszę o podanie tytułów sciezki dzwiekowej :).
Dziękuje za podzielenie się ważną uwagą, jednak jeśli chodzi o ścieżkę dziwiękowa to odsyłam do napisów koncowych kompilacji.


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 września 2007, 23:21

Zaczne od tego ze nie lubuje sie w trikach, zwodach itd itd gdybym byl fanem takich rzeczy to pewnie interesowalbym sie Primera Division, a nie Serie A ;P taki filmik tam (w Primera Division) pewnie z 3-4 dobrych meczy moznaby zrobic i dlatego wielkie uznanie dla lorda za pozbieranie materialow, bo pewnie ciezko bylo.
fakt to rozjasnianie i sciemnianie wkurzalo (kiedys ogladalem podobny efekt w kompilacji o juve z muzyka vangelisa i tam to swietnie wyszlo, tutaj jakos tak dziwnie).
podobal mi sie bardzo efekt z napisami i ten efekt z pilka na poczatku.
ogolnie rzecz biorac wytarczy napisac "lord_juve" i nie trzeba nic wiecej.
co klasa to klasa ;P


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Kamex22

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2006
Posty: 1624
Rejestracja: 19 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 14 sierpnia 2008, 20:56

Wiem, że już kupa czasu upłynęła od czasu kiedy się ta kompilka pojawiła, ale niestety przypadkiem uległa skasowaniu, więc jakby ktoś był tak dobry i wrzucił ją na jakiś miły, przyjazny :P serwer. z góry dziękuję.


mateusz1897

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2005
Posty: 103
Rejestracja: 16 lipca 2005

Nieprzeczytany post 15 sierpnia 2008, 14:47

Kamex22 pisze:Wiem, że już kupa czasu upłynęła od czasu kiedy się ta kompilka pojawiła, ale niestety przypadkiem uległa skasowaniu, więc jakby ktoś był tak dobry i wrzucił ją na jakiś miły, przyjazny :P serwer. z góry dziękuję.
Mam nadzieję, że to jest jeden z tych przyjaznych serwerów: :wink:
http://www.sendspace.pl/file/le29xEdR/

Życzę wysokich transferów :-D


JuveR

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 grudnia 2005
Posty: 662
Rejestracja: 17 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 21 września 2008, 10:16

mateusz1897 pisze:
Kamex22 pisze:Wiem, że już kupa czasu upłynęła od czasu kiedy się ta kompilka pojawiła, ale niestety przypadkiem uległa skasowaniu, więc jakby ktoś był tak dobry i wrzucił ją na jakiś miły, przyjazny :P serwer. z góry dziękuję.
Mam nadzieję, że to jest jeden z tych przyjaznych serwerów: :wink:
http://www.sendspace.pl/file/le29xEdR/

Życzę wysokich transferów :-D
Niestety nie był on na tyle miły aby przetrwać do dzisiaj :P
Tak więc byłbym niezwykle wdzięczny gdyby jakaś życzliwa osoba udostępniła kompilację jeszcze raz :) np. na filefront


Adrinow

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2006
Posty: 2
Rejestracja: 09 lipca 2006

Nieprzeczytany post 26 września 2008, 12:10

"Niestety nie był on na tyle miły aby przetrwać do dzisiaj Razz
Tak więc byłbym niezwykle wdzięczny gdyby jakaś życzliwa osoba udostępniła kompilację jeszcze raz Smile np. na filefront"

Dołączam się do prośby


ODPOWIEDZ