Sebastian Giovinco 'Il Nuovo Fenomeno' by Mateo

Tapety, bramki, filmy, kompilacje, grafiki - jednym słowem wszystko co związane z multimediami dotyczącymi Juventusu i nie tylko.
ODPOWIEDZ
Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 16 września 2008, 23:52

Sebastian Giovinco 'Il Nuovo Fenomeno' by Mateo

Obrazek

Wiele osób z kompilatorskiego środowiska nie spodziewało się mojego startu w tych III nieoficjalnych Mistrzostwach Polski - i słusznie. Inspiracja przyszła dosłownie w ostatniej chwili, a jej źródłem stał się najbardziej utalentowany włoski piłkarz młodego pokolenia, prawdziwa perełka - Sebastian Giovinco. Swego czasu promo o tym samym tytule, ze znakiem zapytania wykonał o nim Radeek - ja ten znak zapytania usuwam. Wierzę i trzymam kciuki za 'Atomową Mrówkę', że ten będzie prawdziwym 'Il Nuovo Fenomeno'. Praca w moim przejrzystym, przyjemnym stylu, ukazująca wielkie umiejętności zawodnika Juventusu.

Zapraszam do oglądania i komentarzy!

Sebastian Giovinco 'Il Nuovo Fenomeno' by Mateo

Tytuł: Sebastian Giovinco 'Il Nuovo Fenomeno'
Autor: Mateo ( Mateusszek )
Rozmiar: 57 mb
Długość: 4.02 min
Muzyka: Darin 'Step Up'
Podziękowania: Radeek (klipy)
Dla: EuroGoal.pl Summer Competition 2008, SoloJuve.com, 11.pl

Pobierz / Obejrzyj EuroGoal.pl


marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 17 września 2008, 00:54

jezeli mam byc szczery to bardzo podoba mi sie tylko pierwsze 20 sek... ten fragment jest zrobiony profesjonalnie a reszta... nic nadzwyczajnego. sorki bo wiem ze to kosztuje duzo pracy ale gdyby kazdy mydlil ci oczy "super extra" to nigdy nie doszedlbys do odpowiedniego poziomu ktory moze ci sie przydac kiedys np w pracy.


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 12:06

...
Ostatnio zmieniony 26 lipca 2010, 16:19 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


mrowka423

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 marca 2006
Posty: 203
Rejestracja: 12 marca 2006

Nieprzeczytany post 20 września 2008, 12:49

Tak szczerze to filmik mi się bardzo podobał i to w całości. Fajna muzyka, zestawienie clipów i efekt końcowy. Ja tam nie jestem żadnym specjalistą żeby oceniać od strony technicznej itp. Po prostu całość ładnie się zgrywa co sprawia że filmik jest bardzo przyjemny i fajnie się ogląda. :ok:


Spartan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 17 września 2008
Posty: 1
Rejestracja: 17 września 2008

Nieprzeczytany post 25 września 2008, 17:54

Zobaczycie, że jeszcze rok, najwyżej dwa i będzie gwiazdą światowego formatu. I cieszę się, że Juve ma kapitalnego następcę Alexa Del Piero!!


Sapo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 lipca 2006
Posty: 1281
Rejestracja: 15 lipca 2006

Nieprzeczytany post 25 września 2008, 18:10

Dopiero dzisiaj przysłali mi zasilacz z allegro więc skomentuję teraz ;) Kompilacja bardzo mi się podobała, akcja ładnie zgrana z muzą tylko czasem przeszkadzał mi zbyt duży zoom w niektórych momentach. Ale wszystko git - oby tak dalej ;)

5+/6 :)


ODPOWIEDZ