Marzenia związane z Juve

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 14:58

Nie no, Ozzy, robisz sie coraz dowcipniejszy. A w domu wszyscy zdrowi. Martw sie lepiej o swojego Maldiniego, bo coś słyszałem, że go kostka boli. Oj boli, boli.


srali muszki będzie wiosna
KwiAtek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 544
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 15:12

Ozzy pisze:Ojej tych marzen troche sie nazbieralo.

Tak z ostatnich dni, to marzem zeby Juve poszlo zaa ciosem i do koszylek dlaczyli jeszcze rozowe bokserki i moze jakies kokardki we wlosach. na pewno przydaloby sie tez male rpzemeblowanie w skladzie, do "boskiego Alexa", moglby dolaczyc "boski David Beckham", no i moze jeszcze Fernando Hierro, zeby zespolic i przyspieszyc defensywe.

Co dobardziej dalekosieznych planow, to moze jakies male zerwania wiazadel krzyzowych w obu kolanach u Alexa i Buffona, Chimenti w bramce bylby bardzo pociesznym widokiem. Co do Alexa, to wesolaby byla nieudana operacja plastyczna, mi tam na niej nie zazlezy, ale rzesze fanek bylyby bardzo pozytywnym widkokiem (w koncu nic tak nie cieszy jak nieszczescie blizniego)

Co do marzen czysto pilkarskich. To raczej sa przyziemne, narazie sie spelniaja w wiekszosci. Wiec nie ma co wybrzydzac.

Choc degradacja do Serie D nie bylaby niczym strasznym. Potem jeszcze przy wspinaniu sie do Serie C2 (najwyzszy pulap na najblizsze 20 lat), w pierwszej jedenastce widok Jopa i Kadafiego w reczniku na glowie.

Dzieki za cierpliwosc.
czlowieku, odstaw prochy


"Gypsy, give me your tears. If you will not give them to me, I will take them from you!"
Ozzy

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2003
Posty: 28
Rejestracja: 30 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 15:12

Dzieki Radekas, wiedzialem, ze odzew bedzie szybki i bez sensu. Co do Paolo, to kostka boli, ale nawet z Nim na trybunach nie bedzie problemu, zeby wygrac Porto (sparingow nie licze).

A co do marzen, to jeszcze przeciez ta wasza wspolpraca z Kadafim i rezimem w Libii jakos musi przeciez zaistniec. Mysle, ze George i Silvio cos uradza szybko i na meczu z Shiterem, yyy... znaczy sie z Interem, na Delle Alpi nastapi mala apokalipsa tych zakal wloskiego futbolu.
Wysla nad stadion eskadre B-52 wyladowane 2 tonowymi bombami i napalmem (zeby grilla zrobic jeszcze) z wyspu Guam i z Delle Alpi zostanie ladny, rowny i darmowy plac parkingowy.
Co wy na to? :roll: Wiem ze swietny pomysl, chyba by mnie wybrali na prezydenta Turynu za stworzenie w szybkim czasie tylu miejsc parkingowych.

God bless you!


Rossonero per la Vita.
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 15:18

Eh, szkoda gadać :roll: . Szkoda, że nie jesteś normalnym kibicem jak TomekW.


srali muszki będzie wiosna
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 15:21

Ozzy zaczyna Ci chyba brakować pomysłów (te bombowce...Boshe...) więc jeśli nie stać Cię na konstruktywny komentarz to daj sobie spokój i więcej tu nie zaglądaj. Jakoś inni (nawet milaniści) potrafią zachować kulturę, której Tobie najwyraźniej brakuje.


TomekW

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 lutego 2003
Posty: 178
Rejestracja: 04 lutego 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 15:55

Tego się można było spodziewać. Wypowiedź Milanisty od razu została wyśmiana a on sam zgnojony. Ale czemu? Może by tak forumowicze RadeKas, KwiAtek i Johnny777 spojrzeli z łaski swojej na temat tego wątku? Co czytamy? "Marzenia związane z Juve" O co więc chodzi? Forumowicz Ozzy wypowiedział się na temat. Nie złamał również regulaminu. A jednak został zaatakowany. Dlaczego? To proste - wypowiedział marzenie, ktore byłoby niekorzystne dla Juve. No ale chyba to logiczne - jest Milanistą. Chyba nie sądzicie, że Milanista będzie dobrze życzył Juventusowi? Czas przejrzeć na oczy i zrozumieć, że nie wszyscy są za Juve i pogodzić się z tym, że te osoby mają inne poglądy.
Może i marzenie forumowicza Ozziego jest nierealne. Może jest głupie. Ale nie można się śmiać z czyichś marzeń. Zauważcie, że forumowicz Ozzy nie nabijał się z Waszych marzeń typu "chcę być trenerem Juve", "chcę grać w Juve"...
A forumowicz Johnny777 jeszcze pisze "Jakoś inni (nawet milaniści) potrafią zachować kulturę". Czas zdjąć klapki z oczu forumowiczu Johnny777. Niech forumowicz wejdzie sobie na czat Juventusu podczas meczu i powie, że jest kibicem Milanu. I co zobaczy? Najpierw kilka wyzwisk na ogólnym. Potem pozakłada ignory tym, którzy na priva puszczają teksty w stylu "wypiepszaj z tond pedale" (zachowana pisownia oryginalna). I wtedy forumowicz pomyśli sobie czy powinno być "nawet milaniści" czy może jakoś inaczej... I zobaczy komu brakuje kultury. Bo ja w postach forumowicza Ozziego nie zauważyłem braku kultury. Chyba, że takim mianem określacie odmienne poglądy.
Ciekawym jest również fakt, że forumowicz Johnny777 w ogóle śmie pisać o kulturze. Zwłaszcza, że w wątku "kontuzja Maldiniego" na podforum Kibice napisał:
Johnny777 pisze:Cóż, ale zwyciestwo nad WC Milanem z Maldinim w składzie miałoby lepszy smak.
Przekręcanie nazwy klubu nie świadczy zbyt dobrze o kulturze piszącego...
Forumowiczu Ozzy: ciekawe marzenia :) A co powiesz na takie: Wydział Sędziowski przyznaje publicznie, że od kilkudziesięciu lat pensje wypłaca z pieniędzy, które dostaje z Turynu"? :D :wink: :P


Abbiamo un grande sogno in fondo al nostro cuore
Vedere il grande Milan che vince il Tricolore!
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 18:19

Ekhm, ekhm. Forumowiczu TomekW :wink: Chciałbym cie spytać, jaka była by reakcja na forum AC Milan, gdybym napisał, że moim marzeniem jest aby wszyscy zawodnicy Milanu spłoneli w pozarze. Pewnie wszyscy by mi gratulowali pieknych mazen :wink:


srali muszki będzie wiosna
Ozzy

Milanista
Milanista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 lipca 2003
Posty: 28
Rejestracja: 30 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 18:25

RadeKas pisze:Ekhm, ekhm. Forumowiczu TomekW :wink: Chciałbym cie spytać, jaka była by reakcja na forum AC Milan, gdybym napisał, że moim marzeniem jest aby wszyscy zawodnicy Milanu spłoneli w pozarze. Pewnie wszyscy by mi gratulowali pieknych mazen :wink:
Jak dla mnie to sobie mozesz pisac, co chcesz, twoja sprawa. Wychodze z zalozenia, ze kazdy ma inne poglady na pewne sprawy, a inna rzecz ze dla mnie twoje zdanie sie nie liczy. Mozesz wypisywac to co ci slina na jezyk przyniesie.

Co innego bredzic cos, ze czyjes posty sa nie na temat, niezachowuja kultury, lub sa wbrew regulaminowi, co w waszym przypadku bylo sterta bredni.


Rossonero per la Vita.
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 19:13

Moi drodzy, nie sadze zeby krytykowanie drugiej osoby mialo jakikolwiek sens. Johnny, Radekas i inni... Po co wogole komentowaliscie post Ozzy'iego? Był w tym jakis ukryty sens? Bo raczej takimi wypowiedziami nie zmienicie jego stosunku Juve i jego kibiców. Ozzy starał sie kogos rozsmieszyć, no cóż nie wyszło mu. No, zdarza sie. Czy ktos by zmienił Wasz stosunek do Milanu takim tekstem? Nastepnym razem nawet nie reagujcie.... 8) Jak to powiedział Samuel Johnson, czy ktos taki.. ,,Tylko głupiec przejmuje sie rzeczami , na ktore nie ma wplywu''. Nie gwarantuje, że tekst jest poprawny, cytowałem go z pamieci.


IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 22:03

TomekW pisze:Niech forumowicz wejdzie sobie na czat Juventusu podczas meczu i powie, że jest kibicem Milanu. I co zobaczy? Najpierw kilka wyzwisk na ogólnym. Potem pozakłada ignory tym, którzy na priva puszczają teksty w stylu "wypiepszaj z tond pedale" (zachowana pisownia oryginalna). I wtedy forumowicz pomyśli sobie czy powinno być "nawet milaniści" czy może jakoś inaczej... I zobaczy komu brakuje kultury
Wiem, wiem podpadne tym postem kibicom Juve ale tu masz rację. Trochę kultury by się przydało dla fanów innej drużyny na czacie. Podczas meczu Juve 2 - 0 Milan (taki był wynik do przerwy, jak się skończyło nie wiem bo mnie bot wyrzucił) była na naszym czacie kibicka milanu, nic nie pisała tylko śledziła transmisje z meczu, a niektórzy się na nią rzucili z textami: "to jest czat kiboli Juve!!!!! Wypird*****" Więcej kultury proszę... Ciekawe ilu osobom podpadłem :?

Ale kibice Milanu nie myślcie że się za was wstawiam, bo tak na serio to "trochę" przeginacię ( może was rozczaruję ale wasze marzenia się nie spełnią ) Nasze to co innego... :D


Obrazek
MaNieK_JuVe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 maja 2003
Posty: 187
Rejestracja: 27 maja 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 22:34

Moim najwiekszym marzeniem od malego pyrdka bylo grac w Juventusie i w reprezentacji wloch i razem z Juve i reprezentacja wygrywac. To by bylo cudne.


Forza Juventus, Forza Azzurri
Moja jedyna milosc Juventus FC !!!
Zagraj w Lola: http://signup.leagueoflegends.com/?ref= ... 3963740312
IGI

Juventino
Juventino
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 594
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 22:43

Ozzy pisze:Ojej tych marzen troche sie nazbieralo.

Tak z ostatnich dni, to marzem zeby Juve poszlo zaa ciosem i do koszylek dlaczyli jeszcze rozowe bokserki i moze jakies kokardki we wlosach. na pewno przydaloby sie tez male rpzemeblowanie w skladzie, do "boskiego Alexa
Nio popatrz, różowe koszulki, boski Alex i 2-0 dla nas. Ale i tak pokażecie nam w Serie A, nie mylę się?? A my się tak ciągle będziemy z was śmiać, a wtedy wy będziecie mówić o marzeniach :D Ale nie ma co, podbudował was pewnie ten meczyk, co? Teraz jeszcze bardziej nie lubicie Juve i rewanż będzie słodki, prawda? A potem dowiesz się że każdy jest fanem Juve, tylko nie każdy o tym wie :D Ale ostrzegam jak sobie narobisz teraz wrogów to możesz mieć potem nieprzyjemności... Dobra już spoko, fajnie się czyta co? I dlatego nigdy nie wejde na wasze forum ( nio może czasami, żeby się pośmiać ) :D


Obrazek
CiAcHo

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 sierpnia 2003
Posty: 2
Rejestracja: 16 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 18 sierpnia 2003, 00:00

Ja bym chciał, zagrać w finale LM przeciwko Realowi a w następnym roku z ManUtd i jeszcze w następnym z Milanem i strzelić im w każdym z finałów hat-tricka :D :D :D


Alex-10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2002
Posty: 294
Rejestracja: 20 października 2002

Nieprzeczytany post 24 sierpnia 2003, 00:41

TomekW pisze: Wydział Sędziowski przyznaje publicznie, że od kilkudziesięciu lat pensje wypłaca z pieniędzy, które dostaje z Turynu"? :D :wink: :P
Dostaje je od Ferrante i spółki - żeby ich do Serie D nie wywalili :D


I CAMPIONI D'ITALIA SIAMO NOI
JU27
ODPOWIEDZ