Napoli 1-3 Juventus (towarzyski)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Martin

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 października 2002
Posty: 8792
Rejestracja: 07 października 2002

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 23:14

Juventus w towarzyskim meczu pokonał Napoli 3-1. Mecz rozegrany został w Neapolu, a Lippi przetestował 18 piłkarzy. W pierwszej połowie Juventus bez żadnych problemów radził sobie z liniami obronnymi drużyny z Serie B, czego dowodem były trzy bramki. Pierwszą strzelił Nedved, a wynik po pierwszych 45 minutch ustalił Maresca. W drugiej na boisku pojawili się m.in. Del Piero, Trezeguet, Thuram.
Niestety w drugiej odsłonie Juventus nie pokazał pełni klasy i dał sobie wbić bramkę. Chimentiego pokonał Bernini. Na pięć minut przed końcem za kłótnie z sędzią z boiska wyleciał Montervono.

Napoli - Juventus 1:3
63' Bernini - 20' Nedved, 26' 32' Miccoli

Skład Juve: Chimenti - Ferrara (Montero), Iuliano (Thuram), Birindelli, Pessotto - Conte (Camoranesi),
Maresca (Olivera), Appiah, Nedved (Davids) - Di Vaio (Trezeguet), Miccoli (Del Piero)
Ostatnio zmieniony 22 sierpnia 2003, 23:34 przez Martin, łącznie zmieniany 1 raz.


Log in: 15.12.1997
Log out: 31.03.2013
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 23:22

W pierwszej polowie nasze rezerwy graly super. Kapitalna partia Miccoliego. Spodziewalem sie wrecz pogromu. Ale druga polowa to juz byla cieniutka mimo ze weszli podstawowi gracze :? No i jeszce ten blad Ferrary, szkoda. Wazne jednak ze wygralismy kolejny mecz. A nie najlepsza postawe druzyny po wejsciu naszych gwiazd mozna wytlumaczyc ich gra w reprezentacji ledwo dwa dni temu. W ktorej zreszta zagrali rewelacyjnie
Ostatnio zmieniony 24 sierpnia 2003, 15:48 przez juveluck, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 23:29

Cóż..kolejna wygrana cieszy co prawda przeciwnik nie wymagający ale zawsze...Oby tak w sezonie! :D


BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 22 sierpnia 2003, 23:34

W pierwszej polowie gra Juventusu była bardzo dobra,mimo że skład był niemal w całości rezerwowy.W drugiej połowie kiedy to Juventus prowadził juz 3-0 cos sie zepsuło :? Piłkarze Juve wyraźnie sie rozluźnili i po błędzie Ferrary padł jedyny gol dla Napoli.


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
Sadek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 lipca 2003
Posty: 128
Rejestracja: 31 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 00:00

No i pięknie chociaz to był mecz o pietruszke ale kazda wygrana Juve jest dla mnie duzo warta bleee :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8863
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 09:50

Mimo, że to mecz towarzyski to napewno bardzo cieszy zwycięstwo i forma. Zagraliśmy w większości rezerwami prócz Nedveda. 1 połowa w naszym wykonaniu była na 5+. Wyraźnie przeważaliśmy co udokumentowały 3 gole. piekny strzał Pavla i 2 bramki Miccoliego. 2 połowa to marna gra :( Niestety ale chyba JUVE sobie odpuścił 2 połowę, Napoli wyraźnie nas cisneło. No ale słabszą grę naszych gwiazd można usprawiedliwić jak wspomniał juveluck, występami w reprezentacji. W sumie przed seznonem jest dobrze.... :twisted:

P.S Mam nadzieję, że ,,te'' rezerwy będą w stanie wkońcu powalczyć o Puchar Włoch :twisted:


Obrazek
kouba

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Rejestracja: 21 sierpnia 2003
Posty: 2134
Rejestracja: 21 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 10:07

nie ma co ukrywać zakup Miccoliniego był udany, Lippi raczej chciał troche po kombinować w meczu i to robił.


Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 11:10

Wazne jest zwycięstwo które Juventus w tym meczu osiągnął i to sie liczy mam nadzieje że z meczu na mecz będzie coraz lepiej


Zawsze Wierni ! ! !
Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 11:17

Ferrara popęłnił bład....no cóż. Sentyment do starego klubu :). A naważniejsze, wiecie kto wygrał bójkę ? :D


daj5stuff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 sierpnia 2003
Posty: 138
Rejestracja: 05 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 11:24

Fajnie że Juve znów wygrał. choć szkoda że Napoli wbiło im gola. Jestem zadowolony z tego że rezerwy są takie dobre. Mamy zmienników na sezon to dobrze!! Cieszy mnie dobra postawa Miccoliego który zaczyna łapać wiatr w żagle :D:D


Alexxxxx

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 2174
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 13:34

Ja też uwaznie sledziłem mecz na czacie,ale byłem cicho(nie chciałem bana :wink: ). Ale mecz był w pierwszej połowie z tegpo co pisła Medi bardzo ciekawy. Bramka Nedveda i 2 Miccoliego w cłaości oddawały przbieg gry na boisku. W drugjej połowie weszło większość zawodników, którzy grali w spotkaniach reprezentacji. Widać było, że sa zmęczeni i ich gra była mozolna. Kto moze grac chociaż na 50 procent w meczu jeśli jest zmęczony i miał jeden dzien przerwy. Żadni zawodnicy na świecie by tego nie wytrzymali 8) . Jeszcze ten błąd Ferrary i gol Berniniego( :x ). Ale to nic liczy się zwycięstwo. A na jaką gre i na co możemy liczyc w tym sezonie przekonamy się w meczu o chociaz małą stawkę. Pierwszym takim meczem będzie spotkanie z Empoli 31 Sierpnia i wtedy się przekonamy...


Juve jest miłością całego mojego życia.
Gianni Agnelli
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 23 sierpnia 2003, 23:04

TO NARAZIE BYŁA ROZGRZEWKA DLA JUVE CHOCIARZ MYŚLE ZE NIE BEDZIE DLA NICH TAKIEGO CIESZKIEGO MECZU W TRAKCIE SEZONU Z CHĘCIĄ TO MÓWIE JUVE MISTRZOSTWO WŁOCH!!!!!!! :D :D :D :D


Zablokowany