Piłkarz - Symbol Juventusu

Dyskutuj o legendarnych piłkarzach Juventusu, wielkich wydarzeniach z przeszłości i historycznych meczach.
ODPOWIEDZ

Który piłkarz jest symbolem Juventusu ?

Czas głosowania minął 30 października 2004, 10:54

Roberto Baggio
4
2%
Roberto Bettega
0
Brak głosów
Zbigniew Boniek
2
1%
John Charles
0
Brak głosów
Giampiero Combi
0
Brak głosów
Alessandro del Piero
110
65%
Pavel Nedved
3
2%
Michel Platini
49
29%
Omar Sivori
1
1%
Zinedine Zidane
1
1%
 
Liczba głosów: 170
PabL0o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 lipca 2008
Posty: 17
Rejestracja: 25 lipca 2008

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 12:58

Oczywiście że Alex :!:


Obrazek
Drughi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 grudnia 2007
Posty: 71
Rejestracja: 25 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2008, 13:53

Ankieta jest bardzo dobrym pomysłem, ale jest tam paru piłkarzy, którzy nie powinni się w niej znaleźć, a w ich miejsce powinni być tak wielcy zawodnicy jak przede wszystkim: Gaetano Scirea, Giampiero Boniperti czy Dino Zoff. A Boniek w tej ankiecie jest totalnym nie porozumiem, totalna kpina. Dla większości takim symbolem jest bez wątpienia Alessandro Del Piero i ja w tej kwestii tez nie będę wyjątkiem. Z resztą zdecydowana większość zagłosowała na niego, co akurat mnie nie dziwi. To od tego gracza zaczęła się moja miłość do Juventusu, w ogóle do piłki nożnej. Bezapelacyjnie Symbol, Ikona Juve. Wielkie Grazie dla Alessandro za te wszystkie lata, które za nami i te wspaniałe, które na Nas kibiców Juventusu jeszcze czekają. Mam nadzieję, że udziałem Del Piero.


Brak litości, absolutne lekceważenie wszelkich wartości wskazują na człowieka, który uważa siebie za jedyne prawo, wręcz za boga.
ODPOWIEDZ