Juventus 1-0 Milan / Juventus 0-1 Inter (Trofeo TIM)

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
Mario_166

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 czerwca 2003
Posty: 244
Rejestracja: 24 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 11:37

Szkoda ze przegralismy ale nie rozumiem czemu tak sie czepiacie Del Piero rozumiem zagral slabo ale to tylko mecze towarzyskie wedlug mnie moze grac w nich jak chce ale w sezonie to on jest gwiazda oczywiscie jest Nedved ktory jest wspanialy ale to Del PIERO od 10 lat kroluje w naszej druzynie i paremeczy moze mu niewyjsc jakos rok temu niepamietam by juve w przed sezonowych meczech olsniewalo swa forma i alex tez a potem alex zajol 2 miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelcow. Narazie to tylko mecze kontrolne i to z niebylekim.


Maggie Del Piero

Qualità Juventina
Qualità Juventina
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 682
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 12:58

buuuuuuuuuuu
Szkoda że przegraliśmy :( Straszne choć no faktycznie to jeszcze ani sezon ani Liga Mistrzów ale czwarty (jeśli dobrz liczę) puchar pod rząd po ostatnich meczach to by znacznie podbudowało wizerunek drużyny No i w sumie w poprzednim turnieju wygraliśmy z Interskimi szkoda.....
No ale świat się nie kończy.
No i niestety cały czas czat mi się wieszał i dopiero teraz się dowiedziałam buuuuuuuuuu :evil:


Najtańszy Show na jaki stać ten utytłany w szmirze świat ....
DeeJay

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 2241
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 13:34

Juventus zagrał bardzo dobrze i dojrzale. Z Milanem zagrali bardzo dobrze. Po tym meczu pomyślałem, czy czasem na tym etapie przygotowań nie jest za dobrze?? ale wszystko ochłodziła porażka z Interem.


by_shok

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2003
Posty: 9
Rejestracja: 22 lipca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 14:01

Sendzia kalosz. Poco taki ostry dla JUVE przeciesz ten gwizdek sam nie gwizdał. To sendzia ćwiczył swoje płuca tylko że niepotrzebnie.


By_shok
juveluck

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2003
Posty: 7037
Rejestracja: 05 marca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 15:35

Niesety nie udalo sie wygrac kolejnego przed sezonowego trofeum, szkoda. Ale i tak nie jest zle pokonalismy milan, naszego obecnie najgrozniejszego przeciwnika we Wloszech. Z Interem sie niesety nie udalo, ale w lidze napewno ich popykamy :D , podobnie jak Milan. Przedsezonowe przygotowania ktore juz doiegaja konca mozna uznac za udene, teraz czas na prawdziwa gre i licze ze w niej Juve bedzie rownie czesto wygrywal jak bylo to teraz


Obrazek
FINO ALLA FINE, FORZA JUVENTUS !!!
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 13 sierpnia 2003, 16:25

no szkoda ale AC Milan znów dostał w du.......... i to sie liczy


JESTEM OSZUSTEM
ForzaInter

Interista
Interista
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 lipca 2003
Posty: 80
Rejestracja: 29 lipca 2003

Nieprzeczytany post 19 sierpnia 2003, 20:46

Hehe. Pisali ze juve wygra z Interem 2-0. A tu 0-1. No coz wiem ze sie nie cieszycie ale ja wrecz preciwnie. Chociaz sparingi nic nie znacza. :-D :-D


Forza Ragazzi Fateci Sogniare
Inter Campeone
Obrazek
Zablokowany