Roger Guerreiro został Polakiem!!!

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ

Czy Roger powinien jechać na EURO 2008?

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki
Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 19:38

Naprawdę sądzicie, że w tym transie chodzi o Brożka? I myślicie, że istotna dla sprawy jest moja ukochana drużyna dla której wspomniany gra? To w takim razie nie ja jestem głupi...

Zresztą co Brożek ma do Rogera? Zamiast Pawła Leo zabrał Matusiaka i Saganowskiego - jak oni grają wszyscy mieliśmy już okazję się przekonać...

TAK, gdyby Roger był piłkarzem Wisły także protestowałbym przeciwko jego grze w reprezentacji!


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 19:42

Michal17 pisze:Naprawdę sądzicie, że w tym transie chodzi o Brożka? I myślicie, że istotna dla sprawy jest moja ukochana drużyna dla której wspomniany gra? To w takim razie nie ja jestem głupi...

Zresztą co Brożek ma do Rogera? Zamiast Pawła Leo zabrał Matusiaka i Saganowskiego - jak oni grają wszyscy mieliśmy już okazję się przekonać...

TAK, gdyby Roger był piłkarzem Wisły także protestowałbym przeciwko jego grze w reprezentacji!
Nie sądzę że w tym transparencie chodzi o Brożka. Chodzi głównie o Sikore...

I zejdź wreszcie na ziemie. Co Ci ten Roger przeszkadza?! Przez takich jak Ty jesteśmy postrzegani jako zaścianek Europy i zgraja rasistów. Ma obywatelstwo, gra dobrze w piłkę i ma prawo grać w reprezentacji. Tyle! Koniec tematu...


Abi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 27 marca 2006
Posty: 1020
Rejestracja: 27 marca 2006

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 19:48

Transparent pierwsza klasa. Chciałbym przypomnieć jeszcze jeden, który już zdążył przejść do historii(jako wyraz rasizmu i jakichś tam jeszcze innych pierdół, które Polacy wysysają z mlekiem matuli)

Obrazek

Nawet jeśli Roger chodził po treningach na kremówki i nigdy nie stał tam, gdzie stało ZOMO, to dalej jest tylko Brazylijczykiem, którego miejscem na EURO powinno być co najwyżej miejsce na trybunach.

EDIT
Przez takich jak Ty jesteśmy postrzegani jako zaścianek Europy i zgraja rasistów.
Dzięki temu nie zalały nas jeszcze zgraje obiboków z Afryki, Indii i paru innych egzotycznych miejsc. Chwalmy Pana!
Ma obywatelstwo
Które dostał z naruszeniem obowiązującego prawa. No, ale przyzwyczailiśmy się już nawet do łamania konstytucji przez sądy i najwyższe organy państwowe, więc nic już nie dziwi... :?
Ostatnio zmieniony 28 maja 2008, 19:53 przez Abi, łącznie zmieniany 1 raz.


JuventinoPS

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 grudnia 2005
Posty: 658
Rejestracja: 05 grudnia 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 19:50

...
Ostatnio zmieniony 02 maja 2009, 14:50 przez JuventinoPS, łącznie zmieniany 1 raz.


Michal17

Juventino
Juventino
Rejestracja: 06 grudnia 2003
Posty: 486
Rejestracja: 06 grudnia 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 19:55

Roger jest Brazylijczykiem z polskim paszportem. NIGDY Polakiem nie będzie. O to mi chodzi...

Steru kolejny raz potwierdzasz, że nie warto z Tobą rozmawiać...

Abdul_BN: popieram! I nazywajcie sobie nas rasistami...
Ostatnio zmieniony 28 maja 2008, 19:59 przez Michal17, łącznie zmieniany 1 raz.


Ein

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 grudnia 2004
Posty: 1352
Rejestracja: 11 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 19:58

steru pisze: Co Ci ten Roger przeszkadza?! Przez takich jak Ty jesteśmy postrzegani jako zaścianek Europy i zgraja rasistów. Ma obywatelstwo, gra dobrze w piłkę i ma prawo grać w reprezentacji. Tyle! Koniec tematu...
Hm, mi nie przeszkadza, jednak nie chcę go w naszej reprezentacji. Poza tym co mnie interesuje kto, co sądzi o "nas". Każdy ma inną wizję reprezentacji, a nie chciałbym, aby w przyszłości Polska reprezentacja wyglądała jak francuska.

Może jestem z ciemnogrodu, ale chciałbym, aby w naszej reprezentacji występowali Polacy, którzy mieszkają tutaj dłu(uuu)go, mówią, piszą po Polsku, i najważniejsze ... są Słowianami. :)

Mimo wszystko, jeżeli dostał powołanie to niech gra, będę go sumiennie dopingował :)


Moggi: "People keep asking where Juve got the money to buy Vlahovic but they forget that the club is owned by the Elkanns. 2% of the Elkann assets are enough to buy Inter, this is not a joke, let's be clear, it's real data."
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 19:58

steru pisze:
tabo89 pisze:a z reszta jak zobaczycie - jesli tylko Roger strzeli bramke wszyscy ci ktorzy sa im przeciwni beda jego najwiekszymi kibicami - tak to juz jest z niektorymi ludzmi tzw kibicami a tak naprawde sezonowcami
Ja tam się najbardziej boję, że jeśli Polska sobie nie poradzi na EURO to kibice będą całe emocje kierować w stosunku do tego piłkarza, bo w końcu zajął miejsce rodowitego Polaka...który włożył by więcej wysiłku i ambicji w swoją grę.
nie wydaje mi sie zeby Roger grał w pierwszej 11 wiec nie do konca beda mogli na niego tylko zwalac wine - chociaz masz troche racji ze tak moze byc

jeszcze nie wiadomo jaki sklad wystawi Leo


Obrazek
Mati

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 kwietnia 2004
Posty: 1427
Rejestracja: 15 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 20:35

Mnie natomiast wydaje się, że Leo nie robil by takiego cyrku, gdyby nie miał wobec Brazylijczyka (fajnie to brzmi ;) ) poważnych zamiarów.

Osobiście wolałbym jednak, gdyby w reprezentacji grali rodowici Polacy, nawet inaczej patrzył bym gdyby Roger urodził się i wychowywał w Polsce.
No ale cóż, stało się i już, nie ja o tym decyduje. A skoro gra w naszej reprezentacji, to z pewnością będę mu dobrze życzył.


steru

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 września 2003
Posty: 2783
Rejestracja: 12 września 2003

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 21:06

Michal17 pisze:Steru kolejny raz potwierdzasz, że nie warto z Tobą rozmawiać...
Za to z Tobą warto. Opinia po dyskusji na temat Krakowa i bandy idiotów którzy się nazywają tam kibicami a latają dookoła z nożami i po temacie z Rogerem.


Ehh człowieku...coś Ci się nie podoba to nie komentuj moich postów...


pan Zambrotta

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 czerwca 2004
Posty: 7019
Rejestracja: 01 czerwca 2004

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 21:11

Ja tam nie uważam wypowiedź Michala17 za przejaw rasizmu, zaściankowości itd. Powiedzmy sobie szczerze - Roger nie będzie nigdy Polakiem, bo Polakiem się nie urodził. Dopingować go będę, btw. wczoraj wypadł nieźle w meczu z Albanią. Może wiele wnieść do drużyny. Tylko pytanie jest takie - czy my na prawdę chcemy takiej reprezentacji? Bo ja nie.


prezes3c pisze:
12 sierpnia 2020, 22:06
Sorek21 pisze:
12 sierpnia 2020, 21:45
Neymar mógł trzy gole wsadzić do przerwy.
A Juventus mógł 2 razy wygrać LM między 2015 a 2017
Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 21:27

A co gdyby w Reprezentacji miał zagrać nie Roger czy innny olisadebe tylko jakiś biały, z niemiec czy tam francji :?: Czy wywieszony transparent "Hans nigdy nie będziesz Polakiem" też byłby postrzegany za rasistowski :?:


Obrazek
Radek_88

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 stycznia 2005
Posty: 2351
Rejestracja: 22 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 21:27

Stalo sie, wiec pozostaje miec nadzieje, ze Roger wypadnie jak najlepiej i ze jest wart tego, aby reprezentowac Nasze barwy na Euro. Jednak ogolnie jestem przeciwny takiemu 'polonizowaniu' graczy jak w przypadku Brazylijczyka. Co innego gracze, ktorzy maja jakies tam polskie korzenie, jednak przyznawanie obywatelstwa bez wystarczajacych argumentow i powodow (dodatkowo niezgodne z konstytucja) - zdecydowane NIE.


Niasty

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 stycznia 2008
Posty: 815
Rejestracja: 20 stycznia 2008

Nieprzeczytany post 28 maja 2008, 21:31

Roger z krwi i kości jest brazylijczykiem,ale na papierze jest polakiem.Tylko ciekawe czy Roger tak chciałby grać w kadrze gdyby euro nie było w tym roku.Pewnie nie.


Obrazek
ODPOWIEDZ