Jorge Andrade

Klubowe finanse, stadion, marketing, nowe logo i wiele innych. Podyskutuj na temat najważniejszych spraw związanych z Juventusem.
ODPOWIEDZ
Dybala 4ever

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 października 2007
Posty: 1847
Rejestracja: 28 października 2007

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2007, 23:41

Mam nadzieje ze wroci jak najpredzej, ale niech lepiej wyleczy do konca takie kontuzje bo potem jak sie ich nie doleczy wracaja ze zdwojona sila, wiec lepiej spokojnie niech sie wykuruje. Poza tym jest filarem naszej defensywy i mysle ze jak sie wyleczy bedzie jeszcze lepszy :)


Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 23 grudnia 2007, 23:48

juventinek123 pisze:Mam nadzieje ze wroci jak najpredzej, ale niech lepiej wyleczy do konca takie kontuzje bo potem jak sie ich nie doleczy wracaja ze zdwojona sila, wiec lepiej spokojnie niech sie wykuruje. Poza tym jest filarem naszej defensywy i mysle ze jak sie wyleczy bedzie jeszcze lepszy :)



Jorge filarem jest tylko na papierze. Dotychczas nie zdążył nic pokazać ze względu na swoją kontuzję kolana. Naszym liderem defensywy jest obecnie Legro, który bardzo rzadko popełnia błędy. Dzis w meczu ze Sieną również zagrał świetnie i Jorge po powrocie do zdrowia będzie musiał udowodnic, że potrafi grać równie dobrze a może i lepiej.


"Przejście do Juventusu, klubu, w którym pracuje się najciężej na świecie, to był wielki postęp. Wspiąłem się na poziom, którego nie osiągnąłbym nigdzie indziej" - Zinedine Zidane
Simao22

Juventino
Juventino
Rejestracja: 24 grudnia 2007
Posty: 1
Rejestracja: 24 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 24 grudnia 2007, 09:01

Po jego powrocie nasza obrona sie wzmocni. :bravo:
Aby tylko nic mu sie nie stało!! :think:


montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2008, 19:02

Luty już minął i nic


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
dr.DeV

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 maja 2006
Posty: 980
Rejestracja: 10 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2008, 19:07

Gdzieś było wałkowane że wróci na kilka ostatnich meczy bodajże ktoś odpisał na mój post ;]


Obrazek
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 06 marca 2008, 19:08

DeViLl0o pisze:Gdzieś było wałkowane że wróci na kilka ostatnich meczy bodajże ktoś odpisał na mój post ;]
Racja.

Dałem się zrobić na tego robala którego masz w podpisie.Chciałem go zmiażdzyć na monitorze. :rotfl:


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
losbond

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 maja 2006
Posty: 219
Rejestracja: 08 maja 2006

Nieprzeczytany post 06 marca 2008, 19:15

montero4 pisze:Dałem się zrobić na tego robala którego masz w podpisie.Chciałem go zmiażdzyć na monitorze. :rotfl:
Nie Ty jeden :prochno: , tez przygrzmocilem w monitor :smile: . Bycie slepym nie boli (no chyba, ze nie zauwazysz pinezki na krzesle albo nadjezdzajacego samochodu :rotfl: ).

Co do Andrade to niech wraca jak najszybciej do gry, to poki co prowizorycznie Kielon gralby na lewej obronie za Molinaro


Spotkajmy się o czwartej tak jak zwykle na ławce na Corsa Re Umberto.
Che Juventus!
montero4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 lipca 2007
Posty: 1102
Rejestracja: 19 lipca 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2008, 09:47

Jak myślicie - Andrade w podstawie w następnym sezonie czy rezerwa bo kupimy kogoś na środek?

Myślę, że będzie znów kluczowym miotaczem z tyłu jak Montero za dawnych lat :)


Update - 07.08.2010 ale nadal rośnie 28 x Italia 52 x Juventus
http://picasaweb.google.pl/montero4juventus/Montero4
Obrazek
stahoo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lipca 2006
Posty: 5561
Rejestracja: 14 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2008, 09:54

Ja mam nadzieje, że razem z Chiellinim stworzy mistrzowski środek obrony. :wink: Martwi mnie tylko to, że rok nie grał, a jak wiadomo tak długie kontuzje potrafia bardzo zniszczyć formę piłkarza. Nie jeden gracz po tak ciężkiej kontuzji juz nigdy nie wrócił do dawnej formy. Trzeba zobaczyc jak radzi sobie latem na sparingach, może nawet w 2-3 meczach kończących obecny sezon. Nie tracie wiary, że we wrześniu nie bedziemy mieć kłopotów w obronie. Ale żeby to sie stało, oprócz dobrej dyspozycji Andrade, potrzebny jest ktoś na lewą stronę. Ale to już inna bajka... :wink:


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 02 kwietnia 2008, 10:45

losbond pisze:
montero4 pisze:Dałem się zrobić na tego robala którego masz w podpisie.Chciałem go zmiażdzyć na monitorze. :rotfl:
Nie Ty jeden :prochno: , tez przygrzmocilem w monitor :smile:
nie tylko wy :P kiedys jak wróciłem o 3 do domu po paru piwach to zastanawiałem sie czemu jak go przygniatam to on dalej sobie chodzi po monitorze :prochno: :smile:

wracajac do tematu... mamy kwiecien a nazwa tematu to że Andrade wraca w lutym :P mam nadzieje ze jesli nie przyjdzie nikt lepszy od niego to w przyszłym sezonie bedzie miał wiecej okazji do gry...


Obrazek
aSsItCh

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 marca 2004
Posty: 156
Rejestracja: 11 marca 2004

Nieprzeczytany post 09 kwietnia 2008, 05:41

A jak już jesteśmy przy temacie o Andrade to gość kończy dzisiaj 30 lat a jego ziomuś Nocerino kończy 23, a jeśli już piszę o urodzinach Juventinich, to jutro C. Zanetti kończy 31 :P Wszystkiego najlepszego chłopy i wracaj do zdrowia Jorge!! :)


Obrazek
Kwiat miłości rozkwita w świetle uczuć
I w nim też usycha...
Gdy nadejdzie czas by odbyć ostatnią podróż
Będę myślał o Tobie...
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2008, 13:34

Koniec sezonu już nadchodzi o Andrade jeszcze kontuzjowany. Czy ktoś wie kiedy wróci? Miał być luty, a mamy kwiecień... Zagra jeszcze w tym sezonie?


Obrazek
Venomik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 lipca 2005
Posty: 1980
Rejestracja: 20 lipca 2005

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2008, 13:45

Raczej nie. Jeszcze nie trenuje, a ostatni mecz będziemy rozgrywać już za niespełna miesiąc. A że prawdopodobnie najbliższe mecze będą meczami o pietruszkę - nie widzę powodu by go wystawiać i ryzykować kolejne problemy.


Dirty mind
olecki1

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 grudnia 2007
Posty: 236
Rejestracja: 29 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2008, 13:49

No fakt. Szkoda mi go trochę, bo go bardzo lubię. Jestem ciekaw co z nim dalej będzie. Wyzdrowieje po sezonie, a mało grał i jestem ciekaw jaka jest o nim opinia zarządu. Niech wraca jak najszybciej.


Obrazek
Majos

Juventino
Juventino
Rejestracja: 16 kwietnia 2008
Posty: 1175
Rejestracja: 16 kwietnia 2008

Nieprzeczytany post 20 kwietnia 2008, 16:14

No właśnie, ale nie to jest najgorsze. Przed tym transferem przecież każdy wiedział, że Andreade jest kontuzjogenny, mimo to zarząd go sprowadził za sporą kasę a zagrał parę meczy(głównie sparingi) i nadal poszukujemy dobrego środkowego obrońcę.


ODPOWIEDZ