WISŁA - JUVE...:]

Spotkania kibiców, zloty, wyjazdy na mecze i najnowsze informacje z kibicowskiego świata.
ODPOWIEDZ
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 23:09

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
BIGGI pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:Również robiłbym wszystko, żeby pojechać na ten mecz. Tylko odległość i koszty. A tak to napewno ! Oczywiście bez najmniejszego dylematu zasiadłbym z kibicami JUVE :twisted:
No to jedziemy !!!! Jak Wisła trafi na Juve to nie podarowałbym sobie jakbym nie pojechał (mimo ze to baaardzodaleko) !!!! Az mnie ciarki przechodzą na samą myśl...cała Polska 'WISEŁKA WISEŁKA" a my z kibicami włoskimi JUVE JUVE.......
Wow dobzre Biggi :wink: Ty masz samochód.... :D A koszty...gdybym mial wywozić gnuj spod smoka(nie mnie :D ) na Wawelu niebyło by problemu :wink: Módlmy się za Wisłę i szczęśliwe losownie! :wink:
Czy samochodem to nie wiem, zależy od terminarza bo do mnie to on nie nalezy (nie mówie juz o tetce której za Chiny by mi nie pożyczył na taką podróż :D ale opelek tez nie jest zły :D ), jakoś na pewno dotrzemy... :D


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 23:24

BIGGI pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:
BIGGI pisze:
No to jedziemy !!!! Jak Wisła trafi na Juve to nie podarowałbym sobie jakbym nie pojechał (mimo ze to baaardzodaleko) !!!! Az mnie ciarki przechodzą na samą myśl...cała Polska 'WISEŁKA WISEŁKA" a my z kibicami włoskimi JUVE JUVE.......
Wow dobzre Biggi :wink: Ty masz samochód.... :D A koszty...gdybym mial wywozić gnuj spod smoka(nie mnie :D ) na Wawelu niebyło by problemu :wink: Módlmy się za Wisłę i szczęśliwe losownie! :wink:
Czy samochodem to nie wiem, zależy od terminarza bo do mnie to on nie nalezy (nie mówie juz o tetce której za Chiny by mi nie pożyczył na taką podróż :D ale opelek tez nie jest zły :D ), jakoś na pewno dotrzemy... :D


Spoko, z tym samochodem to był żart :wink: Dla kibiców JUVE niema przeszkód 8)
A tak na marginesie to niech wraca nookie i robimy lubelskiego zlota! :wink: Bo lubelska grupka kibiców JUVE jest juz jakaś :!: :wink: Ti_Amo_Jventus_Dragon , Biggi, nookie, RadeKas :wink:


Obrazek
BIGGI

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 grudnia 2002
Posty: 2028
Rejestracja: 01 grudnia 2002

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 23:26

hehe to dobrze, bo znając moją orientacje w terenie to siedzielibyście tylko z mapą i mi mówili jak jechać :D


RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 lipca 2003, 23:28

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: A tak na marginesie to niech wraca nookie i robimy lubelskiego zlota! :wink: Bo lubelska grupka kibiców JUVE jest juz jakaś :!: :wink: Ti_Amo_Jventus_Dragon , Biggi, nookie, RadeKas :wink: [/i][/b]
I jeszcze Allach.


srali muszki będzie wiosna
Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8864
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 13:03

RadeKas pisze:
Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze: A tak na marginesie to niech wraca nookie i robimy lubelskiego zlota! :wink: Bo lubelska grupka kibiców JUVE jest juz jakaś :!: :wink: Ti_Amo_Jventus_Dragon , Biggi, nookie, RadeKas :wink: [/i][/b]
I jeszcze Allach.
Dokładnie, wiedziałem tylko zapomniałem nicku :?


Obrazek
BIANCONERI

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 października 2002
Posty: 967
Rejestracja: 08 października 2002

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 15:07

Jeżeli jakims cudem Juventus trafi na Wisłe to nie zmarnuje szansy żeby zobaczyc ten mecz!Nie będe miał żadnego dylematu,będe za Juve!!


"Bestia najgorsza zna troche litości lecz ja jej nie znam,więc nie jestem bestią"
Obrazek
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 15:12

też chętnie pojade bo nie mam daleko na stadion śląski bo tam wisła rozgrywa swoje mecze w lidze mistrzów


JESTEM OSZUSTEM
daras

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 31 maja 2003
Posty: 53
Rejestracja: 31 maja 2003

Nieprzeczytany post 30 lipca 2003, 15:21

wiele bym dał, zeby byc na jakimkolwiek meczu JUVE, myśle ze najlepsza atmoswera byłaby na Stadio delle Alpi


Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1227
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 sierpnia 2003, 19:10

sTARY JA CI POWIEM KROTKO : 120:0 JUVE DO PRZODU!!!!!!!!!!!!!!


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 17 sierpnia 2003, 15:12

Heh...to by było coś :D Na stadion mam jakieś dwa rzuty kamieniem więc teraz tylko pokonać Anderlecht, szczęśliwe losowanie i jadę :!: Oczywiście jako Juventini :twisted: Jak będzie już tak daleko to pewno możnaby jakoś skołować przez Polskę bilety dla fanów Juve ja myślę. A na pewno spróbowałbym to załatwić, bo siedzieć incognito na stadionie się nie da... :D
No i trza by się wcześniej umówić..ale to już szczegóły :D
I jeszcze jedno- Wicior, kurna, rozwijasz się językowo, że "proszę siadać" :D :D


ODPOWIEDZ