Streetball

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
Machlik

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 lipca 2003
Posty: 117
Rejestracja: 01 lipca 2003

Nieprzeczytany post 10 grudnia 2003, 19:24

Lubicie sobie czasem pograć? Albo pooglądać ballerów z AND1, Notica, czy Nike Freestyle?? Ja osobiście uwielbiam grać w kosza, jak i patrzeć na zagrania wyżej wymienionych, co oni potrafia zroobić z piłką :shock: chcialbym kiedyś chociaż kilka takich zagrań opanować, trening czyni mistrza :D

Pozdrawiam fanów Juve (oczywiście na pierwszym miejscu :-D ) i kosza


a_JaH_fu

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 48
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 22:37

Dokladnie. Zachecam nie wtajemniczonych na popularna kazze, aby wpisac 'AND1 Mixtape'. W Kazzie jest bodaj 6 czesci tego ostrego shitu do sciagniecia. To jest nie do pojecia co ci kolesie potrafia zrobic z pilka. No i oczywiscie przy konkretnej muzie w tle. Jezeli lubisz koszykowke i rap, a wczesniej sie z tym nie spotkales.. po prostu sciagaj. PzDr.


Ave Juve ;)
Juverulez!

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 sierpnia 2003
Posty: 606
Rejestracja: 08 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 11 grudnia 2003, 22:45



Obrazek
Wicior

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 15 sierpnia 2003
Posty: 1226
Rejestracja: 15 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 12 grudnia 2003, 18:31

Osobiście także zachęcam!!!

Zobaczycie i sie nie oderwicie!!


Tarnos15

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 września 2003
Posty: 342
Rejestracja: 29 września 2003

Nieprzeczytany post 19 grudnia 2003, 22:49

Hmmm..... Ja sie na koszykówce wychowałem. Lubie grać w kosza bardziej niż w noge. Pamietam jak byłem mały i kupiłem sobie pierwsza piłke :cry: :cry: :cry: Wzruszające. Cieszyłem się jak do tablicy dozucilem. Mam takiego sasiada. Jak bylismy mali to zawsze z nim gralem . Jest ode mnie 3 lata starszy i nigdy znim nie mogłem wygrać. Kiedyś pokłuciliśmy się nie odzywaliśmy sie do siebie 3 lata. Znowu zaczelismy grac, ale nadal nie moge z nim wygrac. Ale teraz mecze sa bardziej zaciete. :):):) Dobra koniec tych wspomien...... StreetBall to jest dopiero zycie, a Ci z AND 1 to juz nie wspomne. Fajny jest ten tric jak on staje na jednym reku druga reka caly czas kozluje i tak sie przekreca nad kolsiem.


iwan_91

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 czerwca 2007
Posty: 113
Rejestracja: 28 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 06 lipca 2007, 09:17

ja lubie grac ogolnie w kosza, czasami patrze na youtube na koszykarskie popisy ale najbardziej lubiałem patrzec na streetball extreme:bitwa o europe na extreme channel


Serhinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 stycznia 2007
Posty: 68
Rejestracja: 10 stycznia 2007

Nieprzeczytany post 23 stycznia 2008, 22:38

Owceusz pisze:czasami patrze na youtube na koszykarskie popisy ale najbardziej lubiałem patrzec na streetball extreme:bitwa o europe na extreme channel
Jak lubisz oglądać takie filmiki na youtube to ci pokarze co moj ziom z Osiedla potrafi robić....

Popatrz, i napisz co o tym myślisz bo na moje oko to nawet te sztuczki mu wychodza - ja na koszu się malo znam ale dla oka to przyjemny widok






ODPOWIEDZ