Najlepszy sport (oprócz Piłki nożnej :D)

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
Zablokowany
Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2007, 12:44

Zdecydowanie zaraz po piłce nożnej lubię siatkówkę. Już od paru ładnych lat, kiedy tylko mogę, staram się gdzieś ze znajomymi pograć. A z innych sportów? Tenis stołowy, choć nie mam zbyt częstych okazji do gry, a także bilard, w którego uczę się tak na dobrą sprawę grać dopiero :)


drozdi

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 06 marca 2007
Posty: 1412
Rejestracja: 06 marca 2007

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2007, 12:47

stahoo pisze:Sorry, ale czy granie w gry komputerowe można zaliczyc do sportu? :shock: Dla mnie nie...
juz nie pierwszy raz sie z Toba zgadzam ;)

nie da sie mieszkac w Tychach i nie lubic jednoczesnie hokeja... zaraz po piłce nożnej (co jest wiadome ze uwielbiam grac i ogladac mecze ;p) to wybieram hokej... a wiecie co jest w tym najlepsze?? ze mamy hokej i boks w cenie jednego biletu :smile: niestety polscy sedziowie nie pozwalaja na walki na tafli :angry:

z gier komputerowych wybieram wszystko co zwiazane z piłka :)

FIFA2008,PES6(niestety tak jak komus z wyzej wypowiadajacych sie pes8 kiepsko mi chozi...),FOOTBALL MANAGER 2008 oraz FIFA MANAGER 2008 :wink:

do tego jeszcze CS1.6 i CSS ale jakby nie było nie uwazam ze gry komputerowe to sport...


Obrazek
Buczus_JuveFan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 lutego 2007
Posty: 391
Rejestracja: 09 lutego 2007

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2007, 13:00

No to chłopaki was zdziwie, bo poza piłką nożna, czy to na trawie, hali, czy piasku (Pro Beach Soccer 8) ) bardzo lubie oglądać JUDO.
Gwoli ścisłości JUDO to japońska sztuka walki, jej domeną jest "Ustąp, a zwyciężysz siłe przeciwnika wykorzystaj przeciwko jemu samemu".

Mam do tego sportu sentyment, może dlatego, iż długo go trenowałem (od 6 roku przez ponad 7 lat). Czasami dalej lubię z bratem powalczyć na sali w kimonach :-D , ew. ze starszym :lol: . Tyle, że z braciszkiem to mam nie klawo (kilkokrotny Mistrz Polski Juniorów, wice Seniorów, a ost. był na OM (Olimpiada Młodzieży) pierwszy jak mnie pamięc nie myli :) .
Starszy jak to starszy, ruchu może i nie stracił, ale go trochę pokaleczył no cóż starość nie radość :whistle: .

Sam zaś byłem 5-ty u kresu na MP młodzików....
Nie wiem czy wiece, ale "niejaki bylejaki" :D PEJA uprawiał ten sport był nawet mistrzem Polski młodzików, wystąpił też na owych MP w Pile gdy byłem 5-ty :dance: , polewka jak rzucał typka - "pokazowo" :smile: . Tzn. miał taki mały występ - pośpiewał coś tam porapował ;)

PS. Lubię także żuzel... ATLAS WROCŁAW !!! :lol:
Tomasz nie znam się wiec wybacz, :pray: lubię tylko ogladać :) .
Ostatnio zmieniony 28 grudnia 2007, 14:05 przez Buczus_JuveFan, łącznie zmieniany 4 razy.


Tomash_WMG

Juventino
Juventino
Rejestracja: 28 grudnia 2007
Posty: 12
Rejestracja: 28 grudnia 2007

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2007, 13:56

Buczus_JuveFan pisze:
PS. Lubię także żuzel... ATLAS WROCŁAW !!! :lol:
To widzę ,że niezły z Ciebie "piknik"

Tylko Sparta Wrocław

sorry za OT


Piccinini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2007
Posty: 26
Rejestracja: 20 października 2007

Nieprzeczytany post 28 grudnia 2007, 13:56

Nie wiem po co wspominacie o grach komputerowych, bo nie zaliczyłabym tego do sportu ale oki, już się nie czepiam :wink:
Po nożnej (którą tylko czasami profanuję swoim wykonaniem, bo głównie skupiam się na oglądaniu :wink:) lubię siatkówkę, w którą gram (kiedyś w zespole za czasów LO - stąd też mój nick) kiedy tylko czas pozwoli, oraz tenis ziemny (którego chyba jeszcze nikt nie wspomniał, a szkoda, bo to piękny sport jest).
stahoo pisze:> TURYSTYKĘ GÓRSKĄ (uwielbiam, co ja mówię- kocham góry! Narazie troche łaziłem po naszych Taterkach. W najbliższe wakacje letnie wybieram sie do Zakopanego z ambitnymi planami- Orla Perć (przedewszystkim :smile: ), Dolina 5 stawów przez Morskie Oko i może Rysy...)
Aha! I wędrówki górskie - w tym roku zdobyłam Giewont :dance: ale podobnie jak kolega chcę wejść na Orlą Perć, no i obowiązkowo Świnicę (podobno zginęło już tam kilku śmiałków ale co tam, najwyżej będę następna :wink: - ale i tak muszę odbyć ten spacer w chmurach :smile: ).


FORZA ITALIA! FORZA JUVE! FORZA ALEX!
Zablokowany