Totti kończy reprezentacyjną karierę

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 09:28

Lysy1986 pisze:Na WC 2002(czerwona kartka z Korea) nie wytrzymywał psychicznie bez sensu osłabiając drużynę.
Wtedy to bardziej sędzia nie wytrzymał presji koreańskich kibiców...
Lysy1986 pisze:w sumie strzelil tylko 9 bramek w reprezentacyjnej karierze(a taki Del Piero tez przecież nigdy rewelacyjnie w reprezentacji nie grający ma tych bramek grubo ponad 20)
Totti w reprezentacji zawsze grał jako pomocnik a Alex zazwyczaj grał w ataku więc mieli inne zadania na boisku...
Lysy1986 pisze:WC2006 grał tak słabo, że w meczu z Australia Lippi wystawił w pierwszym składzie będącego w beznadziejnej formie(jak zwykle na wielkich turniejach) Del Piero.
Wiesz jak na kolesia grającego z metalowymi płytkami w kostce radził sobie całkiem nieźle... Załapał się nawet do All-Star Team turnieju...


Wg mnie reprezentacja Azzurich wiele właśnie straciła... Na razie nie widać godnego następcy...


rad3k88

Juventino
Juventino
Rejestracja: 21 lipca 2004
Posty: 154
Rejestracja: 21 lipca 2004

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 15:10

TURINIO pisze:nie błyszczał też w kluczowych momentach i absolutnie nie był liderem tej reprezentacji
w samym finale błysnął 2 razy, niestety alex nie umial tego wykorzystać, wczesniej genialnie podał do Pessotto po czym padła bramka. Był wyróżniającą się postacią rep Italii. Pamiętam to i nie wmówisz mi że tak nie było :prochno: . Nigdy nei zaprzeczyłem że obrona grala bardzo dobrze, mimo że z Rumunami dali się zrobić jak dzieci a z holandią tylko nieporadność ich napastników zadecydowała o awansie Włochów.
Nie ciągnij tego tematu bo to nie ma sensu.

arrivederci...
Ostatnio zmieniony 23 lipca 2007, 15:35 przez rad3k88, łącznie zmieniany 1 raz.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 15:26

Był wyróżniającym się graczem,ale nie liderem i człowiekiem od którego zależały wyniki reprezentacji na tym turnieju..
Tego mi również nie wmówisz :prochno:


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
juvepavel11

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 lipca 2007
Posty: 108
Rejestracja: 22 lipca 2007

Nieprzeczytany post 23 lipca 2007, 16:46

Totti zakończył kariere w Reprezentacji Włoch a Del Piero nie który jest 2 lata starszy od Tottiego !! :-D Ciekawe ile pogra jeszcze w romie ??


FORZA GRANDE JUVE
_JuVeNtUsEk_

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 03 czerwca 2007
Posty: 23
Rejestracja: 03 czerwca 2007

Nieprzeczytany post 28 lipca 2007, 16:01

Rozumiem Tottiego Kończy Grę w Reprezentacji i Chce się skoncentrować tylko na grze w Romie.Jego decyzja troszkę żal :płaczę: ale trudno ktoś odchodzi ktoś przychodzi Taka piłka.:)


Forza Juve !! Grande Juve!!! Juventus 4ever!!!!
Obrazek
Obrazek
< >>>>Jobek<<<< >
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 01 sierpnia 2007, 21:27

Obrońca Milanu Alessandro Nesta poinformował o zakończeniu kariery w reprezentacji Włoch.
- Nie będę już więcej grał w reprezentacji narodowej. Moja przygoda ze "Squadra Azzurra" się zakończyła - powiedział 31-letni zawodnik podczas dzisiejszej konferencji prasowej.
Nesta ma na koncie 78 występów w drużynie narodowej. Brał udział w trzech turniejach o mistrzostwo świata. Triumfował na ostatnim mundialu w Niemczech.


Zródło:http://www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=73556
Kolejna zatem po Franscesco Totti gwiazda i symbol 'Azzurich' rezygnuje z gry w kadrze...Nesta to wielki obrońca,bez wątpienia jeden z najlepszych stoperów świata i uważam,że jego brak w kadrze będzie bardzo odczuwalny..
Fabio Cannavaro oraz potencjalny następca Nesty Marco Materazzi mają już po 34lata i bez wątpienia szczyt formy dawno za sobą..Natomiast największa nadzieja Calcio na pozycje stopera-Andrea Barzagli jakby zatrzymał się w piłkarskim rozwoju...
Szczerze powiedziawszy nie rozumiem decyzji Nesty i ciekawi mnie czym się kierował rezygnując z kadry...


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 13:22

TURINIO pisze:Obrońca Milanu Alessandro Nesta poinformował o zakończeniu kariery w reprezentacji Włoch.
- Nie będę już więcej grał w reprezentacji narodowej. Moja przygoda ze "Squadra Azzurra" się zakończyła - powiedział 31-letni zawodnik podczas dzisiejszej konferencji prasowej.
Nesta ma na koncie 78 występów w drużynie narodowej. Brał udział w trzech turniejach o mistrzostwo świata. Triumfował na ostatnim mundialu w Niemczech.


Zródło:http://www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=73556
Kolejna zatem po Franscesco Totti gwiazda i symbol 'Azzurich' rezygnuje z gry w kadrze...Nesta to wielki obrońca,bez wątpienia jeden z najlepszych stoperów świata i uważam,że jego brak w kadrze będzie bardzo odczuwalny..
Fabio Cannavaro oraz potencjalny następca Nesty Marco Materazzi mają już po 34lata i bez wątpienia szczyt formy dawno za sobą..Natomiast największa nadzieja Calcio na pozycje stopera-Andrea Barzagli jakby zatrzymał się w piłkarskim rozwoju...
Szczerze powiedziawszy nie rozumiem decyzji Nesty i ciekawi mnie czym się kierował rezygnując z kadry...
Nesta przebąkiwał o tym juz w maju. Cóż, szkoda. To chyba jeden z najlepszych włoskich stoperów w historii. Kiedyś to musiało nastąpić... Z tym że według mnie jednak trochę za wcześnie. Czym się kierował? Stwierdził, że jeśli chce pograć jeszcze przez kilka lat na dobrym poziomie, to musi zrezygnować z kadry i skoncentrować się jedynie na występach w Milanie. Doszedł do wniosku, że klub i kadra to za dużo. No a przecież z klubu nie zrezygnuje...

Squadra się sypie: Lippi, Totti, Nesta...


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
zoff

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2006
Posty: 3523
Rejestracja: 12 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 14:25

Niestety, kolejne pokolnie piłkarzy się kończy. Zawsze tak jest. Reprezentacja Francji tez przeżywała taki okres po EURO 2000. Teraz zadaniem Donadoniego będzie odnalezienie graczy, którzy z powodzeniem zastąpią takich graczy jak Totti czy Nesta. Przed Italią cieżkie jesienne mecze Eleminacji do Mistrzostw Europy z Ukrainą i Francją. Oby Dona znalzł do tego momentu odpowiednich graczy...


Obrazek
TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 14:29

Oby Dona znalzł do tego momentu odpowiednich graczy...
Oby...Tylko,że takowych graczy nie widać :/ Widzisz kogoś kto z powodzeniem mógłby zastąpić Nesty czy Tottiego..Ja nie bardzo :/


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
marcinek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 sierpnia 2003
Posty: 1195
Rejestracja: 04 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 15:16

Nesta, Totti duze straty, szkoda... wloska reprezentacja spelnila juz moje marzenie i jestem spelniony ;) teraz czekam na triumf juve w cl


Stefano Tacconi o pseudokibicach: "Szkoda, że czyjeś starania, by zrobić coś dla sportu są niszczone przez bandę idiotów..."
Bart_DB

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 322
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 02 sierpnia 2007, 18:05

Jak ktoś pisał wcześniej, powoli szykować do odejścia, będą się Cannavaro i Matrix. Więc na środku będzie ze składu mistrzowskiego, tylko Barzagli. Kto do pary? Zobaczymy co Criscito zagra w tym sezonie. Jeśli będzie partnerem na środku dla Andrade, to kto wie, może kolejny obrońca Juve założy trykot Squadra Azzura.


ti porterò all'inferno con me.
ODPOWIEDZ