Paweł Brożek

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
white_wolv

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 maja 2003
Posty: 2965
Rejestracja: 14 maja 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 23:56

paku pisze:Widziałes chociaż jeden mecz w wykonaniu Wisły w którym zagrał Brożek?
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków 1 października, 18:30 (11.198)
Marcin Burkhardt 75 - Paweł Brożek 48
W tym samym meczu Brozek marnuje 4 stuprocentowe okazje i tym samym Wisla remisuje tylko z Legia ktore w tamtym okresie grala naprawde slabo.
paku pisze:SC Feyenoord 3-1 Wisła Kraków [Polska] 13 grudnia, 20:45 (25.000)
Nick Hofs 16, Jonathan de Guzmán 41, Ángelos Charistéas 67 - Paweł Brożek 23
+ 2 zmarnowane setki i Wisla zegna sie z p.UEFA

Tak jak mowie - lepiej zeby zostal w Wisle bo jest tam potrzebny a poza tym tam ma szanse sie rozwijac. Jesli wyjedzie juz teraz i nie daj Boze zawiedzie w kilku spotkaniach to wroze mu kariere "ławkowicza"(a`la Kosowski).


-Lucas-

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lipca 2003
Posty: 2751
Rejestracja: 26 lipca 2003

Nieprzeczytany post 29 grudnia 2006, 23:58

Mr Cezary pisze:A kto mi powie co dzisiaj robi Sławomir Wojciechowski? Albo Igor Sypniewski? Hę? Oto właśnie ci, co wyjechali za młodu za granicę ;]
Pierwszego wymienionego Pana pamiętam kiedy trafił do Bayernu Monachium gdzie oczywiscie grzał ławe a co teraz robi to nie mam zielonego pojecia :wink: natomiast Sypniewskiego kojarze z wystepów w lidze szweckiej wczesniej grał w Wisle Kraków. Nie dawno został chyba złapany za prowadzenie pojazdu po pijaku :D

Zdałem zdałem? :D

EdiT:
8)
Ostatnio zmieniony 30 grudnia 2006, 08:29 przez -Lucas-, łącznie zmieniany 1 raz.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 00:49

-Lucas- pisze:
Mr Cezary pisze:A kto mi powie co dzisiaj robi Sławomir Wojciechowski? Albo Igor Sypniewski? Hę? Oto właśnie ci, co wyjechali za młodu za granicę ;]
Pierwszego wymienionego Pana pamiętam kiedy trafił do Bayernu Monachium gdzie oczywiscie grzał ławe a co teraz robi to nie mam zielonego pojecia :wink: natomiast Sypniewskiego kojarze z wystepów w lidze szweckiej wczesniej grał w Wisle Kraków. Nie dawno został chyba złapany za prowadzenie pojazdu po pijaku :D

Zdałem zdałem? :D
Powiedzmy, że na 5 z małym minusem :P Wojciechowskiego zaliczyłeś (heh, jak to brzmi :prochno: ) w 100 %, natomiast Sypniewski zanim przyszedł do Wisły Kraków grał m.in. w Panathinaikosie, gdzie, jak nietrudno się domyślić, nie miał miejsca w podstawowym składzie :wink:


Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 00:57

paku pisze:
Apollo_83 pisze:Paweł Brożek dla mnie jest przeciętnym piłkarzem.Piłkarsko Paweł zatrzymał się w miejscu. Kiedyś zapowiadał się na gwiazdę tak samo jak Kuzera, Gołoś, Ślusarski itp. Brożek ma już 24 lata i naprawdę powinien jak najszybciej uciekać z Polski. Poziom ligi jest słaby, baza treningowa pozostawia wiele do życzenia. Przejście do zagranicznego klubu sądzę, że nadałoby mu świeżości.
Nie wiem czemu wszystkich młodych, dobrze zapowiadających się piłkarzy, media wysyłają od razu na zachód. Po co? Po to żeby tam lepiej zarobić i grzać ławę? Lepiej niech Brożek, tak jak zresztą powiedział, ustabilizuje formę i stanie się najpierw gwiazdą polskiej ligi, i dopiero wtedy myśli o wyjeździe.
ja osobiście jestem za tym, żeby młodzi piłkarze opuszczali nas kraj w celu rozwijania swoich umiejętności. Podejście, że jak wyjadę to będę grzał ławę to lepiej niech nie zabierają się za piłkę tylko wybiorą inną profesję.
To jak wy chcecie zbudować silną Polską Lige z drużyną która zagra w LM skoro wszyscy maja wyjezdzac ? Gdyby Nie Legia Boruc niegrałby teraz w Celticu, podobnie z Żurawskim. Ja jestem za tym zeby zostali w miare możliwości a nie wyjezdzali zaraz po tym jak pseudo agenci namieszają w głowie.
A tak chcę budować, ze najpierw zmieniłbym bazę treningową. Co do Boruca to zauważ, że bramkarzy to mamy bardzo dobrych. Szkolenie bramkarskie stoi u nas na wysokim poziomie. A "miara możliwości" to ile 23,24, a może 28 lat. Żurawski sam przyznaje, że za długo grał w naszej lidze, mógł wcześniej opuścić nasz kraj. A co do agentów to się zgadzam obiecują złote góry a tak naprawdę sami chcą się nachapać.


diogenes87

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 sierpnia 2005
Posty: 16
Rejestracja: 07 sierpnia 2005

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 00:59

Brożek do Serie A nadaje się jak Polonez do Formuły 1. Jego umiejętności pozwalają mu raczej na grę w słabszych ligach jak portugalska, może Szkocka i średniaki we Francji. We Włoszech to on może pozwiedzać stadiony Serie A. Poza tym Brożek to "wieczna nadzieja", a z takich to mało kiedy co wyjdzie.


Mr Cezary

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 21 grudnia 2004
Posty: 1156
Rejestracja: 21 grudnia 2004

Nieprzeczytany post 30 grudnia 2006, 01:07

Apollo_83 pisze:A "miara możliwości" to ile 23,24, a może 28 lat. Żurawski sam przyznaje, że za długo grał w naszej lidze, mógł wcześniej opuścić nasz kraj.
Żurawski wyjechał za granicę mając 28 lat. O 2 lata za późno. Wg mnie powinien to uczynić zaraz po nieudanej próbie wejścia do LM w 2003 roku. Wówczas nie zmarnował by tych 2 lat, przez które mógł sobie wyrobić dużo szybciej dobrą markę w Europie. Trzeba jednak zaznaczyć, że Żuraw w wieku 26 lat, był prawdziwą gwiazdą naszej ligi, i piłkarzem jak najbardziej ukształtowanym, więc taki wyjazd był by normalną koleją rzeczy, następująca w odpowiednim czasie.


TURINIO

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 czerwca 2005
Posty: 355
Rejestracja: 07 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 31 grudnia 2006, 09:40

Ciekawi mnie co będzie z Pawłem Brożkiem :think:
Przede wszystkim trzeba jasno stwierdzić fakt że wciąż jest a przynajmniej wg mnie powinien być nadzieją polskiej piłki bowiem twierdze,że świecą szukać bardziej zdolnego polskiego młodego napastnika..Paweł ma dopiero albo już 23lata i na pewno nie rozwinął się tak jak wszyscy myśleli..Moim zdaniem Brożek przestał się rozwijać i tego faktu nie zmienia nawet jego niezła dyspozycja strzelecka w jesiennej rundzie...Co powinien w takim razie zrobić skoro w Wisełce przestał się rozwijać a nie zdążył się w niej,przynajmniej moim zdaniem,wybić na gwiazdę nawet naszej słabej ligi...Myślę że najlepszym rozwiązaniem dla Brożka byłoby zostanie w Wiśle jeszcze na runde wiosenną-mam nadzieję,że utrzyma forme strzelecką i przede wszystkim nowy trener Białej Gwiazdy Adam Nawałka dotrze do jego psychiki i Paweł przestanie marnować masowo sytuacje strzeleckie...
Jeśli utrzyma formę z jesieni do konca sezonu to na pewno będzie miał szanse wyjechać zagranicę i tam również otrzyma szanse udowodnienia,że jest piłkarzem pełną gębą 8)
Swoją drogą utkwiło mi w pamięci jak niegdyś w Gazecie Wyborczej Werner Liczka wypowiadał się o Brożku...Stwierdził ze Paweł jest szybszy i lepszy technicznie od Milana Barosa tylko co z tego.. :prochno: i jak to dalej określił-ale to Baros jest na boisku kawałem skur**** :)
Myślę,że jest troszke prawdy w tym co mówił Czech..Brożkowi moim zdaniem brakuje troche jaj :whistle: Zobaczymy jednak jak potoczą się jego losy :) Życzę mu jak najlepiej...


"...Znam swoją wartość i na boisku jestem bufonem. Dlatego nie pójdę do Juventusu, po co im dwóch bufonów?..." - jedna z wielu złotych myśli 'The Holy Goalie ' :)
MrWlodek

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 28 lipca 2006
Posty: 675
Rejestracja: 28 lipca 2006

Nieprzeczytany post 02 stycznia 2007, 15:01

"FAKT" pisze że Paweł Brożek został sprzedany do AS Nancy ponoć za 2 mln Euro.

http://sport.onet.pl/0,1248675,1457724,wiadomosc.html

Ale na stronie Wisły piszą ze jeszcze do niczego nie doszło i że nadal prowadzą rozmowy.

http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=1498

Sam już nie wiem ale sądząc po tym co przeważnie piszą w Fakcie, to Brożek jest nadal w Krakowie. Zobaczymy jak długo...


Obrazek
Musialini

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 lipca 2007
Posty: 12
Rejestracja: 11 lipca 2007

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 15:59

Osobiscie wierze w Pawła Brożka ze w tym sezonie sie odblokuje.. To naprawde dobry zawodnik tylko w po przednim sezonie ciazyla na nim presja ze ma zastapic Tomasz Frankowskiego. Nie stety w tamtym sezonie sie nie udalo.. W tym sezonie bedzie jednak inaczej! :twisted:


Obrazek
pałer_rendżer

Juventino
Juventino
Rejestracja: 04 sierpnia 2006
Posty: 45
Rejestracja: 04 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 26 lipca 2007, 16:55

Mnie Brozek swoimi umiejetnosciami nigdy nie przekonywal. Talent i potencjał to on ma, tylko czy na pewno w pelni to wykorzystal? Watpliwe. W sumie to on ma juz (albo dopiero) 24 lata, a niektorzy pilkarze w tym wieku sa juz podstawowymi graczami dobrych klubow. On chyba jednak troche popadl w przecietnosc polskiej ligi. Zgadzam sie z white_wolv'em, ze chlopak potrafi marnowac wiele sytuacji, w rundzie wiosennej nie mogl sie pochwalic wyjatkowymi osiagnieciami strzeleckimi.


-+|[}{]4nt3r|+-

Milanista
Milanista
Rejestracja: 12 lipca 2007
Posty: 26
Rejestracja: 12 lipca 2007

Nieprzeczytany post 27 lipca 2007, 00:54

Ja Pawła Brożka odkryłem w Football Manager 05. I rok później okazało się to naprawdę wielki talent


Obrazek
ODPOWIEDZ