JUVE-BARCA!!!

Przedmeczowe przewidywania, gorące pomeczowe dyskusje, wasze oceny gry Juve i poszczególnych zawodników.
Zablokowany
RadeKas

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 lipca 2003
Posty: 1200
Rejestracja: 12 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 00:33

lysy33 pisze:Ludize przegapiłem mecz :( Jaki wynik i kto strzelił bramki?
2-2. Najpierw 2 razy Saviola. A potem w ciągu jednej minuty dwa gole dla Juve. Di Vaio i Miccoli.


srali muszki będzie wiosna
booyak

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 08 czerwca 2003
Posty: 1109
Rejestracja: 08 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 00:36

Wielkie dzięki :) Qrcze nie wybacze sobnie tego że przegapiłem :?


paweł (neo)

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 maja 2003
Posty: 167
Rejestracja: 29 maja 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 00:46

RadeKas pisze:
KwiAtek pisze:koncowka byla juz nasza :wink: dobrze ze wszedl Camoranesi, wywolal u nas spore ozywienie
No właśnie, a niektórym sie tak Camor nie podoba. I co teraz powiecie. He?? :D :D
powiem ze i tak wole zambrotte...
ale ronaldinho to za duzo kombinował.... wez jak on grał....mysle ze barca prepłaciła....


Dragon

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2003
Posty: 8861
Rejestracja: 23 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 11:04

No koleny raz JUVE mile mnie zaskoczył :wink: Wierzyłem cały czas, że jeszcze coś strzelą ale w penym momencie była 84 min. pomyslałem juz po ptakach :( A jednak :!: Coś niesamowitego! Kolejny raz JUVE pokazał, że gra do ostaniej sekundy! To kocham! 2-1 wszyscy na czcie isę cieszą jeszcze nieskończyli się cieszyć a tu 2-2 szok :D <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>*** Brawo dla M.Di Vaio, który świeci formą i dla nowej gwiazdy Miccoliego. Nieweim jak wypadli inny bo nieoglądałem :? Tylko tak miej więcej...
A w karnych pomeczowych przegraliśmy 6-5...i tak to sie chyba nieliczy, ja uzanję , że zremisowaliśmy.


Obrazek
Yuwe

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 18 marca 2003
Posty: 221
Rejestracja: 18 marca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 11:40

Mecz byl bardzo dobry w wykonaniu JUVE przez pelne 90 minut z wyjatkiem drobnych bledow w obronie i kilku nie celnych podan . Szczegolnie spodobal mi sie Appiah (ehhh mogl se strzelic brameczke w debiucie). A ten karny to smiechu warty (Legrotaglie czysciutko Savioli wyciagnal pilke ) . Dobra ale mniejsza z tym . Po bramce na 1-2 dostalem wielkiej nadzieji ze wpadnie moze jeszcze druga ,ale nie sadzilem ze tak szybko. Jednym slowem mecz byl dobry . Jeszcze na szgegolne wyroznienie zasluguja Camo i Miccoli (o Davidsie to juz nie wspomne).
Jeszcze jedno . Slyszeliscie jak komentowal ten typek na Polsacie Sport ? Gosc mylil wszyskich praktycznie. Di Vaio mial okazje na bramke a ten mowi ze to Trezeguet , a przeciez David zszedl z boiska 5 minut wczesniej .Tak samo z innymi ale nie bede juz zanudzal , kto widzial to wie.......


Obrazek
Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 14:03

Ti_Amo_Juventus_Dragon pisze:No koleny raz JUVE mile mnie zaskoczył :wink: Wierzyłem cały czas, że jeszcze coś strzelą ale w penym momencie była 84 min. pomyslałem juz po ptakach :( A jednak :!: Coś niesamowitego! Kolejny raz JUVE pokazał, że gra do ostaniej sekundy! To kocham! 2-1 wszyscy na czcie isę cieszą jeszcze nieskończyli się cieszyć a tu 2-2 szok :D <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>*** Brawo dla M.Di Vaio, który świeci formą i dla nowej gwiazdy Miccoliego. Nieweim jak wypadli inny bo nieoglądałem :? Tylko tak miej więcej...
A w karnych pomeczowych przegraliśmy 6-5...i tak to sie chyba nieliczy, ja uzanję , że zremisowaliśmy.
Również mam podobne zdanie 8) Dla mnie ważne jest również to że Juve nie zatraciło z zeszłego sezonu tej cechy jaką jest walka do końca meczu (bo we wcześniejszych czasem tego wyraźnie brakowało ;))
A karne? To już chyba tylko taki dodatek po meczu i się nie liczy (Juventus.com też podaje wynik 2:2 jako końcowy)


jaro10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 czerwca 2003
Posty: 196
Rejestracja: 19 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 15:07

Jeżeli ktoś nie oglądał meczu może z mojej strony [ www.alexpage.prv.pl ] ściągnąć 3 akcje Del piero z meczu. Zapraszam ! Mieszczą się one w newsie z meczu [ na glównej].


zawsze Del Piero
Olszan

Juventino
Juventino
Rejestracja: 09 lipca 2003
Posty: 942
Rejestracja: 09 lipca 2003

Nieprzeczytany post 28 lipca 2003, 21:41

Juventus po lepszej grze zremisuje z Barceloną 2-2


Zawsze Wierni ! ! !
Zablokowany