Tenis Stołowy

W tym pokoju możesz podyskutować z kibicami na temat innych dyscyplin sportowych.
ODPOWIEDZ
El Nino

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 stycznia 2005
Posty: 307
Rejestracja: 02 stycznia 2005

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 21:10

witam.. ja rowniez gram w ping-ponga ;p .. wiadomo jak każdy w grałem w szkole (gdzie podobnie jak niektorzy rowniez bylem najlepszy :D i wygrywalem wszelkie turnieje), przez pewien okres czasu chodziłem do klubu tenisa stołowego w Poznaniu (Budowlani) .. pojechałem na pare turnieji w ktorych po paru meczach przewaznie trafiałem na mistrzów tych turnieji :pp w klubie nauczylem sie techniki ale z powodu nauki nie moglem tam zbyt czesto chodzic i zrezygnowalem z tego.. :/ kariery pewno tak nie zrobilbym wiec "poswiecilem" :D sie nauce ;p do mojej "kariery" mozna zaliczyc również wiele wygranych turnieji na obozach ;p ..

Teraz gram rekreacyjnie u kogos w domu czy jak gdzies nadarzy sie okazja.. Gram rakietką Yasaki (nie pamietam symbolu) ale nie jest to zadna sklejana tylko kupiona juz z gumami razem wiec nie zadna wysoka połka..

Ping pong to bardzo dobry sport i mimo tego ze "stoi" sie kolo stolu to mozna sie niezle nameczyc.. jest to tez gra psychiczna.. trzeba sie porzadnie skupic..

Pozdrawiam


naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 03 września 2006, 22:47

Ja gram i to pochwale się że bardzo dobrze. Nie mam żadnych szkolnych osiągnieć bo zawze jak były jakieś konkursy to albo nie chciało mi się wystartować :wink: albo miałem coś innego do roboty. Gram zwykłą stigą nic wielkiego ale naprawde nieżle ciągnie. :-D


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 04 września 2006, 13:23

Ja rowniez bardzo lubie sobie pograc w tenisa stolowego :-D Juz od wielu lat. Uwazam, ze jest to naprawde fajny sport. W wakacje to praktycznie codziennie musze zaliczyc "szpil" z moim bratem w garazu. Niestety, zazwyczaj to on wygrywal :prochno: Co do osiagniec to sa one skromne, ale zawsze to cos:
- 2 miejsce na turnieju z kolka tenisa stolowego na ktory chodzilem w Zabrzu
- cwiercfinal w turnieju szkolnym w Gliwicach
pozdrawiam wszystkich maniakow ping-ponga :smile:


Skywalker

Juventino
Juventino
Rejestracja: 05 maja 2007
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 16:18

Ja gram w pingla od 4 lat gram na sprzecie deska Donic - Persson P.Play Senso V2, gumy to Andro Revolution C.O.R i Buttelrfly Silver FX.Gram w klubie Polonia Piast Łaziska Górne obecnie MISTRZ IV Ligi i awans do III wielki sukces bo klub dopiero dwa lata istnieje a już będzie grał w III lidze a zaczynał w V.


y0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 16:46

Tez Gram Około Dwoch Lat. Nasz Klub Tez Ma 2 lata, Aktualnie Jest W 4 Lidze Teraz Wchodzi do III (AKS Strzegom) Co Sezon Awans =D
Gram Gumami Bryce FX -Polecam :d i Donic Coppa , Deska To Sam Nie Wiem Jaka To Jest :Bo To Jakas Ponoc Chinska Ale Jest Na Niej Znaczek Tibhara Ale To Doklejony

a no i osiagniecia tez mam =D Moze Nie Takie Wielki Ale zawsze Cos

I miejsce w turnieju miejsko gminnym w Strzegomiu
II miejsce na turnieju w Swidnicy
III miesjce na turnieju w Swidnicy
III miejsce na turnieju w Wałbrzychu

No i Pare Pierwszych Miejsc Na Turneiju Szkolnym Chyba z 6 dyplomów mam Bo Pucharów Nie Dawali
Bieda w Szkole :d
Ostatnio zmieniony 06 maja 2007, 16:56 przez y0, łącznie zmieniany 1 raz.


Kuben

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 marca 2006
Posty: 916
Rejestracja: 19 marca 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 16:47

Ja również lubie sobie połupać trochę w PINGLA :smile:
Pykam nawet dobrą Stigą, którą udało mi się okazyjnie kupić za 50 zł ( w sklepie kosztowała wtedy 120 bodajże)... nowa, tylko bez opakowania (mniesjza o to czy kradziona :prochno: )
U mnie jest ten problem, że mam siłe w grabie, i często zdarza mi się przestrzelić stół :angry: :P
Pozder dla Fanów :)

EDIT:
y0 pisze:Siła Nic Do Pingla Nie Ma. Chodzi o Dokładne Uderzenie Czyli Trafienie Dobrze Pingla w Rakietke =D(...)
Chyba Rakietką w Pingla :wink:
A mój problem polega na Tym, że jak chce zagrać dość silną piłkę w dalszą cześć stołu Ona wylatuje... pewnie mój bład polega na złym ułożeniu paletki :think:
Dlatego, praktycznie nawet przy banalnie prostej i wysokiej piłce nie ścinam, bo wiem, że nie trafie w stół :P
Albo podkręce tuż za siatke, albo uderze gdzieś pod boczną krawędź stołu 8)
Ostatnio zmieniony 06 maja 2007, 17:14 przez Kuben, łącznie zmieniany 1 raz.


Fiat 126p - Prawie jak Bugatti
Pegasus - Prawie jak PlayStation
Barcelona, ManU, inter... - Prawie jak Juventus
y0

Juventino
Juventino
Rejestracja: 20 kwietnia 2007
Posty: 21
Rejestracja: 20 kwietnia 2007

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 17:05

[RA]MACIUS pisze:Ja również lubie sobie połupać trochę w PINGLA :smile:
Pykam nawet dobrą Stigą, którą udało mi się okazyjnie kupić za 50 zł ( w sklepie kosztowała wtedy 120 bodajże)... nowa, tylko bez opakowania (mniesjza o to czy kradziona :prochno: )
U mnie jest ten problem, że mam siłe w grabie, i często zdarza mi się przestrzelić stół :angry: :P
Pozder dla Fanów :)
Siła Nic Do Pingla Nie Ma. Chodzi o Dokładne Uderzenie Czyli Trafienie Dobrze Pingla w Rakietke =D Jak Trafiasz Dobrze To Mozesz byc Pudzianem i Wymiatac :P w Sumie Pudzian To Za Gruby Jest Do Pingla :P


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 17:49

y0 pisze: Siła Nic Do Pingla Nie Ma. Chodzi o Dokładne Uderzenie Czyli Trafienie Dobrze Pingla w Rakietke =D Jak Trafiasz Dobrze To Mozesz byc Pudzianem i Wymiatac :P w Sumie Pudzian To Za Gruby Jest Do Pingla :P
W tym sporcie najistotniejsza jest inteligencja i logika (poparta: dobrą motoryką i pracą nóg i oczywiście - determinacją).


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Kamil_on

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 838
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 06 maja 2007, 18:13

Ja rowniez kiedys gralem w tenisa stolowego ale bez jakichs spektakularnych sukcesow. Moj sprzet wyglada nastepujaco :

Deska - Donic Waldner

Okladziny : Andro DY-6 , Tibhar DANG .


ODPOWIEDZ