Mecz Belgia-Polska

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
matteo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 listopada 2003
Posty: 12
Rejestracja: 25 listopada 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2006, 21:41

Witam,

Czy mozna gdzieś w internecie obejrzeć albo posłuchać meczu? Jestem w Irlandii i nie mam gdzie obejrzeć :(

Dzięki, pozdrawiam


gregor_g4

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 października 2003
Posty: 1356
Rejestracja: 14 października 2003

Nieprzeczytany post 14 listopada 2006, 21:44



DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 13:37

Ale duzo wypowiedzi w tym temacie :shock:
Ja jestem naprawde bardzo, ale to bardzo zadowolony z wczorajszego spotkania w Brukseli ("Gramy u siebie ! Polacy gramy u siebie ! " :smile: ). Wygrana jak najbardziej zasluzona. Bylismy lepsi od Belgijczykow pod kazdym wzgledem :bravo: Wielkie brawa naleza sie doslownie wszystkim naszym zawodnikom. Zagralismy tak, jak w pojedynku z Portugalia. Bylismy poukladani, niesamowicie waleczni i co najwazniejsze skuteczni. Kurcze, nie wiem jak Wy, ale od meczu z Portugalia mamy chyba nowa/lepsza reprezentacje. Czyzby wkoncu cos w naszych zaskoczylo i czy jest to zasluga Leo :wink: Oby tak dalej.
A co do oskarzen Baka, o rzekomej propozycji kupienia meczu przez Belgijczykow, to ciezko jest jak narazie cokolwiek powiedziec :think: Trzeba poczekac, jak sie sprawa rozwinie.
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2006, 13:40 przez DamKam, łącznie zmieniany 1 raz.


mpolek

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 czerwca 2005
Posty: 1407
Rejestracja: 14 czerwca 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 13:39

Niestety miałem pecha bo nie mogłem patrze na mecz:/ W związku z tym bardzo proszę o bramkę Matusiaka i link do skrótu. Z góry dzienkuję:)


Obrazek
RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 13:53



Dionizos

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 30 marca 2003
Posty: 2230
Rejestracja: 30 marca 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 14:03

DamKam pisze:Bylismy lepsi od Belgijczykow pod kazdym wzgledem :bravo: .
Kim sa Belgijczykowie?


RuTeK

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 19 sierpnia 2003
Posty: 1217
Rejestracja: 19 sierpnia 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 14:05

Z rodziny Muminków.. Dalecy kuzyni Włóczykija !


krzywy

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 listopada 2004
Posty: 19
Rejestracja: 29 listopada 2004

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 15:22

nom nie zagraliśmy ładnie ale bardzo konsekwentnie. poza tym kibice ktorzy pojechali na meccz do Brukseli (az 15 tys. :bravo: ) byli naprawde 12 zawodnikiem ("gramy u siebie!" )


DamKam

Juventino
Juventino
Rejestracja: 10 listopada 2003
Posty: 1746
Rejestracja: 10 listopada 2003

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 16:03

Dionizos pisze:
DamKam pisze:Bylismy lepsi od Belgijczykow pod kazdym wzgledem :bravo: .
Kim sa Belgijczykowie?
:oops: Ale jak widac, nawet najlepszym zdarzaja sie bledy :smile:
RuTeK pisze:Z rodziny Muminków.. Dalecy kuzyni Włóczykija !

Ja tez lubie muminki :prochno:


Łukasz

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 13 października 2002
Posty: 6351
Rejestracja: 13 października 2002

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 20:23

Zagraliśmy dobry mecz. W pierwszej połowie skonstruowaliśmy kilka naprawdę fajnych akcji, w drugiej konsekwentnie broniliśmy prowadzenia. Naprawdę jest się z czego cieszyć. Godny wyróżnienia jest Rasiak, który doznał kontuzji, a w jego miejsce mógł dzięki temu zagrać Matusiak (ale jestem złośliwy :twisted: ). Ten chłopak (Mati, nie Rossi!) ma naprawdę niezły talent: gra obiema nogami, jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie, ma dobre warunki fizyczne i przede wszystkim - myśli w czasie gry. Gdyby jeszcze do tego był trochę szybszy...
Troszkę więcej spodziewałem się po Błaszczyku, nie zagrał najgorzej, ale jego potencjał predystynuje go do lepszej gry. Niestety młody Kuba ma na razie tentencję do gry "w kratkę": mecze zapierające dech w piersiach przeplatają mecze słabe.
Dobrze też zagrali Smolarek (fenomenalna ruchliwość i determinacja, gdyby jesczcze do tego lepiej dośrodkowywał...) i Bronowicki (dobry w odbiorze, wybegany, myślący).
Martwi mnie, że Leo powołuje Wailewskiego (tak naprawdę nie miał kogo innego powołać): dla mnie to klasyczny "fizol" - zawodnik bardzo silny, ale raczej słabo wyszkolony technicznie i w dodatku mało myślący w czasie meczu; mam nadzieję, że Golański szybko się wykuruje. Wasyl popisał się jedną znakomitą interwencją, ale to nie poprawia mojego zdania na jego temat. Ogólna nota dla chłopaków: mocna 5.


Ale, Alex, Alessandro. DEL PIERO!

http://wsamookno.bloog.pl
Limier13

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 maja 2005
Posty: 7
Rejestracja: 12 maja 2005

Nieprzeczytany post 16 listopada 2006, 20:31

Szkoda tylko że Smolarek nie strzelił gola. To była piękna akcja i gdyby wpadł gol byłoby pięknie.


ODPOWIEDZ