Donadoni powoła gwiazdy?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Bojinov

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 sierpnia 2006
Posty: 6
Rejestracja: 24 sierpnia 2006

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 21:48

W niedzielę Roberto Donadoni ma podać skład reprezentacji na dwa najbliższe mecze eliminacji mistrzostw Europy z Ukrainą i Gruzją. Jak przewiduje włoska prasa do gry wrócą gwiazdorzy Azzurri z tegorocznych mistrzostw świata - Luca Toni, Alessandro Del Piero czy Mauro Camoranesi.

Piłkarze ci nie zagrali w zremisowanym meczu z Litwą i przegranym z Francją, ponieważ nie byli jeszcze w pełni formy. Teraz jednak sytuacja Azzurri jest bardzo trudna i gwiazdorzy mają pomóc w odniesieniu dwóch koniecznych wygranych.

http://www.seriea.pl/index.php?strona=news&id=68904[/code]


DEL PIERO BOGIEM, FUTBOL NAłOGIEM, INTER MYM WROGIEM,
naros

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 sierpnia 2004
Posty: 1070
Rejestracja: 10 sierpnia 2004

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 22:13

Bojinov pisze:W niedzielę Roberto Donadoni ma podać skład reprezentacji na dwa najbliższe mecze eliminacji mistrzostw Europy z Ukrainą i Gruzją. Jak przewiduje włoska prasa do gry wrócą gwiazdorzy Azzurri z tegorocznych mistrzostw świata - Luca Toni, Alessandro Del Piero czy Mauro Camoranesi.

Piłkarze ci nie zagrali w zremisowanym meczu z Litwą i przegranym z Francją, ponieważ nie byli jeszcze w pełni formy. Teraz jednak sytuacja Azzurri jest bardzo trudna i gwiazdorzy mają pomóc w odniesieniu dwóch koniecznych wygranych.

http://www.seriea.pl/index.php?strona=news&id=68904[/code]
I bardzo dobrze! Brakowało mi Camora w meczu z Francją, szkoda że Totti będzie grał dopiero od nowego roku. Ale i tak jest dobrze, oby wygrali. FORZA ITALIA!!!


Obrazek
Un capitano c'è solo un capitano!!!
Duff

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 maja 2005
Posty: 98
Rejestracja: 09 maja 2005

Nieprzeczytany post 28 września 2006, 22:30

Jeśli powrócą (jeżeli to nie plotka) Juventini napewno zmieni się styl gry oraz tempo w poczynaniach Włochów. Mam nadzieje że w końcu odniosą jakieś przekonujące zwycięstwo i pokażą kto jest Mistrzem Świata. Myśle że Donadoni powoli się uczy i uda mu się cos osiągnąć z reprezentacją. Taką mam nadzieję ;)


ODPOWIEDZ