Superpuchar

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
16Maciek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 lipca 2006
Posty: 66
Rejestracja: 07 lipca 2006

Nieprzeczytany post 24 lipca 2006, 09:23

Wiem że jest już po fakcie, ale dziwi mnie że ktoś już wcześniejsz nie założył takiego tematu. Niedawno (przed wczoraj bodajże o ile mnie pamięc nie myli :) ) został rozegrany mecz w ramach Superpucharu Polski w którym zmierzyła się drużyna Wisły Płock i Legii. Płoczczanie wygrali 2:1 po bramka Pawła Magdonia z karnego i Pawła Sobaczka. Jedyna bramka dla Legii padła bo samobójczym trafieniu Colakovic'a.

Co sądzicie o tym wyniku? Dla mnie to niespodzianka. Do tego Legia grała na własnym stadionie, choć w troche rezerwowym składzie.


robakojj

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 20 października 2004
Posty: 4
Rejestracja: 20 października 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 15:52

w polskiej lidze to jest wogole dziwnie mlodzi pilkarze powinni sie starac dobrze grac jak sie dostana do lepszej druzyny (legia wisla) to juz im sie dupy nie chce ruszyc legia niewygra z szachtarem czy z kim tam gra i nie dlatego ze jest gorsza tylko dlatego ze burkhart bedzie zmeczany vukovic w zlej formie itp itd.


chwala tylko dla janczyka moze z niego cos bedzie


BartekGajda9

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 marca 2005
Posty: 153
Rejestracja: 23 marca 2005

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 16:39

Faktycznie końcowy wynik można nazwać niespodzianką. Nie myślałem, że Legia, której kibicuję, nie upora się z drużyną Wisły Płock. A szkoda, bo pierwsze trofeum tego roku przeszło koło nosa :?


"To trochę dziwne, ale uwierzcie mi, w życiu nie popełniłem większego błędu", "Obecnie pracuję nad tym, żeby móc wrócić do Juventusu" - tak Canna WRACAJ !!
Pawlinio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 23 maja 2004
Posty: 58
Rejestracja: 23 maja 2004

Nieprzeczytany post 30 lipca 2006, 17:31

Legia przegrała z Wisłą ale naszczęscie łapie juz rytm gry (3:1 z craciovią :twisted:)
a teraz z innej beczki co z Superpucharem włoch ?? bedzie grał inter?? :prochno:


Jedno miasto Jeden klub WIELIM SZCZECINEK
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 31 lipca 2006, 09:48

no wlasnie ponawiam pytanie kolegi co bedze z Superpucharem Włoch. czyzby zagral w nim Inter???

jesli ktos ma jakies wiarygodne info to niech napisze bo mnie to gryzie. ale jesli tytul dostal inter to pewnie oni zagraja :( :( :(


Obrazek
ODPOWIEDZ