Superpuder - Co zrobił Janas?

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
forza bianco-neri

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 07 listopada 2004
Posty: 297
Rejestracja: 07 listopada 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2006, 00:15

by_shok pisze:To jest dobre, przecież to jest dla jaj! Wiadomo, że nie bierze się tego na serio bo to nei masz szans z innymi ekipami muzycznymi! To tylko dla jaj. A wy bierzecie to na serio. Trochę luzu. Chodzi o to, że jest śmieszne ;]
Akurat mnie chodzi o to, ze to nie jest smieszne a zalosne! Podobnie jak ta "piosenka" o Rasiaku...
Polacy nie trafili z forma na finaly, wiekszosc graczy zawiodla i tyle, no coz chocby wspomniec Czechow i Chorwacje, ktore dzis odpadly z teoretycznie slabszymi rywalami w swoich grupach... a Chorwacja to juz w ogole zawiodla... zgubna byla nasza radosc po zwycieskim towarzyskim meczu z nimi :( to wszystko nie zmienia faktu, ze robienie takich piosenek to zenada. Ale kto chce niech slucha i popiera takie rzeczy.


Juve per Sempre
ULAT

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 05 marca 2005
Posty: 424
Rejestracja: 05 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2006, 08:26

Typowe "śledziowe" poczucie humoru czyli jego brak pokazał mój przedmówca. Trzeba umieć podejść do siebie z dystansem. Ta piosenka ma małe wartości artystyczne ale generalnie rzecz biorąc nie musi ich mieć. Ma to byś prześmiewcza groteska i taka właśnie jest. Troszkę luzu i dystansu nikomu nie zaszkodzi. Jak wszyscy będziemy tacy sztywni jak Grzesiu na boisku to dopiero smętnie będzie.


eLeM

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 września 2004
Posty: 205
Rejestracja: 02 września 2004

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2006, 08:58

Tu nie chodzi nawet o humor, czy poczucie humoru. Piosenka o Rasiaku mi sie bardzo podobała :smile: Podobnie jak "panie Janas nie jest dobrze". Ale ta piosenka jest po prostu c-i-e-n-k-a.


Obrazek
m-a-t-t-e-o

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 22 marca 2005
Posty: 532
Rejestracja: 22 marca 2005

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2006, 12:22

ULAT pisze:Ma to byś prześmiewcza groteska i taka właśnie jest. Troszkę luzu i dystansu nikomu nie zaszkodzi.
Luz. Mi np nie chodzi o to że wyśmiewanie śie z polskiej reprezentacji itp jest złe. Mnnie poprostu ta piosenka nie śmieszy. Jest mocno średnia jeśli nie słaba i tyle.


Mrówa

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 01 października 2005
Posty: 1755
Rejestracja: 01 października 2005

Nieprzeczytany post 23 czerwca 2006, 12:50

m-a-t-t-e-o pisze:
ULAT pisze:Ma to byś prześmiewcza groteska i taka właśnie jest. Troszkę luzu i dystansu nikomu nie zaszkodzi.
Luz. Mi np nie chodzi o to że wyśmiewanie śie z polskiej reprezentacji itp jest złe. Mnnie poprostu ta piosenka nie śmieszy. Jest mocno średnia jeśli nie słaba i tyle.
Pieosenka co prawda jest słaba, ale musz przyznać ze jak pierwszy raz jej sluchałem to się śmiałem.Wole się smaic niz płakac, bo to robilem jak widzialem grę naszych"orłów" z Ekwadorem i po straconej bramce z Niemcami.Dlatego sie smieję zarówno z polskiej reprezentacji, sztabusz koleniowego :wink: , trenerzyny Janasa ,PZPN-u i Listka.
Szczerze żałuje ze nie dostalismy batow z Kostaryką, bo polskiej piłce potrzbne jest trzęsienie ziemi,a tak Listek sie wywyini ogonem jak cała reszta tego złodziejstwa z piłkarazami i Janasem na czele.


Obrazek
Anecia 14

Juventino
Juventino
Rejestracja: 29 czerwca 2006
Posty: 1
Rejestracja: 29 czerwca 2006

Nieprzeczytany post 29 czerwca 2006, 21:47

Według mnie ta piosenka jest tragiczna, bo tylko obraża się w niej naszą reprezentacje, bo gdyby wygrali to by wogóle nie powstała. Ale jak to niektórzy robią jak przegrali odwrócili się od nich i już nie są prawdziwymi kibicami :naughty: :naughty:


ODPOWIEDZ