Polska - Kolumbia [30 maja - Chorzów]

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
tabo89

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 25 kwietnia 2005
Posty: 8639
Rejestracja: 25 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 05 lutego 2006, 11:58

Reprezentacja Polski zagra 30 maja z Kolumbią na Stadionie Śląskim w Chorzowie w swoim ostatnim meczu w kraju przed wyjazdem na mistrzostwa świata w Niemczech - poinformował podczas konferencji prasowej sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina.

Będzie to mecz charytatywny poświęcony pamięci ofiar katastrofy budowlanej w Katowicach, w której zginęły co najmniej 63 osoby, a ponad 140 zostało rannych.

Spotkanie zostanie najprawdopodobniej rozegrane po południu, a nie wieczorem, aby nie trzeba było oświetlać stadionu, co podnosi koszty imprezy. Jeżeli okaże się, że wpływy z biletów przy małej frekwencji nie pokryją kosztów organizacji - PZPN i tak przekaże pewną kwotę na rzecz ofiar katowickiej katastrofy budowlanej.


źródło: http://pzpn.pl/?inf=7668
------------------------------------------------------------------------------------

dobry pomysl chwali im sie to. ale zalozylem ten temat nie po to zeby was poinformowac o tym bo napewno juz dawno o tym wiedzieliscie ale nikt nie zalozyl tematu a ja chcialem was spytac o wszystko co zwiazane z tym meczem. moze wiadomo juz i ktos z was wie o oktorej on sie odbedzie i jakie beda ceny biletow gdize mozna je zamawiac i od kiedy. ba chcialbym bardzo wybrac sie na ten mecz. tym bardzie ze do chorzowa nie jest tak daleko i fajnie by bylo pozegnac reprezentacje przed mistrozstwami....

wiec piszcie wszystko co wiecie. dziexxxxxxx 8)

-------------------------------------------------------------------------------------
nie czytacie tego wogole czy nie hcce wam sie odpisywac a moze nic nie wiecie na ten temat i ot dlatego. no sam niewiem..... mam nadzieje ze sie rozpiszecie


Obrazek
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 14:34

Dobry pomysl wlodarzy PZPN, napewno kolumbia to wymagajacy rywal. Dobry sprawdzian przed zblizajacymi sie mistrzostwami swiata w pilce noznej. BEdzie mozna sprawdzic w jakiej formie znajduja sie nasi podopieczni. Napewno najwieksza walka w skladzie reprezentacji polski odbedzie sie na ataku tam bedzie chcial zagrac Smolarek Maciej Zurawski oraz Tomasz Frankowski. Ktory z nich lepiej wypadnie ten napewno zacznie mundial od pierwszej minuty.


Obrazek
dacar666

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 29 października 2004
Posty: 139
Rejestracja: 29 października 2004

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 14:50

...obok oczywiscie Grzesia Rasiaka :)

Ciekawi mnie, ile Juventinich bedzie na meczu... bedzie ktos?


mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 17 lutego 2006, 14:54

Mnie mecze reprezentacji średnio interesują. Dobrze jeśli wygrają, jak nie, to jakoś nie będę się specjalnie smucić :?

Mnie interesuje inna sprawa. Czy naprawdę ta kasa jest potrzebna rodzinom, które straciły bliskich? Tzn. rozumiem, że jest potrzebna, ale tu sie słyszy, że rząd przeznacza kupe kasy na rodziny, firmy przeznaczają kupe kasy na rodziny, a teraz mecz jest organizowany... nie lepiej przeznaczyć na dom dziecka albo ofiary ostatniej lawiny błotnej? Sorki jeśli się mylę i jeśli ta kasa jest naprawdę potrzeba, to ok :wink:


Johnny777

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 16 lipca 2003
Posty: 1235
Rejestracja: 16 lipca 2003

Nieprzeczytany post 02 marca 2006, 23:52

mJaUcViEej pisze:Mnie mecze reprezentacji średnio interesują. Dobrze jeśli wygrają, jak nie, to jakoś nie będę się specjalnie smucić :?

Mnie interesuje inna sprawa. Czy naprawdę ta kasa jest potrzebna rodzinom, które straciły bliskich? Tzn. rozumiem, że jest potrzebna, ale tu sie słyszy, że rząd przeznacza kupe kasy na rodziny, firmy przeznaczają kupe kasy na rodziny, a teraz mecz jest organizowany... nie lepiej przeznaczyć na dom dziecka albo ofiary ostatniej lawiny błotnej? Sorki jeśli się mylę i jeśli ta kasa jest naprawdę potrzeba, to ok :wink:
Ostatnio koncert w Katowicach transmitowany przez TVP miał na celu zebranie funduszy nie "na rodziny" ale na sprzęt dla ratowania życia w wypadkach.
dacar1 pisze:Ciekawi mnie, ile Juventinich bedzie na meczu... bedzie ktos?
Postaram się być :) O ile nie wymyślą jakieś ceny biletów "z kosmosu" ;)


ODPOWIEDZ