przezentacja nowych strojów naszej kadry=D

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
mesju

Qualità Juventino
Qualità Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 10 kwietnia 2005
Posty: 1568
Rejestracja: 10 kwietnia 2005

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 22:23

Jak dla mnie, to całkiem niezłe. Nawet mi się podobają, choć troszeczkę niewidoczne wydają się być te nasze znaki historyczne (żeby błędu żadnego nie zrobić) :wink:

Koszulki jak koszulki... liczą się umiejętności i nie ma co za dużo się podniecać :prochno: Pamiętam jak 4 lata temu w wiadomościach sportowych podawali, że polscy piłkarze w Korei i Japonii będą mięc polskie znaki na koszlukach. Kurde, informacja najważniejsza w całym dniu :roll: A tak poważnie, to mówiłem już, że nie lubię polskiej piłki i wszystkiego co z tym związane? :doh:

Pozdro i powodzenia na Mundialu. W nowych strojach...


Marianb

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 11 kwietnia 2004
Posty: 246
Rejestracja: 11 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 22:24

Koszulki są spoko.Te koszulki co do tej pory ma Reprezentacja są też ok.Puma się postarała.Wykonania koszulek mają dobre.


Capitan

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 26 lutego 2004
Posty: 181
Rejestracja: 26 lutego 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 22:39

mi sie nowe koszulki bardzo podobaja
cieszylbym sie, gdyby w nich grala reprezentacja
tym bardziej ze przypominają o latach swietnosci naszej ojczyzny
a zwłasza Kircholm i Wieden :bravo:


Mateo

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 24 października 2004
Posty: 490
Rejestracja: 24 października 2004

Nieprzeczytany post 25 stycznia 2006, 23:12

Koszulki są całkiem fajne, Puma na te mistrzostwa się postarała. Każda reprezentacja ma bardzo fajne projekty. Wzór koszulek jest z postępem, więc normalne, że wyglądają lepiej i są fajniejsze niż te z mistrzostw w Korei i Japonii. Podobają mi się ogólny krój, wszystko ładnie estetycznie wygląda. Ten husarz średnio mi podchodzi. Nie przeszkadza mi zbytnio, ale bardziej podobałaby mi się gładka koszulka lub z jakimś innym wzorem. Poza tym czemu na fotkach nie ma modeli z numerami z przodu na piersiach? :roll: Mam nadzieje, ze na mistrzostwach bedziemy mieli tam numery (taki pewnie jest wymóg) i nasze koszulki będą wyglądały tak jak Włochów. Na początku mi się ten numerki na piersi przy ramionach nie podobały, a teraz wręcz przeciwnie. Fajna zmiana :)

Oby tylko te koszulki pomogły naszym graczom dobrze sie u naszych zachodnich sąsiadów zaprezentować.


ODPOWIEDZ