Kolejny popis Reprezentanta Polski:)

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
JUVEFANE_10

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 12 czerwca 2003
Posty: 555
Rejestracja: 12 czerwca 2003

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2006, 16:28

Rasiak jest juz spalony.Zmarnował kariere w kogutach.Mógł zostać w Derby tam był gwaizdą.A teraz siedzi na trybunach i patrzy na meczyk.
Ale zapewne i tak pojedzie na MŚ i będzie grał bo to pupil Janasa.


JESTEM OSZUSTEM
Gałcio

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 14 lutego 2004
Posty: 403
Rejestracja: 14 lutego 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2006, 16:43

Ech to nie jest nawet piłkarz na miare reprezentacji B, Janas niestety tego nie widzi i jego kosztem moze zabraknąc w kadrze lepszych napastników jak choćby Olisadebe choć z nim i jego kontuzjami nic nie wiadomo.

Ja tam chcę by Rasiak został w Tottenhamie, przynajmniej jak nie bedzie grac to Janas moze go nie powoła na MŚ ... ale tylko moze :P


Nigdy nie dyskutuj z <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)>,najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,a potem pokona doświadczeniem.
Radidam

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 09 kwietnia 2004
Posty: 740
Rejestracja: 09 kwietnia 2004

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2006, 16:55

Gałcio pisze:Ech to nie jest nawet piłkarz na miare reprezentacji B
on moim zdaniem niejest nawet na Klase B :) Bo naprawde jest słaby widac to na kazdym kroku, jego przyjecie pilki technika itd pokazuje ze jego umiejentnosci pilkarskie sa ubogie.
Gałcio pisze:Janas niestety tego nie widzi i jego kosztem moze zabraknąc w kadrze


jak pamietam to Janas był chyba kiedys trenerem Rasiaka :think:
Gałcio pisze:lepszych napastników jak choćby Olisadebe choć z nim i jego kontuzjami nic nie wiadomo


Jego kontuzje to jedna wielka bzdura on sam sobie cos wmawia zeby tylko niegrac , naprawde Olisadebe ma napewno wiekszy potencjał pilkarski niz Rasiak. Moze olisadebe odbuduje forme w premiership. I mam nadzieje ze na mundial do Niemiec pojedzie 5 napastnikow :
Euzebiusz Smolarek . Maciej Zurawski . Tomasz Frankowski . Grzegorz Piecha oraz Emmanuel Olisadebe. Moze Janas przejzy na oczy i zobaczy oceny Rasiaka po wystepach w Tottenhamie.
Gałcio pisze:Ja tam chcę by Rasiak został w Tottenhamie, przynajmniej jak nie bedzie grac to Janas moze go nie powoła na MŚ ... ale tylko moze :P
Mo(r)ze to jest szerokie i głebokie a z Janasem to nigdy niewiadomo, moze na mundial pojedzie Wichniarek bez klubu :doh:


Obrazek
rafalutek

Juventino
Juventino
Rejestracja: 07 stycznia 2006
Posty: 50
Rejestracja: 07 stycznia 2006

Nieprzeczytany post 11 stycznia 2006, 17:03

I jeszcze ten pożal się boże "piłkarz" wygrywa rywalizację w kadrze ze Smolarkiem!
Tragedia!


ODPOWIEDZ