Piechna na MS ????

Pokój dla fanów piłki reprezentacyjnej.
ODPOWIEDZ
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 22:49

Jak Grzesiu utrzyma formę to pojedzie na mundial (tak mi się wydaje). "Kiełbasa" chyba urodził się na polu karnym :lol: , piłka zawsze go szuka na polu karnym i znajduje :).W 16 meczach ligowych strzelił 16 bramek jest to imponujące. Zobaczymy jak poradzi sobie jutro na meczu przeciw Szkocji, mam nadzieje, że będzie dostawał więcej piłek niż ostanio :roll:. Ja wierzę, że Piechna pojedzie i "ukuję" brameczkę :twisted:


matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 05 grudnia 2005, 22:58

MIKI_900 pisze:
matej pisze:no przyzwoitości trochę gdzie Rasiak do Żurawskiego czy Franka :prochno: Piechna jest poza tym niegorszy a nawet dużo lepszy od Rasiaka. Poza tym Grzesiu nic nie graw klubie więc jak na dzien dzisiejszy nei widze powodow czemu on miałby grać w reprezentacji.
No może i przesadziłem z tym Rasiakiem. Ale przecież pare dobrych występów zaliczył w reprezentacji. Taki okropny chyba nie jest. Na Mundial chyba pojedzie.
pare ?? tzn ile ?? jeden w turnieju Łobanowskiego czy może coś przeoczyłem ??
Adrian13 pisze:Chociaż najmłodszy już nie jest, to na tak wielkiej imprezie mógłby się wypromować do lepszego klubu :wink: .
a Maldini czy Vieri to niby młodzież :smile: Ale zgadzam się z tym że powinien dostac szansę jak już wcześniej tez pisałem. Skoro nie mamy żadnego innego młodszego zawodnika grającego tak jak Piechna w chwili obecnej to czemu niby nie dac Piechnei szansy.
Apollo_83 pisze:Jak Grzesiu utrzyma formę to pojedzie na mundial
hahaha :prochno: to zdanie mnie rozbiło kompletnie. Powiedz tak szczerze co tu jest do utrzymywania jaka forma jeśli w klubie nawet nie siada się na ławce rezerwowocy hw większości spotkań.


Obrazek
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 13:06

hahaha :prochno: to zdanie mnie rozbiło kompletnie. Powiedz tak szczerze co tu jest do utrzymywania jaka forma jeśli w klubie nawet nie siada się na ławce rezerwowocy hw większości spotkań.
Chciałbym Ci przypomineć, że Piechna na samym początku wychodził z ławki, przełamał się dopiero w meczu z Polonią, w którym strzelił 3 bramki. A nie pomyśałeś, że może przestać strzelać? i siądzie na ławce ?? Nie tacy zawodnicy jak Piechna się "zacinali" i była lipa.


Wojczejkch

Juventino
Juventino
Rejestracja: 31 października 2004
Posty: 10
Rejestracja: 31 października 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 13:38

Cytat:
"hahaha to zdanie mnie rozbiło kompletnie. Powiedz tak szczerze co tu jest do utrzymywania jaka forma jeśli w klubie nawet nie siada się na ławce rezerwowocy hw większości spotkań. "

A nie wpadłeś matej na to, że może chodzić tu o Grzesia Piechne...
no comments


Wojczech 7
matej

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 04 stycznia 2004
Posty: 704
Rejestracja: 04 stycznia 2004

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 16:04

Apollo_83 pisze:
hahaha :prochno: to zdanie mnie rozbiło kompletnie. Powiedz tak szczerze co tu jest do utrzymywania jaka forma jeśli w klubie nawet nie siada się na ławce rezerwowocy hw większości spotkań.
Chciałbym Ci przypomineć, że Piechna na samym początku wychodził z ławki, przełamał się dopiero w meczu z Polonią, w którym strzelił 3 bramki. A nie pomyśałeś, że może przestać strzelać? i siądzie na ławce ?? Nie tacy zawodnicy jak Piechna się "zacinali" i była lipa.
akurat tu to zauważ że w swoim poście napisałem ze Piechnie tak grającemu trzeba by dać szanse co jest równoznaczne z tym że jeśli przestanie nagle strzelac bramki to wtpadoło by dac szanse komus w lepszej formie.
Wojczech7 pisze: A nie wpadłeś matej na to, że może chodzić tu o Grzesia Piechne...
no comments
no byłem pewny że mówiąc Grzesiu miałeś na myśłi Rasiaka
mój błąd mój błąd :wink:


Obrazek
Apollo_83

Juventino
Juventino
Awatar użytkownika
Rejestracja: 02 listopada 2003
Posty: 171
Rejestracja: 02 listopada 2003

Nieprzeczytany post 06 grudnia 2005, 21:14

Wojczech7 pisze:Cytat:
"hahaha to zdanie mnie rozbiło kompletnie. Powiedz tak szczerze co tu jest do utrzymywania jaka forma jeśli w klubie nawet nie siada się na ławce rezerwowocy hw większości spotkań. "

A nie wpadłeś matej na to, że może chodzić tu o Grzesia Piechne...
no comments
dokładnie ja tylko pisałem o Grzesiu Piechnie i o niego mi chodzi :-D A Rasiak za bardzo mnie nie obchodzi.


ODPOWIEDZ